Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η γριά η Beretta έχει το... ζουμί Κωστή:D:D
σωραιος και πρώτος!!! και στα ταίρια τους!!!
Όταν ακόμα έλεγες beretta...και ήταν συνώνυμο της αξιοπιστίας και της ποιότητας κατασκευής!
δεν είχαν ανακαλύψει ακόμα το πλαστικό και την Τουρκία!

Γκολ από την σέντρα alla Maradona.
.very happy.
 
Γκολ από την σέντρα alla Maradona.
.very happy.
Εις το όνομα του Λαυρέντιου των Μεδίκων, Δούκα του Ουρμπίνο
244px-Portrait_of_Lorenzo_di_Medici.jpg
 
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.
 
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.
Από χειμώνα που θα πλακώσουν οι τσίχλες θα σου την κάνουμε την επίσκεψη!καλές δουλειες εύχομαι!
 
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.

Kαλησπερα και καλο μηνα σε ολους!!
Που το ανοιξες το καφε στο Αργος??
 
Από χειμώνα που θα πλακώσουν οι τσίχλες θα σου την κάνουμε την επίσκεψη!καλές δουλειες εύχομαι!

Να σαι καλά φίλε μου

Kαλησπερα και καλο μηνα σε ολους!!
Που το ανοιξες το καφε στο Αργος??

Τριπόλεως 54 στον δρόμο που πάει για Άστρος



host image for free
 
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.
Καλές δουλειές Σταμάτη εύχομαι ότι καλύτερο.
 
Να σαι καλά φίλε μου



Τριπόλεως 54 στον δρόμο που πάει για Άστρος



host image for free

Μπραβο ρε θυριο,μαγαζαρα!!!!Ευχομαι τα καλυτερα Σταματη!Εισαι και πανω στον δρομο μου,ουτε καρτερι να μου εστηνες.
Σαν τραβερσα τσιχλα θα σου ερχομαι.sarcastic.
 
Καλησπέρα αλάνια μου. Έχω χαθεί το ξέρω. Αλλά αυτή η βδομάδα ήταν φωτιά. Άνοιξα ένα καφέ στο Άργος Και κλείνω καθημερινά 16ωρα στο μαγαζί. Με βλέπω να παίρνω πολλές απουσίες φέτος στο κυνήγι :(... όποιος φίλος του φόρουμ βρεθεί προς τα μέρη μας να περάσει για καφέ είναι ευπρόσδεκτος.
Καλες δουλειες Σταμ!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top