Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κυριολεκτικά και μεταφορικά, ε Χρύσανθε ;
Αν εννοεις εαν ηθελα να πω κατι ´´κακό´´για τον Σακη ΟΧΙ κυρ Σπυρο

Ο Σακης μπορει να μην ειναι λαγοκυνηγος αλλα ξερει να διαβαζει τα σκυλια και να πιανει θεση, γιαυτο και βαραει λαγους στο καρτερι που πιανει παρολο που δεν ειναι δικα του σκυλια και δεν κυνηγαει μονιμα με την παρεα που βγαινει
Οσο και αν ακουγεται αυτο απλο, πιστεψε με το μεγαλυτερο προβλημα των λαγαδων με ιχνηλατες ειναι οτι τα καρτερια τους δεν μπορουν να διαβασουν τα σκυλια!
Πρεπει να παει να τους βρει ο λαγος στα ποδια .
Το καρτερι θελει μυαλο!

Μιλησαμε αρκετες φορες εχεις εικονα για εμενα :)

Ο σαρκασμος γταν για εμενα γιατι περσυ δεν βαρεσα λαγο.no.
Οποταν μονο λογια !!!

Για τον Σταματη εννοουσα την καθε λεξη!!!

Απλος προσγειωμενος καλος κυνηγος και με αριστη γνωση επι του λαγου και των λαγοσκυλων
 
Αν εννοεις εαν ηθελα να πω κατι ´´κακό´´για τον Σακη ΟΧΙ κυρ Σπυρο

Ο Σακης μπορει να μην ειναι λαγοκυνηγος αλλα ξερει να διαβαζει τα σκυλια και να πιανει θεση, γιαυτο και βαραει λαγους στο καρτερι που πιανει παρολο που δεν ειναι δικα του σκυλια και δεν κυνηγαει μονιμα με την παρεα που βγαινει
Οσο και αν ακουγεται αυτο απλο, πιστεψε με το μεγαλυτερο προβλημα των λαγαδων με ιχνηλατες ειναι οτι τα καρτερια τους δεν μπορουν να διαβασουν τα σκυλια!
Πρεπει να παει να τους βρει ο λαγος στα ποδια .
Το καρτερι θελει μυαλο!

Μιλησαμε αρκετες φορες εχεις εικονα για εμενα :)

Ο σαρκασμος γταν για εμενα γιατι περσυ δεν βαρεσα λαγο.no.
Οποταν μονο λογια !!!

Για τον Σταματη εννοουσα την καθε λεξη!!!

Απλος προσγειωμενος καλος κυνηγος και με αριστη γνωση επι του λαγου και των λαγοσκυλων
Όχι, ένα αστείο έκανα γενικώς. Συμφωνώ απολύτως για τον Σταμάτη !
 
Πολύ δύναμη το mg2 Σταμάτη!!!
Παλιότερα το είχαμε ρίξει σε μεταλλικό πίνακα και μου έκανε μεγάλη εντύπωση το πώς ακούστηκαν τα σκάγια πάνω του....

Και εμένα μου έχει κάνει εντύπωση αυτό το φυσίγγι. Δεν βάζω άλλο πλέον στο όπλο. Τα πρώτα που είχα πάρει πριν 5 χρόνια ήταν σε Νο 4. Πλέον ρίχνω μόνο 5αρια και πρώτο και δεύτερο και τρίτο. Και σε μεγάλους λαγούς.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top