Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν το λέω για το κλαμπανι ρε...Στην δεύτερη ντουφεκια σκύλος λαγός και σκόνη έγιναν ένα.
Στη δεύτερη τουφεκιά ο λαγός κατέβαινε προς τα κάτω και η τουφεκιά έσκασε στο από κάτω χωράφι αλλά δε φαίνεται καθαρά στο βίντεο.... Κάμερα των 30 ευρώ είναι....
 
Μπράβο σε όλα τα Παλικάρια για τις εξορμήσεις και τις καρπωσεις τους
Εμείς φέτος όπως εξελίχθηκαν τα πράγματα δεν θα καταφέρουμε να κυνηγήσουμε λαγό
Καποιοι αποφάσισαν να μας κλέψουν την σκύλα στον κυνηγοτοπο







View attachment 56917
για να δείξουν στο συναφή τους
πόσο κ@ριολιδες είναι
Βλέπεις ο χώρος μας έχει αποκτήσει πολλούς κατσαπλιαδες που δεν σέβονται τον αγώνα και τις θυσίες που δίνουμε για να μεγαλώσουμε ένα σκυλί Σε καλή μεριά και εύχομαι σύντομα να το νοιώσετε στο πετσί σας με το χειρότερο τροπο

Όχι ρε φίλε με έκανες κομμάτια τώρα. Σου εύχομαι να την βρεις γρήγορα
 
IMG_20221002_073540_1.jpg
IMG_20221002_073518.jpg

Πολύ αέρας σήμερα αλλά η δουλειά έγινε. Πρώτη φορά είδα τα έλατα να κουνιούνται τόσο πολύ. Μου λέει ένας φίλος που είχα μαζί ας μην αφήσουμε σκυλιά καθόλου. Πάμε για ύπνο. Αλλά να τελικά που η θεά Άρτεμις είχε άλλα σχέδια.
 
View attachment 56970
View attachment 56971

Πολύ αέρας σήμερα αλλά η δουλειά έγινε. Πρώτη φορά είδα τα έλατα να κουνιούνται τόσο πολύ. Μου λέει ένας φίλος που είχα μαζί ας μην αφήσουμε σκυλιά καθόλου. Πάμε για ύπνο. Αλλά να τελικά που η θεά Άρτεμις είχε άλλα σχέδια.
Μπράβο σας Σταμάτη!!! Όποιος γυρίζει κερδίζει λέμε!!!
Και στα ταίρια!!!
 
View attachment 56970
View attachment 56971

Πολύ αέρας σήμερα αλλά η δουλειά έγινε. Πρώτη φορά είδα τα έλατα να κουνιούνται τόσο πολύ. Μου λέει ένας φίλος που είχα μαζί ας μην αφήσουμε σκυλιά καθόλου. Πάμε για ύπνο. Αλλά να τελικά που η θεά Άρτεμις είχε άλλα σχέδια.
Μπράβο ρε Σταμάτη ! ...είπα και εγώ δεν έχει λαγό σήμερα ; δεν μπορεί!
 
View attachment 56970
View attachment 56971

Πολύ αέρας σήμερα αλλά η δουλειά έγινε. Πρώτη φορά είδα τα έλατα να κουνιούνται τόσο πολύ. Μου λέει ένας φίλος που είχα μαζί ας μην αφήσουμε σκυλιά καθόλου. Πάμε για ύπνο. Αλλά να τελικά που η θεά Άρτεμις είχε άλλα σχέδια.
Ωραίες φάτσες τα σκυλιά σας ... !
 
Μπράβο ρε Σταμάτη ! ...είπα και εγώ δεν έχει λαγό σήμερα ; δεν μπορεί!

Σήμερα έγινε θαύμα. Σηκωνε και τα λιθάρια να φανταστείς.

Ωραίες φάτσες τα σκυλιά σας ... !

Ευχαριστώ φίλε μου να σαι καλά με την πρώτη ευκαιρία θα τα βγάλω μια κοντινή να τα δεις
 
View attachment 56970
View attachment 56971

Πολύ αέρας σήμερα αλλά η δουλειά έγινε. Πρώτη φορά είδα τα έλατα να κουνιούνται τόσο πολύ. Μου λέει ένας φίλος που είχα μαζί ας μην αφήσουμε σκυλιά καθόλου. Πάμε για ύπνο. Αλλά να τελικά που η θεά Άρτεμις είχε άλλα σχέδια.
Ο φιλος να φοραει και κανα πορτοκαλι, για να εχει το κεφαλι του ησυχο και τα ματια τους στη θεση τους.
Αληθεια, σε ενδεχομενο ατυχημα, αν ο θυτης δεν φοραει τα προβλεπομενα, βρισκει το δικιο του???
 
Ο φιλος να φοραει και κανα πορτοκαλι, για να εχει το κεφαλι του ησυχο και τα ματια τους στη θεση τους.
Αληθεια, σε ενδεχομενο ατυχημα, αν ο θυτης δεν φοραει τα προβλεπομενα, βρισκει το δικιο του???

Συνήθως φοράει πορτοκάλι γιλέκο. Δεν ξέρω σήμερα τι τον έπιασε και έσκασε με μια τσάντα απ' αυτές που φοραγαν παλιά.
 
Μπραβος σας φιλε.... Παλικαρι και ο πατερας σου....και παλι μπραβος σας !!!
Παντα τετοια φιλε......και τα ταιρια του !!! :)

Να σαι καλά φίλε μου ότι καλύτερο εύχομαι. Δεν είναι αυτός ο πατέρας μου. Ο πατέρας μου βγήκε οφ χθες και δεν ήρθε σήμερα
 
View attachment 56970
View attachment 56971

Πολύ αέρας σήμερα αλλά η δουλειά έγινε. Πρώτη φορά είδα τα έλατα να κουνιούνται τόσο πολύ. Μου λέει ένας φίλος που είχα μαζί ας μην αφήσουμε σκυλιά καθόλου. Πάμε για ύπνο. Αλλά να τελικά που η θεά Άρτεμις είχε άλλα σχέδια.
Και στα ταίρια του Σταμάτη,ωραία λαγοτόπια.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top