Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φαντάσου να ξυπνάς το πρωί,να παίρνεις το σκυλί σου για κυνήγι ή εκπαιδευτικό και να πας μετά από ώρα αναζήτησης να το βρείς έτσι...
Ένας φίλος έβλεπε στο gps το σκυλί να πηγαίνει δεξιά αριστερά και το φώναζε να βγεί στον δρόμο, και τελικά το δεξιά και αριστερά που πήγαινε, ήταν όπως το τράβαγαν οι λύκοι
Μόνο το κεφάλι βρήκε
 
Ένας φίλος έβλεπε στο gps το σκυλί να πηγαίνει δεξιά αριστερά και το φώναζε να βγεί στον δρόμο, και τελικά το δεξιά και αριστερά που πήγαινε, ήταν όπως το τράβαγαν οι λύκοι
Μόνο το κεφάλι βρήκε
Ανακατεύτηκα ρε!
 
Έχω χάσει σκύλα στα χέρια μου και ακόμα δεν το έχω ξεπεράσει.Οχι να δω κανένα σκυλί μου φαγωμενο.
Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες πρωί πρωί για το πώς έχασα την πρώτη μου σκύλα
Όχι το γέλιο μου είχε κοπεί, αλλά μέχρι και το χαμόγελο για μέρες
Παραμονή του Αγίου Κωνσταντίνου την είχα πάρει παραμονή του Αγίου Κωνσταντίνου την έχασα
 
Καλησπέρα παιδιά εχει δοκιμάσει κανείς αυτά τα φυσιγγια;
View attachment 70348View attachment 70349
Στο πρώτο θα πεθάνει από γεράματα.
Στο δεύτερο κάτι θα γίνει γιατί έχει αλλάξει.Ο παλιός ο Κόνδορας ήταν θάνατος.Τσεκαρισμενα φυσίγγια για λαγό είναι τα παρακάτω.


 
Στο πρώτο θα πεθάνει από γεράματα.
Στο δεύτερο κάτι θα γίνει γιατί έχει αλλάξει.Ο παλιός ο Κόνδορας ήταν θάνατος.Τσεκαρισμενα φυσίγγια για λαγό είναι τα παρακάτω.


Ζενίθ Ποιός τα έχει και πόσο? Δεν τα έχω δοκιμάσει.
 
Στο πρώτο θα πεθάνει από γεράματα.
Στο δεύτερο κάτι θα γίνει γιατί έχει αλλάξει.Ο παλιός ο Κόνδορας ήταν θάνατος.Τσεκαρισμενα φυσίγγια για λαγό είναι τα παρακάτω.


Και τα χρυσό πλήρωσα δεν πειράζει Πάσχα έχουμε την Κυριακή θα φύγουν τα j&b
 
Κρίμα είναι.Κρατα τα για κανένα επιβλαβή.

Ουτε για τα επιβλαβη δεν κανουν....Κροτου - λαμψης ειναι !!!
Ας τα ριξει το Πασχα να τα ευχαριστηθει....αλλιως στα επιβλαβη θα αναρωτιεται....εαν ξεχασε να
σημαδευει !!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top