Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα καλέ μου φιλε!!!
Καμια φορα ενα επιπλεον ''γραμμα'' αλλαζει ολο το νοημα του μηνυματος....
Στην συγκεκριμενη περιπτωση το ( ς ) αλλαξε ολο το νοημα...
Ηθελα να γραψω παιρνει και οχι παιρνεις....και φανηκα '' επιθετικος''......
Οσον αφορα την ερωτηση σου....Πιστευω οτι κρυβει και αυτος εισοδηματα.....και μην σου φανει παραξενο
εαν ''αυριο'' ακουσεις'' για καμια off shore εταιρεια !!!!!
Αλλωστε εαν ηταν διαφορετικος....θα πληρωνε τις υπερωριες και δεν θα εδινε ρεπο.....Τι θελει να δειξει
με αυτο ??? Οτι νοιαζεται για το δημοσιο χρημα ???

Τελος......Σου ζητω συγνωμη για το ( ς ) !!!
Εγώ φίλε Νίκο μπορώ να μιλήσω μόνο για τον εαυτό μου.Για όλους τους άλλους είμαι καλοπροαίρετος, μέχρι να αποδειχθεί το αντίθετο.Προσπαθω να μην δίνω σημασία σε μερίδα του τύπου που συνηθίζει να συκοφαντεί ,η κάνει επιθέσεις σε συγγενείς για να βλάψει εμμεσα πολιτικούς αντιπάλους.Φυσικα δεν ξεχνάμε κάποιον που φόραγε ζιβάγκο ,πήγαινε με το λεωφορείο στο υπουργείο και από τις μιζες στο τέλος σχεδόν πέθανε στη φυλακή και ξεφτιλισμενος.
 
Last edited:
Εγώ φίλε Νίκο μπορώ να μιλήσω μόνο για τον εαυτό μου.Για όλους τους άλλους είμαι καλοπροαίρετος, μέχρι να αποδειχθεί το αντίθετο.Προσπαθω να μην δίνω σημασία σε μερίδα του τύπου που συνηθίζει να συκοφαντεί ,η κάνει επιθέσεις σε συγγενείς για να βλάψει εμεσα πολιτικούς αντιπάλους.Φυσικα δεν ξεχνάμε κάποιους που φόραγε ζιβάγκο ,πήγαινε με το λεωφορείο στο υπουργείο και από τις μιζες στο τέλος σχεδόν πέθανε στη φυλακή και ξεφτιλισμενος.

Και πολυ καλα κανεις...!!!
Εγω ειμαι μεγαλος σε ηλικια.....Να σκεφτεις οτι προλαβα την ΝΔ οταν ακομα την ελεγαν ΕΡΕ.
Ο Πατερας μου ειχε μεγαλο εμποροραφειο στην οδο Σταδιου... με εννεα καλφαδες ( βοηθους ) !!!
Τοτε εραβε την μιση Βουλη των Ελληνων....Εχουν δει πολλα τα ματια μου....
Αυτο που μου εμεινε....ειναι οτι δεν υπαρχει ανθρωπος που βουτηξε το δαχτυλο στο μελι....και μετα
δεν το εγλυψε !!!

ΥΓ. Θα ηταν καλα να πεθαινε στην φυλακη γιατι του αξιζε....!!!
Αλλα τον εβγαλαν και πεθανε εξω .....Η ''αποζημιωση'' του Ελληνικου λαου....ηταν η ξεφτιλα του...και
μετα η φυλακη !!!
 
Ετοιμάζεται για αρπαχτη ο τύπος ή απλά μας περνά για ηλίθιους?
Δεν ψαχνει για ηλιθιους....για 70 μακάκες ψαχνει....Και να δεις που στο τελος θα τους βρει !!!
Είναι χειροποίητο βρε μάγκες ... 22 χιλιάρικα μόνο ... (χωρίς ΦΠΑ)
Πως κάνετε έτσι ? :) :) :)

Εμένα μόνο η εγγύηση και τα χρώματα που θα κυκλοφορήσει με ανησυχούν ...
 
Last edited:
Θα έπεσε ΕΣΠΑ εκεί μέσα....σαν το ιγκνου στον νερολακο με τους κροκόδειλους
Καλά, κορόιδευε εσύ ... κάτσε να ανοίξει η πλατφόρμα και να δεις τι έχει να γίνει.
Είναι επένδυση φίλε ... !!!

Το αγοράζεις 22k καινούργιο και σε 2 χρόνια το πουλάς 100k στο car σαν συλλεκτικό γιατί η εταιρία θα έχει κλείσει.
 
Είναι χειροποίητο βρε μάγκες ... 22 χιλιάρικα μόνο ... (χωρίς ΦΠΑ)
Πως κάνετε έτσι ? :) :) :)

Εμένα μόνο η εγγύηση και τα χρώματα που θα κυκλοφορήσει με ανησυχούν ...

Ε' και ??? Τι να παει χειροποιητο....μικροι οταν ειμασταν....με χερι καναμε την ''δουλεια''....
Τωρα ψαχνουμε για κατι ποιο ποιοτικο...
Ενα πολυεστερικο αμαξωμα....και ενα γαλβανιζε σασι 22 χιλιαρικα + ΦΠΑ ??
Ουτε καν 4χ4 δεν διαβασα οτι ειναι....
Με τοσα χρηματα....ξερεις τι αγοραζεις απο τον οποιονδηποτε αλλον κατασκευαστη ???
Και να το συνεχισω και αλλο....Πολλες οι ''μιζες'' στο Ελλαντα φιλε.... γι'αυτο δεν παμε ''μπροστα'' και
γι΄αυτο και τα 22 χιλιαρικα !!!
Εβγαλε μια ''κουβαριστρα''....και ψαχνει θυματα !!!
 
Άμα είχαν άντερα ας ερχόντουσαν δίπλα τα παιδιά να κάνουν το σόου τους μέσα στην αρένα με 20,000 γομαρια και όχι μπροστά σε εφήβους,κουμπαραδες και κουραμπιέδες.
Δεν θα έβρισκε ο παπάς να θάψει!
 
Άμα είχαν άντερα ας ερχόντουσαν δίπλα τα παιδιά να κάνουν το σόου τους μέσα στην αρένα με 20,000 γομαρια και όχι μπροστά σε εφήβους,κουμπαραδες και κουραμπιέδες.
Δεν θα έβρισκε ο παπάς να θάψει!
Παλιότερα, θα πήγαινε η φάπα σύννεφο.
 
Παλιότερα, θα πήγαινε η φάπα σύννεφο.
Οι Παλιότεροι έφτιαξαν παιδιά άβουλα και λεμαργα στην ιντερνετική μαλακια.Παιδια που ξέρουν ότι το φαγητό έρχεται σε τάπερ.
Αντί να κοιτάξουμε λοιπόν στον καθρέφτη τον ηθικό αυτουργό κρυβόμαστε πίσω από το πρόβλημα σήμερα.
 
Οι Παλιότεροι έφτιαξαν παιδιά άβουλα και λεμαργα στην ιντερνετική μαλακια.Παιδια που ξέρουν ότι το φαγητό έρχεται σε τάπερ.
Αντί να κοιτάξουμε λοιπόν στον καθρέφτη τον ηθικό αυτουργό κρυβόμαστε πίσω από το πρόβλημα σήμερα.
Ναι ετσι ακριβως .Γιαπιδες και πρεζακια .Τωρα ηρθε ο λογαριασμος
 
Άμα είχαν άντερα ας ερχόντουσαν δίπλα τα παιδιά να κάνουν το σόου τους μέσα στην αρένα με 20,000 γομαρια και όχι μπροστά σε εφήβους,κουμπαραδες και κουραμπιέδες.
Δεν θα έβρισκε ο παπάς να θάψει!
efiveia-kai-allagi-diathesis-pws-mporeite-na-voithisete-tous-efivous.jpg7482aabcb019d1e2cf4e68802d0d6e1952408a27_l.jpgkourampiedes-2.jpg

...λείπει ο παπάς!:rolleyes:.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top