Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παίδες μια ερώτηση off topic....φωτο από το κινητο τραβηγμένες μπορούμε να ανεβάσουμε εδώ με κάποιο τρόπο; ;;
 
Μέσω image host σελίδας και κάνοντας copy paste το link εδώ μέσα. Διάβασε οδηγίες ανεβασματος φώτο.
 
Mε εχει πιασει ενα αγχος, μια αγωνια... ειμαι λιγο νευρικος που λεει κ ενας φιλος... :) Περιμενω την αυριανη μερα, αλλη μια κυνηγετικη περιοδος ξεκινά... Ελπιζω να καταφερω να μην αμολησω τις τουφεκιες στο πρωτο που θα δω να πεταει... .buy buy..sarcastic.
Να το χαρειται οσο βγειτε κ οσοι οχι, τα καλυτερα ερχονται....shake hands.
 
Mε εχει πιασει ενα αγχος, μια αγωνια... ειμαι λιγο νευρικος που λεει κ ενας φιλος... :) Περιμενω την αυριανη μερα, αλλη μια κυνηγετικη περιοδος ξεκινά... Ελπιζω να καταφερω να μην αμολησω τις τουφεκιες στο πρωτο που θα δω να πεταει... .buy buy..sarcastic.
Να το χαρειται οσο βγειτε κ οσοι οχι, τα καλυτερα ερχονται....shake hands.
Εγώ να δεις τι άγχος έχω, είναι και πρώτη μου έναρξη με 12αρι κανονικά φέτος... θα πάνε τα σμπάρα σύννεφο!!!
Ρίχνω2όπουναναι .very funny..very funny..very funny.
 
Καλησπερίζω την παρέα.
Τέλος οι αλεπούδες και οι λευκοί μάγοι.
Οσο για σένα που γελάς ,θα γελάσει καλύτερα ο τελευταίος ......
.yelling.
 
Δεν πειράζει Δημήτρη, έτσι κιαλλιως αν δεν πας βόρεια εδώ κοντά είναι μόνο για ψυχοθεραπεία.

Ακριβώς Γιάννη όπως το λες. .well done.
Πιο πολύ η παρέα και το καλαμπούρι παρά το κυνήγι αφου εδω κάτω τα τρυγόνια είναι μετρημένα.
 
  • Like
Reactions: jnp
Ειχα αφησει εξω το 725 κ ειχα κλειδωσει στον οπλοβαστο τη Μ2 κ πριν λιγο με πηρε τηλ ο Φλαμ κ με επεισε να παρω τη Μ2... Με βλεπω να ξαναλλαζω γνωμη μεχρι το βραδυ... Διλημματα που τα εχω... .hit..sarcastic.
αύριο 1η μέρα δεν είναι σπορτίφ είναι κ@υλα
benelli και τα μυαλά στα σιτοχώραφα(για μας τους πιο νότιους);)
 
Καλησπέρα και καλή έναρξη σε όλους με υγεία, πανω απ΄όλα, και κυνηγετικές επιτυχίες!
Απο αύριο στις 06:14 (μισή ώρα πριν την ανατολή του ηλίου), άλλη μια κυνηγετική χρονιά ξεκινάει
και για τους τυχερούς που βγαίνουν αύριο αλλά και όσους δεν τα κατάφεραν, η 1η μέρα του κυνηγιού δημιουργεί ελπίδες και ξυπνάει αναμνήσεις.
Προσωπικά κατάφερα και ξέκλεψα ένα 2ωρο από τη δουλειά και θα κάνω τουλάχιστον μια κοντινή βόλτα έτσι για το καλό.
Σκέφτομαι αν οι γιορτές κυνηγιού, που διοργανώνουν οι διάφοροι κυνηγετικοί συλλογοι σε διαφορες ημερομηνίες, διοργανωνονταν σε όλη την επικράτεια την 1η μέρα της κυνηγετικής περιόδου ή το 1ο Σαββατοκύριακο, δεν θα έδινε έναμ εορταστικό τόνο στην έναρξη και θα το βίωναν και άτομα που δεν σχετίζονται με το κυνήγι?
 
Ειχα αφησει εξω το 725 κ ειχα κλειδωσει στον οπλοβαστο τη Μ2 κ πριν λιγο με πηρε τηλ ο Φλαμ κ με επεισε να παρω τη Μ2... Με βλεπω να ξαναλλαζω γνωμη μεχρι το βραδυ... Διλημματα που τα εχω... .hit..sarcastic.

Ζήσε την έναρξη όσο πιο ''ατμοσφαιρικά'' μπορείς;)
 
Καλησπέρα και καλή έναρξη σε όλους με υγεία, πανω απ΄όλα, και κυνηγετικές επιτυχίες!
Απο αύριο στις 06:14 (μισή ώρα πριν την ανατολή του ηλίου), άλλη μια κυνηγετική χρονιά ξεκινάει
και για τους τυχερούς που βγαίνουν αύριο αλλά και όσους δεν τα κατάφεραν, η 1η μέρα του κυνηγιού δημιουργεί ελπίδες και ξυπνάει αναμνήσεις.
Προσωπικά κατάφερα και ξέκλεψα ένα 2ωρο από τη δουλειά και θα κάνω τουλάχιστον μια κοντινή βόλτα έτσι για το καλό.
Σκέφτομαι αν οι γιορτές κυνηγιού, που διοργανώνουν οι διάφοροι κυνηγετικοί συλλογοι σε διαφορες ημερομηνίες, διοργανωνονταν σε όλη την επικράτεια την 1η μέρα της κυνηγετικής περιόδου ή το 1ο Σαββατοκύριακο, δεν θα έδινε έναμ εορταστικό τόνο στην έναρξη και θα το βίωναν και άτομα που δεν σχετίζονται με το κυνήγι?

Αυτά είναι τα τυχερά των τυχερών της επαρχίας.
Θα σκάσω απο τον καημό που γεννήθηκα εδώ στο τρελάδικο και το μυαλό μου είναι στην επαρχία........ωχ !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top