Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φίλε η εποχή δεν είναι για θαλάσσιο spinning.Αυτή την εποχή έχει πέρασει το στεριανό.
Δεν πας για γκομενάκια καλύτερα ...
.sarcastic.

από τις λίγες φορές που έχει δίκιο ο Τζουμέρκας .sarcastic.

Εγώ για ξεκούραση ήρθα και ησυχία. Πήρα και το καλάμι μαζί γιατί δεν έχει νυχτερινή ζωή εδώ. Επίσης για γκομενάκια Δημήτρη δεν πάω αυτή την περίοδο, έχω δαγκώσει την λαμαρίνα με την κοπελιά μου. .love.
 
Θα σας αφήσω τώρα να παω για κούρεμα γιατί έτσι και μόνο θα ολοκληρωθεί το βουντού. .buy.

εκαμα και εγω την καθιερωμένη μοικανα μου .. αλητης πραγματικός
 
Επειδή βρήκα ένα μέρος με ...ορτυκομάνες ,φέτος στην έναρξη λεω να μην παω για τρυγόνια και να την κάνω για ορτυκομάνες . .sarcastic.

ORTYKOMANA_1.jpg
 
Ζολώτα τρελιάρη φέτος δε θα κάνουμε παρέα έναρξη(θα μαι διακοπες) αλλά περάσματα θα πάμε Λαυρεωτική πρώτα ο Θεός..
Με λίγο Τερλέγκα έξω από το σπίτι του περίεργου ...
 
Εσύ μαζί με τον Μοικανό ετοιμαστείτε για τον Οκτώβρη.Μας περιμένει ένας τσοπάνος με τα γιδια και τα σκυλιά του στην Βοιωτία..sarcastic.
αχαχαχαχα μλκ το γέλιο όμως έτσι....
έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελα συμπέθερεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 
Καλησπερα στην παρεα! Απο αυριο θα ειμαι σε διακοπες για δυο εβδομαδες οποτε δεν θα μπαινω πολυ στο φορουμ. Επειδη ξερω οτι θα σας λειψω να ξερετε οτι θα περασει γρηγορα ο καιρος. :p Θα λιωσω στον υπνο τα μπανια και το .sex hard.
 
Καλησπερα στην παρεα! Απο αυριο θα ειμαι σε διακοπες για δυο εβδομαδες οποτε δεν θα μπαινω πολυ στο φορουμ. Επειδη ξερω οτι θα σας λειψω να ξερετε οτι θα περασει γρηγορα ο καιρος. :p Θα λιωσω στον υπνο τα μπανια και το .sex hard.

Πρόσεχε μην κάψεις φλάντζα..sarcastic.
Καλά να περάσεις .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top