Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Την καλησπέρα μου και από μένα!
Επιστροφή απο τις καλοκαιρινές διακοπές χθές το βράδυ (Μεσολόγγι) αφού η γυναίκα ξεκινάει παλι τη δουλειά της και τώρα πίκρα εδώ στο μπ@υρδελ@.

Εγώ παιδιά δυστυχώς λόγω κάποιων καταστάσεων που δεν περίμενα,δεν έχω καταφέρει ακόμα να θεωρήσω την άδεια,που θα πάει όμως,λίγες μέρες υπομονή ακόμα απο μένα και θα την κάνω κ γω την έναρξη μου!
Πάντως παιδιά σας χάρηκα πολύ όλους για τα κυνήγια σας:)
Πιστεύω οτι η σεζόν ξεκινάει καλά φέτος + μια εύχαριστη νότα που είναι το hunterslife και μπορούμε όλοι να είμαστε νοερά για κυνήγι διαρκώς...
Μπράβο σε όλους!
 
Καλησπέρα από παραλία Καλαμάτας. Σήμερα το πρόγραμμα έχει ψάρεμα με πολυαγκιστρα και ζυμαρι, στόχος κάτι μπαφες που εχουν γυαλωσει αλλά και ότι άλλο έχει διάθεση για μαλακό γεύμα.
Ε γράψε και κάτι για την συνταγή του ζυμαριου..;)
Δοκίμασε και με σκέτο ψωμάκι του θεου.. Old time classic..:)
 
Καλησπέρα ,
Μήτσο κανα ορτύκι είχε;;;;;

Πολύ νωρίς το πρωί σε ένα χέρσο χωράφι η σκύλα έκανε φέρμα και μέχρι να πλησιάσουμε πέσαν πάνω τα δυο"μαθητευόμενα "σετεράκια και τα σηκώσανε.Ήταν δυο ορτύκια και φύγαν μαζί ατουφέκιστα. Στο ίδιο χωράφι λίγο αργότερα σηκώθηκε άλλο ένα από τα μικρά σκυλιά αλλά μακρυά μας.Από κει και μετά δεν ξαναβρήκαμε τίποτα.
Ήταν μια μέρα που θύμιζε χειμώνα με βαριά συννεφιά.
 
Last edited:
μαρεσουν οι καθαρευουσιάνοι οι διαλογοι των άνωθι ήτοι ώς άνω μεσιέδων... δείχνει και το κλάς σας αν μή τι άλλο
Μπραβο Δημήτριε και Βερύκιε...
 
μαρεσουν οι καθαρευουσιάνοι οι διαλογοι των άνωθι ήτοι ώς άνω μεσιέδων... δείχνει και το κλάς σας αν μή τι άλλο
Μπραβο Δημήτριε και Βερύκιε...

Πες μου τι πίνεις για να πιώ κι εγώ. .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top