Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιουρι,εχεις μεγαλη πλακα!
Εχεις παρει χαμπαρι με τι ντουφεκαει ο sky και τι εδαφους-αερος ριχνει???:cool:
Βλεπω τον Αρτζι ν'αφηνει την 400 κατω,να βγαζει φωτογραφιες και να τρεχει για απορταρισματα.
Μπορει και να περασει κολυμπωντας Ηγουμενιτσα....:eek:
Αν κοιτάξει ο Αργύρης απέναντι από το μαγαζί του Γιώργη υπάρχει ένα νησάκι...το γνωστό Ποντικονήσι...
Εεε...εκεί βάζει του ντενεκέδες ο Γιώργης και δοκιμάζει τα φυσίγγια του....sarcastic.
 
Berettathink.vert funny..vert funny.Μας έκανες και γέλασαμε βραδιατικα,μπα σε καλό σου!!!
Εσύ θα μπορείς να μιλήσεις όταν ανέβεις κατηγορία απ' το τοπικό που είσαι τώρα.παρε κι εσύ μπενελι μπορεις ένα πράμα σαν τον Μπορέλι δηλαδη
.very happy.
 
Δεν θελω να ανοιξω ξεχωριστο θεμα στα τριχοτα για την αρκουδα παραμονο να πω οτι απο την εναρξη ως τωρα και απο προσωπικη εμπειρια και μαρτυριες γνωστων και φιλων ειναι πολλες, ειδικα φετος αυτη την εικονα εχω. Τα ματια 14 τωρα που ετοιμαζομαστε για τα βουνα, εχουν ανηλικα ακομα. Προχθες στις περδικες βγηκε στον πατερα φιλου στα 2 μετρα να προστατεψει το μικρο εντελως απροσμενα. Φιλοι γουρουναδες πρωτη μερα 18 ωρες στο βουνο συναντησαν συνολο 8 και αλλα αρκετα. Προσοχη και ηρεμια
 
Αργύρη πήρες τη 400 μαζι σου μπας και βάλει μυαλό ο ουρανοκατέβατος?
.sarcastic.
Εγώ με την 400 κ ο Γιώργος με ss400 , μου έδειξε κάτι φυσίγγια που ριχνουν ...... φάσσα χτυπημένη με ένα σκάγι λες και την πέρασε βλήμα από 50αρι.....sarcastic.
Και μετά λένε ότι δεν έχουμε αεράμυνα....yelling.
Είναι τρελοί οι κερκυραιοι . !!!
Εγώ Πάντος δεν τα έριχνα με τίποτα ...είμαι πολύ soft για τα μέτρα τους....
!!!!:)
 
Αν κοιτάξει ο Αργύρης απέναντι από το μαγαζί του Γιώργη υπάρχει ένα νησάκι...το γνωστό Ποντικονήσι...
Εεε...εκεί βάζει του ντενεκέδες ο Γιώργης και δοκιμάζει τα φυσίγγια του....sarcastic.
Απορώ πως υπάρχει ακόμα το νησάκι.....big smile.
 
Ok!Oπως παλια,ευχαριστω!!
Μεγαλώσαμε με αυτήν την εκπομπή περιμένοντας στο αμάξι να έρθει η ώρα να βγούμε στον κυνηγοτοπο και κάνοντας όνειρα για το τι θηράματα θα φέρει η θέα Άρτεμις στο διάβα μας!
 
Καλημέρα από Κέρκυρα..... διακοπές δεν πήγαμε φέτος , ένα τριημερακι με την σύζυγο όμως είναι ότι πρέπει...:)

Ήρθα να καλωσορίσω τις πρώτες Τσιν --τσιν...:)
Καλά να περάσετε Αργύρη, αν χρειαστείς οτιδήποτε εδώ είμαστε........shake hands.

Εξαιρετική παρέα με τον φίλο Γιώργο στο μαγαζι του στο Ποντικονήσι ( skyfull ).....ελπίζω να δω και άλλα παιδια από το φορουμ....shake hands.
Ωραίοι παλικάρια μου.
Αργύρη θα πω στον Γιώργο να σου δώσει κάτι σπέσιαλ φυσηγγακια να κάνεις τεστ αντοχής στην a400.......:eek:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top