Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα στην παρεα απο το Χουριο. Δυστυχως πολυ δουλεια,εχω ανοιξει laptop και δουλευω.
Ο καιρος βρεχει καλα και εχει πολυ χαμηλη νεφωση και στο μυαλο μου ερχοντουσαν σκηνες με τσιχλονια. Για να περασει η ορεξη...εκανα μερικες επωμισεις με την Ρωσιδα..
 
Καλησπερα αδερφια, το μετανιωσα που οταν σχολασα απο νυχτα δεν πηγα για λαγο με τον αδερφο μου, νομιζα θα πηγαινε παλι στα 1900 μετρα υψομετρο και δυο ωρες δρομο, αλλα πηγε κοντα και σηκωσαν δυο λαγους. Α ρε μ@λ@κα μου λεει θα τον βαραγες στο δρομο αν ησουνα μαζι...πινω ενα τσιπουρακι τωρα πριν φαω να πνιξω τον καημο μου με τον ηχο της βροχης
 
Καλησπερα αδερφια, το μετανιωσα που οταν σχολασα απο νυχτα δεν πηγα για λαγο με τον αδερφο μου, νομιζα θα πηγαινε παλι στα 1900 μετρα υψομετρο και δυο ωρες δρομο, αλλα πηγε κοντα και σηκωσαν δυο λαγους. Α ρε μ@λ@κα μου λεει θα τον βαραγες στο δρομο αν ησουνα μαζι...πινω ενα τσιπουρακι τωρα πριν φαω να πνιξω τον καημο μου με τον ηχο της βροχης
.....και μετα πάρε κι εναν υπνάκο μπας και ονειρευτεις κανα λαγό.
Ποίος ξέρει ,μπορεί και καμιά ξεβράκωτη γαλάζια ουκράνεζα..yel.
 
.....και μετα πάρε κι εναν υπνάκο μπας και ονειρευτεις κανα λαγό.
Ποίος ξέρει ,μπορεί και καμιά ξεβράκωτη γαλάζια ουκράνεζα..yel.
Δεν θελω γαλαζια θελω αυτη που ανεβασε ο Παυλος χθες με τα τρελα οπισθια...2ο τσιπουρο γιατι αναστατωθηκα.sarcastic.
 
Καλησπέρα σας.... Γατάκι ξενοφων ήμαστε έτοιμοι....
QwdFybH.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top