Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καληνύχτα απο μένα! Καλή κυνηγετική χρονιά με υγεία και πολλές ντουφεκιές σ' αυτούς που θεώρησαν την άδεια τους!
 
Αστραπές και βροντές όλη την νυχτα , σε λιγο θα ριξει καρέκλες.

Καλημερα σε ολους , καλημέρα και στην Λονδρεζα της παραλιακης
 
Καλημέρα στην παρέα! Χθες πλήρωσα και εγώ 157€ για την άδεια στον 1ο Αθηνών. Καλή χρονιά να έχουμε με λίγα έως καθόλου παρατράγουδα..
 
Καλημέρα στην παρέα! Χθες πλήρωσα και εγώ 157€ για την άδεια στον 1ο Αθηνών. Καλή χρονιά να έχουμε με λίγα έως καθόλου παρατράγουδα..
καλή κυνηγετική χρονιά να έχεις
θα το φιάξουμε ένα κυνηγι παρέα φέτος :)
 
Καλημέρα κι από τα .. πλημμυρισμένα Χανιά. (Από κόσμο, τουρίστες έλληνες και ξένους ;) - όχι από βροχή, ο καιρός μια χαρά είναι εδώ!)
Κατέβηκα στο κέντρο χθες βράδυ για να πάω στο λογιστή μου και ... έγιναν τα νεύρα μου σμπαράλια! Μια ώρα τριγύριζα να βρω να παρκάρω, 2 και 3 φορές πέρασα απ' όλα τα πάρκινγκ, δημοτικά και ιδιωτικά, αλλά τίποτα! Τελικά αφού .... κατέβασα όλα τα καντήλια :mad:, γύρισα σπίτι άπρακτος! :(
Πάντα γίνεται χαμός τον Αύγουστο στα Χανιά, αλλά τέτοιο πράμα μου φαίνεται πως είχα χρόνια να δω.
 
  • Like
Reactions: jnp
Αναστατωνομαι. .....αναστατωνομαι......ερχετε η έναρξη. ...κ ξεσηκωνομαι.....
τι μακακες ειμαστε ρε.
άλλοι βλεπουν κωλ.....κια στις πλαζ κ μεις σκεφτομαστε ορτυκια φερμαριστα .sarcastic.
 
Καλημέρα κι από τα .. πλημμυρισμένα Χανιά. (Από κόσμο, τουρίστες έλληνες και ξένους ;) - όχι από βροχή, ο καιρός μια χαρά είναι εδώ!)
Κατέβηκα στο κέντρο χθες βράδυ για να πάω στο λογιστή μου και ... έγιναν τα νεύρα μου σμπαράλια! Μια ώρα τριγύριζα να βρω να παρκάρω, 2 και 3 φορές πέρασα απ' όλα τα πάρκινγκ, δημοτικά και ιδιωτικά, αλλά τίποτα! Τελικά αφού .... κατέβασα όλα τα καντήλια :mad:, γύρισα σπίτι άπρακτος! :(
Πάντα γίνεται χαμός τον Αύγουστο στα Χανιά, αλλά τέτοιο πράμα μου φαίνεται πως είχα χρόνια να δω.
σας αγαπά ο κόσμος μωρέ :)
 
Αναστατωνομαι. .....αναστατωνομαι......ερχετε η έναρξη. ...κ ξεσηκωνομαι.....
τι μακακες ειμαστε ρε.
άλλοι βλεπουν κωλ.....κια στις πλαζ κ μεις σκεφτομαστε ορτυκια φερμαριστα .sarcastic.
εγώ στα κωλ...κια φερμάρω από 14 χρονών .sarcastic.
 
Πάντα γίνεται χαμός τον Αύγουστο στα Χανιά, αλλά τέτοιο πράμα μου φαίνεται πως είχα χρόνια να δω.
....και στην Κεφαλονιά απιστευτος χαμος απο κόσμο , κατα βαση ξενους τουρίστες .
Προσπαθήσαμε να βρουμε δωμάτιο για να ερθει φιλος με την οικογενεια του αλλα μάταια.Απο τις 25 και μετά μας είπαν.
Αυτή η χώρα λοιπόν ειναι πτωχευμενη .what.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top