Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα απο το παλιο λιμανι τσι Κρητης. Εσκασε μυτη κρουαζιεροπλοιο και ειχε γεμισει αλλοδαπα παπουδαρια....
Εχω μπλεξει αγρια με δουλεια αλλα σας διαβαζω στα κενα..
Ουτε φυσεκια δεν εχω φορτωσει ακομα..Οι τσιχλες σε μας θα αργησουν να ρθουν ετσι οπως παει..
Ultimate_HDR_Camera_20181005_165646.jpg
 
Καλησπερα απο το παλιο λιμανι τσι Κρητης. Εσκασε μυτη κρουαζιεροπλοιο και ειχε γεμισει αλλοδαπα παπαπουδαρια....
Εχω μπλεξει αγρια με δουλεια αλλα σας διαβαζω στα κενα..
Ουτε φυσεκια δεν εχω φορτωσει ακομα..Οι τσιχλες σε μας θα αργησουν να ρθουν ετσι οπως παει..
Ultimate_HDR_Camera_20181005_165646.jpg
Θα προλάβεις σίγουρα,να πάρεις!
 
Μήτσο εμείς περί Ιωαννίνων πότε θα κάνουμε καμιά μάζωξη? μιας κ μετά κανονίζουμε για αν θα πάρουμε την κατηφόρα οι αυτοί την ανηφόρα
Ελα κανονιστε...Δευτερα Τεταρτη βραδακι με βολευει...μονο να χει φαΐ γιατι αφηνω κοιλια αυτο το διαστημα,οπως λεμε αφηνω μαλλια....ε εγω αφηνω κοιλια.
και Δευτέρα και Τετάρτη είμαι όλος αυτιά :)
Αυτή η βδομάδα είναι λίγο δύσκολη για μένα, από την άλλη όμως...θεού θέλοντος και κυράς βάρδιας επιτρέποντος...και 'γω μέσα!!!
 
Εξαιρετική παρέα με τον φίλο Γιώργο στο μαγαζι του στο Ποντικονήσι ( skyfull ).....ελπίζω να δω και άλλα παιδια από το φορουμ....shake hands.
Είστε ωραίοι Αργύρη! Καλά να περάσεις φίλε και γύρνα γρήγορα πίσω γιατί έχει ραντεβού με κάτι τσιχλόνια...
 
Εξαιρετική παρέα με τον φίλο Γιώργο στο μαγαζι του στο Ποντικονήσι ( skyfull ).....ελπίζω να δω και άλλα παιδια από το φορουμ....shake hands.
Καλά να περάσεις στο νησί των Φαιάκων, Αργύρη!!!
Οι Φαίακες τους ΦΟΡΟΥΜ, είναι εξαιρετικά παιδιά...ένας κι ένας...
 
Γιουρι,εχεις μεγαλη πλακα!
Εχεις παρει χαμπαρι με τι ντουφεκαει ο sky και τι εδαφους-αερος ριχνει???:cool:
Βλεπω τον Αρτζι ν'αφηνει την 400 κατω,να βγαζει φωτογραφιες και να τρεχει για απορταρισματα.
Μπορει και να περασει κολυμπωντας Ηγουμενιτσα....:eek:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top