Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δέχομαι συνεχείς πιέσεις από τη γυναίκα του Μπουγαΐδη να ανέβω Κομοτηνή...Αλλά θα δυσκολευτώ να πείσω τη δικιά μου γυναίκα να έρθω να πάμε παρέα κυνήγι .xm..xm.
 
Δέχομαι συνεχείς πιέσεις από τη γυναίκα του Μπουγαΐδη να ανέβω Κομοτηνή...Αλλά θα δυσκολευτώ να πείσω τη δικιά μου γυναίκα να έρθω να πάμε παρέα κυνήγι .xm..xm.

Να διευκρινίσω ότι η γυναίκα του Μπουγαΐδη είναι ξαδέρφη της κοπέλας μου και θέλει να με γνωρίσει ευκαιρίας δοθείσης .sarcastic.
 
Δέχομαι συνεχείς πιέσεις από τη γυναίκα του Μπουγαΐδη να ανέβω Κομοτηνή...Αλλά θα δυσκολευτώ να πείσω τη δικιά μου γυναίκα να έρθω να πάμε παρέα κυνήγι .xm..xm.

Βάλε τη γυναίκα του Μπουγαΐδη να πείσει την δικιά σου. Οι γυναίκες είναι μαστόρισσες σ΄ αυτά... ;)
Άντε με το καλό να έρθετε!:)
 
Δέχομαι συνεχείς πιέσεις από τη γυναίκα του Μπουγαΐδη να ανέβω Κομοτηνή...Αλλά θα δυσκολευτώ να πείσω τη δικιά μου γυναίκα να έρθω να πάμε παρέα κυνήγι .xm..xm.

Ασε ρε φίλε ,μέχρι να την πείσεις εσύ κάτσε να πάω εγώ. .sarcastic.
 
Ρε παιδιά μιλάτε για τον γνωστό Μπουγαϊδη;;;;;

Ναι αυτόν που έπαιζε στην ΆΕΚ, έκλεισε στον Πανθρακικό, λογικά θα παίξει για 1 χρόνο καθώς θέλουν να τον πουλήσουν και να βγάλουν λεφτά..
 
Ασε ρε φίλε ,μέχρι να την πείσεις εσύ κάτσε να πάω εγώ. .sarcastic.

Οι πιθανότητες είναι μηδενικές... Λογικό όμως είναι, τι να της πω; Πάμε να μείνουμε στο σπίτι της ξαδέρφης σου που δεν την έχω γνωρίσει ποτέ μου αλλά εγώ θα φεύγω να πηγαίνω για κυνήγι με το Χρήστο που επίσης δεν τον έχω γνωρίσει...αχαχαχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top