Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
και εδω αρχιζουν τα περιεργα...δεν εχω ακουσει ποτε σκυλι του να κυνηγαει, δεν εχω ακουσει ποτε τουφεκια, δεν τον εχω δει ποτε να κυνηγαει και καθε φορα που φευγω και περνω απο το σημειο παντα εχει φυγει πρωτος....
και σα να μην εφτανε μονο αυτο, ο τυπος εχει μετατρεψει ολη την περιοχη σε εναν απεραντο σκουπιδοτοπο και σε μια μεγαλη τουαλετα...μετρησα 25 διαφορετικα σημεια αφοδευφσης με χαρτια κλπ.....
Για μόστρα έχει το οπλο,σιγά μην είναι κυνηγός...
Για τσιγάρο και χεσιμο βγαίνει
στην φυση...😂🤣
 
παλι κουλουριιιιι σημερα,μυρουδιες βρηκαμε αλα οχι λαγο μαλλων μας αφυσε πισωτου της πρωινες κλανιεστουυυυ,,, .sarcastic. πωλη ξερα ρε παιδεςςςς βροχουλα θελουμε διωτι δεν θα κατση ουτε μπεκατσααα:oops:
Σακη σε ποιο νόμο κυνηγας;... Οι ντοροι εδω στερεα δεν πανε βημα.... Λες κ παμε με γατες στο βουνό... Καποιες μεμονωμένες μερες τα σκυλιά δούλεψαν καλα... Σήμερα τελεια... Αλλα υπάρχουν μερες που κυριολεκτικά δε μπορούν να πάνε το λαγο 30 μετρα ντορο... Μονο σε μεγάλο υψόμετρο με σπανα μέρη με ελατο δουλεύουν καλύτερα... Χαμηλα είναι δραμα η κατάσταση.. Κ αυτή η λιγη βροχή που έριξε πριν λίγες μέρες το έκανε χειρότερο...
 
Σακη σε ποιο νόμο κυνηγας;... Οι ντοροι εδω στερεα δεν πανε βημα.... Λες κ παμε με γατες στο βουνό... Καποιες μεμονωμένες μερες τα σκυλιά δούλεψαν καλα... Σήμερα τελεια... Αλλα υπάρχουν μερες που κυριολεκτικά δε μπορούν να πάνε το λαγο 30 μετρα ντορο... Μονο σε μεγάλο υψόμετρο με σπανα μέρη με ελατο δουλεύουν καλύτερα... Χαμηλα είναι δραμα η κατάσταση.. Κ αυτή η λιγη βροχή που έριξε πριν λίγες μέρες το έκανε χειρότερο...
σερρες φιλε,,,και εμης τα ειδια ωπος τα λες:(
 
καλημερα σε ολους....σημερα δεν θελω να κραξω αλλα δε μπορω και να κρατηθω....απο την πρωτη μερα του κυνηγιου και καθε επισημη κυνηγετικη μερα, εχει εμφανιστει ενας τυπος σε μια απο τις μεριες που κυνηγω....καθε μερα τον βρσκω εκει, στο ιδιο σημειο, κρυμμενο πισω απο κατι πουρναρια μεσα στο αυτοκινητο του...δεν εχει εμφανιστει ποτε σε εκπαιδευτικο, φερει οπλο και 2 σκυλια...παντα λοιπον τον προσπερνω και παω αλλου να κυνηγησω μιας και εχει αποκλεισει την περιοχη...και εδω αρχιζουν τα περιεργα...δεν εχω ακουσει ποτε σκυλι του να κυνηγαει, δεν εχω ακουσει ποτε τουφεκια, δεν τον εχω δει ποτε να κυνηγαει και καθε φορα που φευγω και περνω απο το σημειο παντα εχει φυγει πρωτος....σημερα λοιπον αφου κυνηγησα εκει που ειχα παει, μιας και παλι ηταν εκει, φευγοντας κατα τις 8 η ωρα, ειδα οτι και αυτος ειχε φυγει....σταματω λοιπον και αμολαω τα σκυλια...και βλεπω αυτο....
View attachment 58533
και σα να μην εφτανε μονο αυτο, ο τυπος εχει μετατρεψει ολη την περιοχη σε εναν απεραντο σκουπιδοτοπο και σε μια μεγαλη τουαλετα...μετρησα 25 διαφορετικα σημεια αφοδευφσης με χαρτια κλπ.....ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ ΑΝΩΜΑΛΕ....ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΟΠΛΟ....δεν ξερω αν υπαρχει τροπος να συνετιστει αυτος ο homo habilis-erectus....τον θεωρω επικινδυνο και τον αποφευγω
Τι πιθανότητες δίνεις να κάθεται όλη τη νύχτα εκεί ; ... και οι σκύλοι για ξεκάρφωμα .think.
 
Τι πιθανότητες δίνεις να κάθεται όλη τη νύχτα εκεί ; ... και οι σκύλοι για ξεκάρφωμα .think.

Στα μέρη μας πάντως υπάρχουν δύο τύποι που γυρίζουν όλο το βράδυ στο βουνό με το αυτοκίνητο, προβολείς κτλ και μετά την πέφτουν για ύπνο και φεύγουν μέρα.
 
View attachment 58475
View attachment 58476

Ωραία ήταν και σήμερα. Πάλι με ξεποδαριασαν η καριολιτσες μου αλλά άξιζε. Κοντινή τουφεκια, μεγάλος λαγός, σπασμένα και τα 4 πόδια, δεν έκανε κιχ.

υ.γ. πάλι θα καθαρίζω την μαξους για μια μάλλινη ρε πουστη μου.
Σταμάτη,δώσε πόνο!!!!
 
View attachment 58475
View attachment 58476

Ωραία ήταν και σήμερα. Πάλι με ξεποδαριασαν η καριολιτσες μου αλλά άξιζε. Κοντινή τουφεκια, μεγάλος λαγός, σπασμένα και τα 4 πόδια, δεν έκανε κιχ.

υ.γ. πάλι θα καθαρίζω την μαξους για μια μάλλινη ρε πουστη μου.


Γειά σας ομορφόπαιδα
.love.
 
Χθες, στον απέναντι λόφο ήρθε μια λαγοπαρέα κατά τις 8+.Αμολάνε και κατευθείαν τα σκυλιά τον πήραν, πήγαν μέχρι κάτω στο ρέμα και μετά τα άκουγα να ανεβαίνουν.Αφού δεν πέρναγε τίποτα κοίταζα σαν να ήταν ταινία.Περίμεναν στο δρόμο ανοιχτά καρτέρια 4 άτομα πρέπει να ήταν.Ξαφνικά ακούω 2 τουφεκιές και άκρα του τάφου σιωπή.Τα σκυλιά ήρθαν πάνω και σταμάτησαν.Ακούω νανα και λέω τον πήραν.Σκάει μύτη ο 《μεγάλος》 της παρέας και έλεγε τι έγινε.Ή τον έχασε αυτός που τον τουφέκησε και πήρε τον άλλο δρόμο που δεν φύλαγαν ή τον σκάγιασε όπως έλεγε...Το τι επακολούθησε ήταν σενάρια για κωμωδία και δράμα μαζί....Τσακώνονταν λέγοντάς τους αφού σας είπα στην λάκα θα βγει ο λαγός.Να λέει στον άλλον εσύ ρε γιατί έφυγες από εκεί; Θα τον έπαιρνες. Ο πιο εύκολος λαγός έλεγε.Έβριζε θεία και τα σκυλιά που καστέλωσε ένα πάνω του....Και πόσα άλλα τέτοια....Σιχάθηκα την ζωή μου....Αυτοί δεν λέγονται κυνηγοί... Και να τους είχε πει να κάτσουν εκεί που έλεγε, δεν αναιρεί την συμπεριφορά του γενικότερα σε ανθρώπους και σκυλιά....
 
Χθες, στον απέναντι λόφο ήρθε μια λαγοπαρέα κατά τις 8+.Αμολάνε και κατευθείαν τα σκυλιά τον πήραν, πήγαν μέχρι κάτω στο ρέμα και μετά τα άκουγα να ανεβαίνουν.Αφού δεν πέρναγε τίποτα κοίταζα σαν να ήταν ταινία.Περίμεναν στο δρόμο ανοιχτά καρτέρια 4 άτομα πρέπει να ήταν.Ξαφνικά ακούω 2 τουφεκιές και άκρα του τάφου σιωπή.Τα σκυλιά ήρθαν πάνω και σταμάτησαν.Ακούω νανα και λέω τον πήραν.Σκάει μύτη ο 《μεγάλος》 της παρέας και έλεγε τι έγινε.Ή τον έχασε αυτός που τον τουφέκησε και πήρε τον άλλο δρόμο που δεν φύλαγαν ή τον σκάγιασε όπως έλεγε...Το τι επακολούθησε ήταν σενάρια για κωμωδία και δράμα μαζί....Τσακώνονταν λέγοντάς τους αφού σας είπα στην λάκα θα βγει ο λαγός.Να λέει στον άλλον εσύ ρε γιατί έφυγες από εκεί; Θα τον έπαιρνες. Ο πιο εύκολος λαγός έλεγε.Έβριζε θεία και τα σκυλιά που καστέλωσε ένα πάνω του....Και πόσα άλλα τέτοια....Σιχάθηκα την ζωή μου....Αυτοί δεν λέγονται κυνηγοί... Και να τους είχε πει να κάτσουν εκεί που έλεγε, δεν αναιρεί την συμπεριφορά του γενικότερα σε ανθρώπους και σκυλιά....
Ίδια ακριβώς σκηνή ΄είδα εδώ πρίν τρία χρόνια όπου μετά πού έχασαν τον λαγό άρχισαν τρία άτομα να βρίζουν
ο ένας του άλλου μανάδες κλπ κλπ κλπ .....
Κι'αυτή λέγεται παρέα !!!
Αποβράσματα της κοινωνίας είναι ,λεχρίτες .
 
Χθες, στον απέναντι λόφο ήρθε μια λαγοπαρέα κατά τις 8+.Αμολάνε και κατευθείαν τα σκυλιά τον πήραν, πήγαν μέχρι κάτω στο ρέμα και μετά τα άκουγα να ανεβαίνουν.Αφού δεν πέρναγε τίποτα κοίταζα σαν να ήταν ταινία.Περίμεναν στο δρόμο ανοιχτά καρτέρια 4 άτομα πρέπει να ήταν.Ξαφνικά ακούω 2 τουφεκιές και άκρα του τάφου σιωπή.Τα σκυλιά ήρθαν πάνω και σταμάτησαν.Ακούω νανα και λέω τον πήραν.Σκάει μύτη ο 《μεγάλος》 της παρέας και έλεγε τι έγινε.Ή τον έχασε αυτός που τον τουφέκησε και πήρε τον άλλο δρόμο που δεν φύλαγαν ή τον σκάγιασε όπως έλεγε...Το τι επακολούθησε ήταν σενάρια για κωμωδία και δράμα μαζί....Τσακώνονταν λέγοντάς τους αφού σας είπα στην λάκα θα βγει ο λαγός.Να λέει στον άλλον εσύ ρε γιατί έφυγες από εκεί; Θα τον έπαιρνες. Ο πιο εύκολος λαγός έλεγε.Έβριζε θεία και τα σκυλιά που καστέλωσε ένα πάνω του....Και πόσα άλλα τέτοια....Σιχάθηκα την ζωή μου....Αυτοί δεν λέγονται κυνηγοί... Και να τους είχε πει να κάτσουν εκεί που έλεγε, δεν αναιρεί την συμπεριφορά του γενικότερα σε ανθρώπους και σκυλιά....
Γροθοι με Γ κεφαλεο.για φαει πανε??πινανε?? Μαλακες,το κυνηγι ειναι χαβαλες και καλη παρεα.οχη μπηνελικια και νευρα.ωρεα παρεα κανουνε.εμενα θελανε εκει ναδης τη θα παθενανε :mad: :mad:
 
Γροθοι με Γ κεφαλεο.για φαει πανε??πινανε?? Μαλακες,το κυνηγι ειναι χαβαλες και καλη παρεα.οχη μπηνελικια και νευρα.ωρεα παρεα κανουνε.εμενα θελανε εκει ναδης τη θα παθενανε :mad: :mad:
Μακριά απο τέτοιους ανθρώπους δεν αξίζει παμε να κανουμε το κέφι μας και θαρθει και η καρπωση όπου τους βλέπετε αλλάξτε μέρος το μονο που θα κάνετε να σας χαλάσει η μέρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top