Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έκλεισα για την έναρξη.
Θα πάω για φάσσες .


FASOKILLER.jpg
.sexy girl..sexy girl..sexy girl..sexy girl..sexy girl..sexy girl..sexy girl..sexy girl..sexy girl..sexy girl.
ίσα ρε με την μουστόγρια
σαν το Ψινάκη σε ξανθο είναι
.yelling.
.crying smile..crying smile..crying smile..crying smile.
 
Εκείνα τα παιδάκια εκει στα νότια ,ξέρετε ποιους εννοώ , απόψε λέτε να τρώνε και πίνουν στον Αγιο Φλώρο και να συζητάνε για τους ανάποδους ντουμπλέδες ; .ha ha ha.
Ο Φλαμ έκανε το ντεμπούτο του στο spinning πιανοντας τον πρώτο λουτσο της καριέρας του.
Εγώ παρά λίγο να κάνω το 3 στα 3 αφού ο πουστρολουτσος που δαγκωσε το τεχνητό μου, ξεψαρισε λίγα μετρα πριν την στεριά.
 
Καλημέρα σε όλο το φόρουμ.
Σήμερα ειναι μια διαφορετικη μέρα αφου το ρολόι αντίστροφης μέτρησης του φόρουμ εδειξε 00.
Καλή κυνηγετική σεζόν να έχουμε με ασφάλεια και πολλές επιτυχίες.
 
απο Γιαννενα ακομα μια αναγνωριστικη εξορμηση και σημερα οπως και χθες.....ή τα πουλια μας κοροιδευουν ή απλα χαζεψαμε.....χτες ειδα αρκετα ντοπιαρικα πουλακια να παιζουν απο νωρις το πρωι μεχρι τωρα.....σημερα στο ιδιο σημειο τα πουλια ηταν σε αριθμο το 1/3 απο τα χθεσινα.....πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια που πηγαινω στο ιδιο μερος εχω μπει σε σοβαρες σκεψεις οτι φετος τα ντοπιαρικα πουλια εχουν μεγαλες μετακινησεις συγκριτικα με αλλες χρονιες....αμα ειναι ετσι και αυριο μας βλεπω ακαπνους....
 
καλημέρα σε άπαντες

χθες μίλησα με τον ξάδερφο που έχει ανέβει χωριό, μου είπε δεν θέλω να σου δημιουργώ προσδοκίες με ξέρεις αλλά τρυγόνια δεν έχει όπως δεν έχει και ορτύκια

650χλμ δεν τα κάνω,θα πάω Θήβα να κάνω έναρξη και αν είμαι τυχερός όπως πέρσι θα χτυπήσω κανένα τρυγονάκι αλλιώς καλά να'μαστε !!!

@ όποιος είναι Σέρρες θα βαρέσει αρκετά τρυγόνια καίγονται τα ηλιόσπορα
 
Καλημέρα. Καλή έναρξη για όσους θα βγουν αύριο και καλή κυνηγετική χρονιά σε όλους.
Εγώ ακόμη δεν πήγα να βγάλω την άδεια, αλλά δεν "καίγομαι", έτσι κι αλλιώς η έναρξη για μένα θα αργήσει...
 
Καλημερα σε ολους... Ο φλαμ ξεκινησε την καριερα του με λουτσο, ο Γιωρικας ειχε ξεψαρισμα κ εγω για 3 συνεχομενη φορα στον ασσο... Θα κρεμασω κανενα ματακι στο καλαμι... .sarcastic. Οχι τιποτε αλλο, τους κανω κ αυτα τα περιεργα τα Stop & go... .goodboy..yelling.
 
Καλημέρα μάγκες! Σήμερα έχει όλη τη διαδικασία της προετοιμασίας για την αυριανή εξόρμηση. Για όλους εμάς έχει ξεκινήσει το κυνήγι. Καλή χρονιά να έχουμε, ασφάλεια πρώτα απ 'όλα και με μέτρο τα τσίπουρα!
 
Καλημερα σε ολους... Ο φλαμ ξεκινησε την καριερα του με λουτσο, ο Γιωρικας ειχε ξεψαρισμα κ εγω για 3 συνεχομενη φορα στον ασσο... Θα κρεμασω κανενα ματακι στο καλαμι... .sarcastic. Οχι τιποτε αλλο, τους κανω κ αυτα τα περιεργα τα Stop & go... .goodboy..yelling.
Αν δεν ήταν και το νιοπαντρο θα σας λέγανε το «τρίο της συμφορας».
Φάτε καμμια σκορδαλια να φύγει το κακό μάτι.
Να σας ξεματιασει και κοκκινομαλλα, αυτό πιάνει σίγουρα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top