Παρουσίαση Φυσιγγίων

Το 28αρι του Ρουμελιώτη σε κρύες συνθήκες πάει καλύτερα και από το 30 και από το 32 με csb. Φέτος ακόμη με δεκαρια σε θερμοκρασίες κάτω από 10 βαθμους τις πετσοκοβε τις τσιχλες ενώ κάτι κοτσυφαραδες με ένα δάχτυλο ξύγκι έκαναν παφ στον αέρα

Δημήτρη μιλάς για το σκοπευτικό ή το κυνηγετικό; Γιατί βγάζει δύο 28αρια. Και ο @ΝίκοςΠ πιο πάνω πιο έριξε από τα δύο;
 
Και να σου πω και το παραπονο μου....Την σεζον που μας περασε....παραγγειλα κατι φυσιγγια απο τον
Ρουμελιωτη.....Δεν υπαρχουν εδω στην Σαμο τα φυσιγγια του....
Δεν ξερω τον λογο....τα φυσιγγια δεν τα παρελαβα ΠΟΤΕ....Ισως απο φορτο εργασιας.....δεν ξερω απο τι
αλλο....Το θεμα ειναι οτι με εγραψε στα παλια του παπουτσια....για μην το πω ποιο ''χοντρά''...
Και ειχα στεναχωρηθει για την ολη κατασταση....Ουτε απαντηση δεν πηρα τοτε !!! :confused:
Μαλλον δεν παραγγειλες πολλα. Αν δε θελει τα λεφτα σου παρε απο αλλου που θα σε σεβονται σαν πελατη. Θα μπορουσε να εχει κανει eshop να μη χανει παραγγελιες.
 
τι μονο ροζ Νικο εδω εχει τουλαχιστο 4 χρωματα σαν μιξη πυριτηδων ειναι!!

Δεν ξερω Μητσαρα...Γι αυτο και ρωτησα....Ο καθε ενας οτι εχει βαζει μεσα....αυτο βλεπω...

Θα συνεχισω το σφαξιμο....Εχω ακομα αρκετα εμπορικα ακομα για να δουμε τι καπνο φουμαρουν φιλε !!!
 
Θα πεσει πολυ σφαξιμο.....και θα χυθει πολυ ''αιμα''.....
Θα ξεβρακωσω πολλα εμπορικα.... για να ξερετε τι αγοραζετε Παλικαρια !!!
Μονο που δεν ξερω απο ποια να αρχισω !!! :)

εικόνα_Viber_2022-04-27_09-10-43-652.jpg

εικόνα_Viber_2022-04-27_09-10-52-009.jpg

εικόνα_Viber_2022-04-27_09-10-59-031.jpg

εικόνα_Viber_2022-04-27_09-11-38-949.jpg

εικόνα_Viber_2022-04-27_09-11-48-076.jpg

Και εχω ακομα και άλλα......Απο αυτα που μπαμ....και 2 φρατζολες ψωμι!!

Και για να το γνωριζετε....ΟΛΑ μου τα εστειλε ο καλός μου φιλος Βασιλης ( gvp 900 ).!!!!.big smile.
 
Θα πεσει πολυ σφαξιμο.....και θα χυθει πολυ ''αιμα''.....
Θα ξεβρακωσω πολλα εμπορικα.... για να ξερετε τι αγοραζετε Παλικαρια !!!
Μονο που δεν ξερω απο ποια να αρχισω !!! :)

View attachment 47255

View attachment 47256

View attachment 47257

View attachment 47258

View attachment 47259

Και εχω ακομα και άλλα......Απο αυτα που μπαμ....και 2 φρατζολες ψωμι!!

Και για να το γνωριζετε....ΟΛΑ μου τα εστειλε ο καλός μου φιλος Βασιλης ( gvp 900 ).!!!!.big smile.
Καλημέρες ‼️Από την nobel Νίκο, το pm 40‼️
 
τι μονο ροζ Νικο εδω εχει τουλαχιστο 4 χρωματα σαν μιξη πυριτηδων ειναι!!
Δεν ξερω Μητσαρα...Γι αυτο και ρωτησα....Ο καθε ενας οτι εχει βαζει μεσα....αυτο βλεπω...

Θα συνεχισω το σφαξιμο....Εχω ακομα αρκετα εμπορικα ακομα για να δουμε τι καπνο φουμαρουν φιλε !!!
Απ'ότι φαίνεται είχαν έλλειψη από CSB1 ... και μάζεψαν "περισσεύματα" από CSB4 (μαύρη), CSB5 (γκρι), CSB6 ή CSB3 (πράσινες) και CSB2 (ροζ), παλιές παρτίδες προφανώς, που είχαν διαφορετικά χρώματα, και έκαναν ένα χαρμάνι με τα επιθυμητά χαρακτηριστικά (προοδευτικότητα) της CSB1 ... Και, όπως φαίνεται κι από την παραπάνω δοκιμή του Νίκου, μάλλον ... το χαρμάνι πέτυχε !!! :cool: .sarcastic.
 
Θα πεσει πολυ σφαξιμο.....και θα χυθει πολυ ''αιμα''.....
Θα ξεβρακωσω πολλα εμπορικα.... για να ξερετε τι αγοραζετε Παλικαρια !!!
Μονο που δεν ξερω απο ποια να αρχισω !!! :)

View attachment 47255

View attachment 47256

View attachment 47257

View attachment 47258

View attachment 47259

Και εχω ακομα και άλλα......Απο αυτα που μπαμ....και 2 φρατζολες ψωμι!!

Και για να το γνωριζετε....ΟΛΑ μου τα εστειλε ο καλός μου φιλος Βασιλης ( gvp 900 ).!!!!.big smile.
Ο Βασίλης δεν άφησε καμία εταιρεία παραπονεμενη.yel.
 
Απ'ότι φαίνεται είχαν έλλειψη από CSB1 ... και μάζεψαν "περισσεύματα" από CSB4 (μαύρη), CSB5 (γκρι), CSB6 ή CSB3 (πράσινες) και CSB2 (ροζ), παλιές παρτίδες προφανώς, που είχαν διαφορετικά χρώματα, και έκαναν ένα χαρμάνι με τα επιθυμητά χαρακτηριστικά (προοδευτικότητα) της CSB1 ... Και, όπως φαίνεται κι από την παραπάνω δοκιμή του Νίκου, μάλλον ... το χαρμάνι πέτυχε !!! :cool: .sarcastic.
 
Back
Top