Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ευχαριστώ Γιάννη να σαι καλά



Να σαι καλά φίλε μου. Αυτές οι βαριές γομωσεις είναι που κάνουν την ζημιά ;)


Καλησπέρα σε όλους μεσημεριανή βάρδια σήμερα

how to upload image on website
Καλες δουλειές Σταμάτη!
 
Ευχαριστώ άρχοντα

Παιδιά στους γάμους πάντα μπύρα και μετά κάνα ουισκακι.
Ή καβάντζα δίπλα στο τραπέζι το δικό σου δεκάκιλο....:D
Θυμάμαι στο γάμο μου, γινόντουσαν και "κόντρες" για το ποιος έχει το καλύτερο :eek:
Άλλο που δεν ήθελε ο μαγαζάτορας, οικονομία του κάνανε....πήγαινε η ιδιογώμωση γόνατο .sarcastic.
 
Ή καβάντζα δίπλα στο τραπέζι το δικό σου δεκάκιλο....:D
Θυμάμαι στο γάμο μου, γινόντουσαν και "κόντρες" για το ποιος έχει το καλύτερο :eek:
Άλλο που δεν ήθελε ο μαγαζάτορας, οικονομία του κάνανε....πήγαινε η ιδιογώμωση γόνατο .sarcastic.

Χαχαχαχαχα σωστός. Ιδιογομωση για πάντα .terror.
 
Καλησπέρα σε όλους !!
Σήμερα τελέστηκε επιμνημόσυνη δεηση στον χώρο που χάθηκαν τόσες ψυχές στο Ματι
Σφίγγεται η καρδιά σου για τοθς αδικοχαμενους συνανθρωπους μας και βλέποντας την καταστροφή ......η φωτό απο το καφε που μαζευομαστε μετα την λειτουργια κάθε Κυριακή ...:(
Ότι απόμεινε δηλαδη..
post picture
 
Καλησπέρα σε όλους !!
Σήμερα τελέστηκε επιμνημόσυνη δεηση στον χώρο που χάθηκαν τόσες ψυχές στο Ματι
Σφίγγεται η καρδιά σου για τοθς αδικοχαμενους συνανθρωπους μας και βλέποντας την καταστροφή ......η φωτό απο το καφε που μαζευομαστε μετα την λειτουργια κάθε Κυριακή ...:(
Ότι απόμεινε δηλαδη..
post picture
Δεν εχω κατι να γραψω:(:(:(
 
Καλησπέρα μάγκες!ένα χαλαρό τρέξιμο σε λίγο μπας και βρω την φόρμα μου για τις 15 που θα αρχίσει και επίσημα το κυνήγι και μετά στο γνωστό καφέ της Σούδας να δούμε τον θρύλο και αναμένοντας το ποτε θα παίξει ο τεράστιος γιαγιά Τουρε!
 
Καλησπερα και απο μενα..το μυαλο κολλημενο στα κυνηγοτοπια του Νοεμβρη. Σκεφτομαι περυσινα μπαλοταρισματα και αναστατωνομαι...


Καλησπέρα μάγκες!ένα χαλαρό τρέξιμο σε λίγο μπας και βρω την φόρμα μου για τις 15 που θα αρχίσει και επίσημα το κυνήγι και μετά στο γνωστό καφέ της Σούδας να δούμε τον θρύλο και αναμένοντας το ποτε θα παίξει ο τεράστιος γιαγιά Τουρε!
Μωλη κουφαλα περασες καλα senso και καραμελα;;
Τι Σουδα bay ρε συ...τραβα Ελληνικο που ειναι τιγκα στα αγριογατακια...

@sam13 καλοριζικη η μαγαζαρα!!!
 
καλησπέρα σας
4 κιλά παιδάκια(έμεινε τουλάχιστον 1)6 μπύρες pils hellas(καταπληκτική δοκιμάστε την)κάτι πατάτες σαλάτες φέτες αμπελοφάσουλα 'εφεραν 3 ώρες μεσημεριανού ύπνου
σε λίγο πάμε για καφέ η ποτό με την μόνιμη και νόμιμη αγάπη μου :)
 
καλησπέρα σας
4 κιλά παιδάκια(έμεινε τουλάχιστον 1)6 μπύρες pils hellas(καταπληκτική δοκιμάστε την)κάτι πατάτες σαλάτες φέτες αμπελοφάσουλα 'εφεραν 3 ώρες μεσημεριανού ύπνου
σε λίγο πάμε για καφέ η ποτό με την μόνιμη και νόμιμη αγάπη μου :)
Άρχοντας!!! Πάντα καλά να περνάτε !!! .well done.
 
Καλησπερα και απο μενα..το μυαλο κολλημενο στα κυνηγοτοπια του Νοεμβρη. Σκεφτομαι περυσινα μπαλοταρισματα και αναστατωνομαι...



Μωλη κουφαλα περασες καλα senso και καραμελα;;
Τι Σουδα bay ρε συ...τραβα Ελληνικο που ειναι τιγκα στα αγριογατακια...

@sam13 καλοριζικη η μαγαζαρα!!!
Στην αρχή πρασσειν άλογα και μετά καραμέλα!καλά ήταν δεν έχω παράπονο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top