Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιατί για πολλά όπλα, απλά είναι η αλήθεια. Δεν είπα ότι ψευδώς έχει δημιουργηθεί αυτή η θεωρία. Φαντάσου ότι υπάρχει κατασκευαστής που δίνει στο manual του όπλου στα 36 μέτρα 60% συγκέντρωση με τον 1*. Όταν είπα ότι αυτή την συγκέντρωση την παίρνω στα 40 μέτρα με τα 4*, κάποιοι με κάλεσαν σε δοκιμή :)
Την οποία και δημοσίευσα :)
Με φυσιγγια εμπορίου.
Κατανοητό Γιώργο!θεωρείς πως εργοστασιακά σύγχρονα αυτογεμη έχουν αυτές τις δυνατότητες?χωρίς επεξεργασίες;
 
Κατανοητό Γιώργο!θεωρείς πως εργοστασιακά σύγχρονα αυτογεμη έχουν αυτές τις δυνατότητες?χωρίς επεξεργασίες;
Σύγχρονο δεν είναι του Νικολή; :D
Πλάκα κάνω, καταλαβαίνω τι ρωτάς αλλά δεν μπορώ να ξέρω Ηλία.
 
Σύγχρονο δεν είναι του Νικολή; :D
Πλάκα κάνω, καταλαβαίνω τι ρωτάς αλλά δεν μπορώ να ξέρω Ηλία.
Δεν θα το έλεγα ότι ειναι σύγχρονο το μερκελ, εκτός ότι τις κάννες του τις κόβει ρομπότ.... κώνο συναρμογής δεν έχει μακρύ παράδειγμα.
 
Πρώτος λαγός με το πλάγιο, και η πρώτη long range βολή με την δεξιά κάννη .what.
8_A920_A00-_CE72-4727-_BCEC-5_B11625_ACFBC.jpg
Μπράβο Νικλολή που "μάτωσες" το καινούριο όπλο και μάλιστα με εντυπωσιακό τρόπο! Καλή συνέχεια!
 
Ευχομαι να ειναι ο πρωτος απο τους πολλους που θα ακολουθησουνε. Οσο και να μη μου αρεσει το πλαγιο (οχι το συγκεκριμενο), το συγκεκριμενο κυνηγι, η ιδιογομωση, και το πλαγιοκανο ως οπλο, ειναι οτι κοντινοτερο εχω στο μυαλο μου ως παραδοσιακο κυνηγι.
 
Ευχομαι να ειναι ο πρωτος απο τους πολλους που θα ακολουθησουνε. Οσο και να μη μου αρεσει το πλαγιο (οχι το συγκεκριμενο), το συγκεκριμενο κυνηγι, η ιδιογομωση, και το πλαγιοκανο ως οπλο, ειναι οτι κοντινοτερο εχω στο μυαλο μου ως παραδοσιακο κυνηγι.
Ευχαριστώ Βίκτωρα ! Ήταν ο πρώτος :) Έπεται και συνέχεια. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top