Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Aυτος ο λαγός μπορεί να γλίτωσε από τα σκάγια σου αλλά πήγε από υπερβολικο λόξυγκα,κοπανησε το κεφάλι του σε έναν κορμό δέντρου κ έμεινε στον τόπο.. 😂😂

Αυτος που πεταλωσα εγινε στιφαδο απο αλλη παρεα...Αλλα μια εβδομαδα σιγουρα θα ειχε λοξυγκα !! :D

Ειναι το αγαπημενο μου θηραμα....Τον αγαπω...τον σεβομαι....και θελω το φυσιγγιο να αφηνει στον
τοπο χωρις να καταλαβει τι του συνεβει...ακαριαιος θανατος....χωρις ''βασανιστηρια''..φιλε !!! :)

Και πιστευω οτι στα φυσιγγια του λαγου τα εχω καταφερει....;)
 
Θείο όπως έριχνες πρίν ούτε με τηλεκατευθυνόμενο Ρωσικό πύραυλο εκατομμυρίων δεν θα τον έπαιρνες.

Οχι βρε φιλαρα μου....ο λαγος δεν πεταει.....ερχετε ο καημενος....σαν ''μαλακας'' στο ποστο...ψυχραιμια
θελει....αστον να ερθει στα μετρα που θελεις...και μετα ειναι υποθεση ΜΙΑΣ τουφεκιας...

Εαν πεταγε...ουτε αυτο που λες δεν θα με εσωνε !!! :D
 
Με τα χόρτα να είναι πάνω από το γόνατο, σε μερικά σημεία περνούσαν τη μέση, το μόνο που πρόλαβα να δω ήταν σαν σκιά. Μόνο στο δρόμο δεν έχει χόρτα.
Το κλαφούνισμα μετά το σήκωμα όμως αξίζει.
Η γύρη με ρήμαξε το αριστερό μάτι.
IMG_20230513_081519742_HDR.jpg
 
Ζυγούρι 5 κιλό θείο Νίκο (@ΝίκοςΠ ).... Θέλει δικό σου ΦΥΣΙΓΓΙ για να πεσει αυτός...

Αυριο θα δοκιμασω την κολεξιον με MG2 σε φυσιγγια για λαγο φιλαρα μου...!!:)
Ξεκινησα για μαλλινη με 38+1,5 αλευρι σε Ν4....
Το αλλαξα και το εκανα σε αποσπωμενο πατο παλι 38+1,5 - Ν4 σε ρελι με τζαμακι...
Εκλεισα και για τα ''δυσκολα'' σε 12/76...44+2 αλευρι Ν4+Ν1 σε στρωσεις τα σκαγια... ;)

εικόνα_Viber_2023-05-13_21-34-21-820.jpg


εικόνα_Viber_2023-05-13_21-34-41-817.jpg
εικόνα_Viber_2023-05-13_21-35-57-363.jpg
εικόνα_Viber_2023-05-13_21-35-00-116.jpg
εικόνα_Viber_2023-05-13_21-38-06-524.jpg

Εαν περασουν απο τις αυριανες εξετασεις....θα σας στειλω μερικα και σενα και του Σταματη...να δοκιμασετε
στο τερεν...!!!!:)
 
Αυριο θα δοκιμασω την κολεξιον με MG2 σε φυσιγγια για λαγο φιλαρα μου...!!:)
Ξεκινησα για μαλλινη με 38+1,5 αλευρι σε Ν4....
Το αλλαξα και το εκανα σε αποσπωμενο πατο παλι 38+1,5 - Ν4 σε ρελι με τζαμακι...
Εκλεισα και για τα ''δυσκολα'' σε 12/76...44+2 αλευρι Ν4+Ν1 σε στρωσεις τα σκαγια... ;)

View attachment 72064


View attachment 72065
View attachment 72066
View attachment 72067
View attachment 72068

Εαν περασουν απο τις αυριανες εξετασεις....θα σας στειλω μερικα και σενα και του Σταματη...να δοκιμασετε
στο τερεν...!!!!:)
Όχι! Μην στείλεις στον Σταμάτη! Έχει τα δικά του. ( b&p .big smile. 🤭🤭)
 
Εχει φροντίσει ο θείος ο Νίκος και έστειλε την Ιταλίδα γκαζιαρα καλλονή .yelling.

View attachment 72069

Να ξερεις οτι σε βλεπω σαν παιδι μου ...λογω ηλικιας...Απο την αλλη σε εκτιμω γιατι εισαι παλικαρι και
κυνηγαρας....
Εαν ησουν κανας δηθεν...ουτε καψουλι δεν σου χαριζα... !!!
Να σε χαιρονται και σε καμαρωνουν οι γονεις σου....και οχι μονο φιλαρα μου !!! :) :cool:
 
Να ξερεις οτι σε βλεπω σαν παιδι μου ...λογω ηλικιας...Απο την αλλη σε εκτιμω γιατι εισαι παλικαρι και
κυνηγαρας....
Εαν ησουν κανας δηθεν...ουτε καψουλι δεν σου χαριζα... !!!
Να σε χαιρονται και σε καμαρωνουν οι γονεις σου....και οχι μονο φιλαρα μου !!! :) :cool:

Να σαι καλα Νίκο μου η εκτίμηση είναι αμοιβαία. Και εγώ σε χαίρομαι για το πάθος σου για το κυνήγι, για τις δοκιμες και για την συνεχή βελτίωση των φυσιγγίων που έχεις. Έχεις και το ίδιο όνομα και την ίδια ηλικία με τον πατέρα μου οπότε η συμπάθεια είναι ιδιαίτερη φίλε μου :)
 
Αυριο θα δοκιμασω την κολεξιον με MG2 σε φυσιγγια για λαγο φιλαρα μου...!!:)
Ξεκινησα για μαλλινη με 38+1,5 αλευρι σε Ν4....
Το αλλαξα και το εκανα σε αποσπωμενο πατο παλι 38+1,5 - Ν4 σε ρελι με τζαμακι...
Εκλεισα και για τα ''δυσκολα'' σε 12/76...44+2 αλευρι Ν4+Ν1 σε στρωσεις τα σκαγια... ;)

View attachment 72064


View attachment 72065
View attachment 72066
View attachment 72067
View attachment 72068

Εαν περασουν απο τις αυριανες εξετασεις....θα σας στειλω μερικα και σενα και του Σταματη...να δοκιμασετε
στο τερεν...!!!!:)
ω ρε μανουλαμ....χαμος θα γινει....😍😍
 
Αυριο θα δοκιμασω την κολεξιον με MG2 σε φυσιγγια για λαγο φιλαρα μου...!!:)
Ξεκινησα για μαλλινη με 38+1,5 αλευρι σε Ν4....
Το αλλαξα και το εκανα σε αποσπωμενο πατο παλι 38+1,5 - Ν4 σε ρελι με τζαμακι...
Εκλεισα και για τα ''δυσκολα'' σε 12/76...44+2 αλευρι Ν4+Ν1 σε στρωσεις τα σκαγια... ;)

View attachment 72064


View attachment 72065
View attachment 72066
View attachment 72067
View attachment 72068

Εαν περασουν απο τις αυριανες εξετασεις....θα σας στειλω μερικα και σενα και του Σταματη...να δοκιμασετε
στο τερεν...!!!!:)
Αυτά με τον συνδυασμό της τριπλής διαστρωμάτωσης διαιρούμενη βυσμάτωση σε φτιάχνουν στο μάτι ρε παιδί...ανεξαρτήτου απόδοσης...
 
Αυτά με τον συνδυασμό της τριπλής διαστρωμάτωσης διαιρούμενη βυσμάτωση σε φτιάχνουν στο μάτι ρε παιδί...ανεξαρτήτου απόδοσης...

Δεν ειναι ολα ετσι Σπυρο μου.....και λεω για τα εμπορικα...
Κατι 7+4 της b&p που ειχα δοκιμασει σε στοχο....για τα δικα μου γουστα ηταν για γελια!!!

Καπου και σιγουρα την εχω αυτην την δοκιμη....εαν την βρω θα την ανεβασω στις βλητικες δοκιμες..
για μην χαλασω το εδω θεμα φιλε .
 
Δεν ειναι ολα ετσι Σπυρο μου.....και λεω για τα εμπορικα...
Κατι 7+4 της b&p που ειχα δοκιμασει σε στοχο....για τα δικα μου γουστα ηταν για γελια!!!

Καπου και σιγουρα την εχω αυτην την δοκιμη....εαν την βρω θα την ανεβασω στις βλητικες δοκιμες..
για μην χαλασω το εδω θεμα φιλε .
Δε λέω για τα σκάγια Νίκο...
Για τη βυσματωση...φούστα συγκεντρωτηρα+μάλλινη+κούπα συγκεντρωτηρα σε διάφορους συνδυασμούς...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top