Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλησπέρα στην ομάδα :)
Πίνω το φραπεδάκι μου και χαϊδεύω τα φυσίγγια μου και κάνω βουντού για να βρω πολλές φάσσες φέτος. .my man.
Μου το έμαθε από πέρυσι ένα φιλαράκι .
είσαι .off topic. στα ανέκδοτα χιούμορ γρήγορα .yel.
 
Κ.Δημητρη θα μπορούσαμε να αναφέρουμε και μαρκα αν ειναι δυνατον?.sarcastic. .sarcastic.

Τάσο ,μια και εδώ μέσα είμαστε όλοι "κύριοι" δεν χρειάζεται πληθυντικός .

Αφου πρόκειται για φάσσες θα αναφερθω μόνο σ αυτά. Labro μπλέ , ROTTWEILWAIDMANNSHEIL , PERCORSO CACCIA .
Αυτά .
 
Καλησπέρα απο Αλόννησο. :) Περιμένω το βράδυ να πάω για spinning. .fishing.
Φίλε η εποχή δεν είναι για θαλάσσιο spinning.Αυτή την εποχή έχει πέρασει το στεριανό.
Δεν πας για γκομενάκια καλύτερα ...
.sarcastic.
 
Τάσο ,μια και εδώ μέσα είμαστε όλοι "κύριοι" δεν χρειάζεται πληθυντικός .

Αφου πρόκειται για φάσσες θα αναφερθω μόνο σ αυτά. Labro μπλέ , ROTTWEILWAIDMANNSHEIL , PERCORSO CACCIA .
Αυτά .
Εγινε!!Ευχαριστώ Δημήτρη!!Ενα και ενα ειναι τα φυσιγγια!!.well done. Δεν θα ευχηθώ τίποτα ομως..Για ευνόητους λόγους..:) Κυνηγοι και ψαράδες είμαστε λίγο προληπτικοί ισως..
 
Εγινε!!Ευχαριστώ Δημήτρη!!Ενα και ενα ειναι τα φυσιγγια!!.well done. Δεν θα ευχηθώ τίποτα ομως..Για ευνόητους λόγους..:) Κυνηγοι και ψαράδες είμαστε λίγο προληπτικοί ισως..

Γι αυτό και ο Μάκης .goodboy.μου λέει όλα τα κακά μπας και αλλάξει το γούρι φέτος.Γιατί πέρυσι όλα τα κακά και στραβά μαζί..sarcastic.
 
Τάσο πηγαίνεις καθόλου στο Ληξούρι ;
Αν ναι ίσως ξέρεις τον Αντώνη με το σουβλατζίδικο.Αδελφικός φίλος.
Του έχω στείλει όλους τους γνωστούς αλλά τοχει παράπονο που εγω δεν έχω πάει ακόμη Κεφαλλονιά.
Οπότε αν τον ξέρεις πήγαινε και δώστου χαιρετισμούς.
 
Τάσο πηγαίνεις καθόλου στο Ληξούρι ;
Αν ναι ίσως ξέρεις τον Αντώνη με το σουβλατζίδικο.Αδελφικός φίλος.
Του έχω στείλει όλους τους γνωστούς αλλά τοχει παράπονο που εγω δεν έχω πάει ακόμη Κεφαλλονιά.
Οπότε αν τον ξέρεις πήγαινε και δώστου χαιρετισμούς.
και να ζητήσεις και 2 διπλά με γύρο .big smile.
 
Οχι Δημήτρη δεν πηγαίνω Ληξουρι..Ειναι μακρυα..Δυο φορές εχω πάει μόνο..Θέλω να ξαναπάω και σίγουρα θα το κανω.Θυμασε το όνομα του σουβλατζίδικου η κάποιο επώνυμο?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top