Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θα πηδηχτω απο το παράθυρο .llk..buy buy..buy buy..what..asking.

Η κατάσταση ολο και χειροτερεύει και όσο αργούν οι εξορμήσεις ποιος ξέρει τι θα ακούσουμε και τι θα δουμε ακόμη .....goodboy.
 
Λέω να μαζέψω τα καλάμια μου και να την κάνω για κατι γκρεμούς μέχρι το βράδυ ,μια και δεν έχω τι άλλο να κάνω.
Το θέμα είναι ότι εκεί κυκλοφορούν και κάτι αγριοπερίστερα και με αναστατώνουν ρε γαμώτο.......asking.
 
Να είσαι καλά Βασίλη..Εύχομαι το ίδιο και για σένα!!Αν επιτρέπεται προς τα που εισαι?
Επειδη ο συναδελφος μαλλον θα λιαζει το γραμμωμενο κορμί του , απαντώ εγώ.
Στην Σαμη ειναι. ...
 
Τώρα εξηγητε το φαινομενο..Σε αυτα τα μέρη ειναι το βασίλειο τους..
Απο τα καλύτερα μέρη για τσιχλοκοτσυφα..Κάποτε πηγενα και γινόταν χαμός..Έχω κόψει εδώ κ 4 χρόνια,Τα έχουν φράξει σχεδόν ολα τα χωραφια δυστυχώς..
 
Ποιός μάσησε φύλλα δάφνης και σου τις ειπε??.sarcastic..sarcastic.
Και για το νησι εχω πληροφοριες.
Μείνε συντονισμενος και θα μαθεις τα παντα στην ωρα τους.
Μόνο πάρε μπόλικα φυσίγγια να είσαι έτοιμος .sarcastic.

Υγ.Φυλλα και ειδικες πρασιναδες προμηθευομαι απο γνωστό χορτοεκτροφεα .big smile.
 
Και για το νησι εχω πληροφοριες.
Μείνε συντονισμενος και θα μαθεις τα παντα στην ωρα τους.
Μόνο πάρε μπόλικα φυσίγγια να είσαι έτοιμος .sarcastic.

Υγ.Φυλλα και ειδικες πρασιναδες προμηθευομαι απο γνωστό χορτοεκτροφεα .big smile.
Τι γίνεται ρε παιδιά?Ήρθες για λίγο εδώ στο νησι κ έμαθες όλες τις πληροφορίες..Και εμείς οι ντόπιοι δεν ξέρουμε τίποτα?.xm..xm..sarcastic.
 
Καλημέρα σε όλους !
Τάσο άκουσα για μεγάλη πυρκαγιά στο νησί σου, που καίει από χτές.
Ναι Σπύρο..Έκαψε πάνω 500 στρέμματα άκουσα...Κλασσικό καλοκαιρινό φαινόμενο..Παντα υπάρχουν μαλακες.Ευτηχως την έσβησαν..Το μονο καλό που δεν κάηκαν σπίτια κ δεν κινδύνευσαν άνθρωποι γιατι ηταν κοντά σε χωριό..
 
Καλο μεσημερι σε ολους.
Το πρωι ξυπνησα για να παω για ορτυκακια αλλα ψιχαλιζε και ειχε ο ουρανος μαυριλα οποτε και ξαναπεσα στο κρεβατι. Οταν ξυπνησα ειχε ηλιο... .fiurius. Λεω να παω το απογευμα αλλα βλεπω τον ουρανο παλι να φορτωνει... .xm.
 
Μην πας θα βρέξει...:)
Πήγαινε αύριο για..τρυγονες.sarcastic.

Τασο εισαι στο μυαλο μου για τα τρυγονια. Σκεφτομαι αυριο να κανω ακομη μια εφοδο στο χωραφακι. Το μονο που ευχομαι ειναι να μην πηγε κανεις αυτες τις μερες... :)
 
Τασο εισαι στο μυαλο μου για τα τρυγονια. Σκεφτομαι αυριο να κανω ακομη μια εφοδο στο χωραφακι. Το μονο που ευχομαι ειναι να μην πηγε κανεις αυτες τις μερες... :)
Είμαι στο μυαλό σου Χρήστο γιατι όλο τα τρυγόνια σκεφτομεεεεε.....hit.
Άντε να 'ρθει ο Σεπτεμβρηηηηηηηης....badboys.
Να σου πω και την αλήθεια αν ένα μέρος είχε 20τρυγονια και ένα άλλο 500 ορτυκια,θα προτιμούσα τα τρυγόνια..Όχι οτι αν δω ορτυκι το χαρίζω..Αλλά δεν εχω και σκύλο κιόλας..Ζήτημα να εχω χτυπηση καμια 15αρια ορτυκια συνολικά στη ζωή μου..Συνήθως περνω κάθε χρόνο ένα-δυο.. που ξεπετάγονται μπροστά μου τυχαία..:)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top