Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι με μαλλινη είναι. Σιγά θα ρίξεις από πάνω και ένα με συγκεντρωτηρα και θα καθαρίσει 🤣

Οταν η μαλλινη εχει αλευρι.. ουτε μολυβδωσεις εχεις ουτε καταλοιπα
( σε σωστο σεταπ )...
Τωρα για τα εμπορικα δεν ξερω....
 
Χωρίς συγκεντρωτήρα είναι ;
Θα μου κάνουν την κάνη κώλο ;
Να πετυχαινεις το θηραμα για να μην ασχολεισε με την καννη .big smile.

Δεν ειναι πλαστικη ταπα Βασιλη εαν ειδα καλα
Προβλημα θα εχεις με τις πλαστικες συνηθως

Μου αρεσε το φυσιγι
Νομιζα ηταν παλιο στοκ που ξεμεινε στον αδερφο @Alex37
Δεν ηξερα οτι κυκλοφορει
Θα το ψαξω και εγω εδω
 
Νομιζα ηταν παλιο στοκ που ξεμεινε στον αδερφο @Alex37
Κυκλοφορεί.Εχει overpowder 3mm μάλλινη και επινικελωμενα σκάγια καλής ποιότητας.Ειχα ρίξει αρκετά σε κυνήγι φασσας στην Αγγλία σε Ν6.Φευγοντας πήρα ένα κουτί Ν4 για λαγό για δοκιμή και ξεχάστηκε.Εδωσα 3 στον Σταμάτη και όπως αποδείχθηκε είναι μια χαρά φυσίγγι 36γρ.Δεν έχω ανοίξει κανένα αλλά είμαι σίγουρος ότι έχει PSB2.
 
Κυκλοφορεί.Εχει overpowder 3mm μάλλινη και επινικελωμενα σκάγια καλής ποιότητας.Ειχα ρίξει αρκετά σε κυνήγι φασσας στην Αγγλία σε Ν6.Φευγοντας πήρα ένα κουτί Ν4 για λαγό για δοκιμή και ξεχάστηκε.Εδωσα 3 στον Σταμάτη και όπως αποδείχθηκε είναι μια χαρά φυσίγγι 36γρ.Δεν έχω ανοίξει κανένα αλλά είμαι σίγουρος ότι έχει PSB2.
Κουβά-ρντααααά
 
Οταν η μαλλινη εχει αλευρι.. ουτε μολυβδωσεις εχεις ουτε καταλοιπα
( σε σωστο σεταπ )...
Τωρα για τα εμπορικα δεν ξερω....

Δεν έχω ρίξει ποτέ μαλλινη και μπαφερ. Έχω ρίξει αρκετά με μπαφερ και συγκεντρωτηρα. Την μαλλινη δεν την αλλάζω όμως. Είναι απ τα αγαπημένα μου φυσίγγια. Στα εμπορικά αφήνει κατάλοιπα πάντως.
 
Δεν έχω ρίξει ποτέ μαλλινη και μπαφερ. Έχω ρίξει αρκετά με μπαφερ και συγκεντρωτηρα. Την μαλλινη δεν την αλλάζω όμως. Είναι απ τα αγαπημένα μου φυσίγγια. Στα εμπορικά αφήνει κατάλοιπα πάντως.

Μην ''μπερδευεις'' το πλαστικο μπαφερ με το αλευρι...
Το αλευρι κανει σπουδαια δουλεια..
Οταν το δοκιμασεις θα το διαπιστωσεις Σταματη μου .!! :)
 
Μην ''μπερδευεις'' το πλαστικο μπαφερ με το αλευρι...
Το αλευρι κανει σπουδαια δουλεια..
Οταν το δοκιμασεις θα το διαπιστωσεις Σταματη μου .!! :)

Σε πιστεύω Νίκο. Ότι κάνει δουλειά το μπαφερ είναι σίγουρο. Ήμουν παλιά μέλος και στην ίδιο γόμωση φίλε μου. Μου αρέσει να τα ψάχνω αυτά.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top