Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Όμορφο περιβάλλον! Σταμάτη, καλές δουλειές!

Ευχαριστώ φίλε να σαι καλά

Σταμάτη καλοριζικο καλές δουλειές :):)
Καλησπέρα Αρχοντες και καλό μήνα ;);)

Καλο μήνα αρχηγέ μου και Ευχαριστώ πολύ

Σε δυσκολευει??:cool:

Θέλω κι άλλο καστ οφ σίγουρα

Καλησπέρα και καλή βραδιά.....
Σταμάτη καλες δουλειές....

Να σαι καλά

Καλησ

Καλες δουλειές Σταμάτη!

Ευχαριστώ άρχοντα να σαι καλά
 
Καλό βράδυ παλικάρια!
Σταμάτη πολύ όμορφο το μαγαζί σου και με πολύ ωραία πινακίδα-όνομα!! Καλές δουλειές να έχεις!

Όσο για το μωρό για βάλε καμία βολή να δούμε τι παίζει μπας και βοηθήσουμε....εμενα πάντως ήρθε σχετικά εύκολα αν και πίστευα θα μου την βγάλει την πίστη γιατί είμαι και αριστεροχειρας.
 
Καλό βράδυ παλικάρια!
Σταμάτη πολύ όμορφο το μαγαζί σου και με πολύ ωραία πινακίδα-όνομα!! Καλές δουλειές να έχεις!

Όσο για το μωρό για βάλε καμία βολή να δούμε τι παίζει μπας και βοηθήσουμε....εμενα πάντως ήρθε σχετικά εύκολα αν και πίστευα θα μου την βγάλει την πίστη γιατί είμαι και αριστεροχειρας.

Ευχαριστώ φίλε Κώστα να σαι καλά. Στο χαρτί δεν φαίνεται γιατί είμαι παλιοχαρακτηρας και κλέβω :D
 
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.
Σταμάτη καλές δουλειές και πάντα γεμάτο.
 
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.
Σταμάτη καλές δουλειές καλή δύναμη :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top