Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ωραία τα λέτε μάγκες αλλά πρέπει να καταλάβετε ότι είμαστε η μειονότητα. Δεν σκέφτονται έτσι οι περισσότεροι αλλιώς κάτι θα άλλαζε. Έχουμε τους πολιτικούς που αξίζουν στους περισσότερους. Η άποψη μου είναι αυτή.
.shake hands.:)
 
Ωραία τα λέτε μάγκες αλλά πρέπει να καταλάβετε ότι είμαστε η μειονότητα. Δεν σκέφτονται έτσι οι περισσότεροι αλλιώς κάτι θα άλλαζε. Έχουμε τους πολιτικούς που αξίζουν στους περισσότερους. Η άποψη μου είναι αυτή.
Το πρόβλημα Βασίλη είναι ότι δεν έχουμε καθόλου πολιτικούς και το 10% που βγάζει κυβέρνηση είναι αμφιβόλου ψυχολογικού προφίλ :) :) :)
 
Το πρόβλημα Βασίλη είναι ότι δεν έχουμε καθόλου πολιτικούς και το 10% που βγάζει κυβέρνηση είναι αμφιβόλου ψυχολογικού προφίλ :) :) :)
Έχουμε πολιτικούς. Ψάξε τα βιογραφικά κομμάτων που δεν μπαίνουν στην Βουλή.

Αν θέλετε να αλλάξει κάτι στην Ελλάδα να απαιτείτε πράγματα για την παιδεία και τίποτα άλλου. Ούτε αυξήσεις, ούτε αεροπλάνα ούτε καν υγεία. Μόνο στην παιδεία. Και φυσικά οι βάσεις μπαίνουν στο σπίτι. Δείτε πως μεγαλώνουν τα νέα παιδιά και πως μεγαλώναμε εμείς. Άλλο εξέλιξη και άλλο αλλαγή. Η εξέλιξη είναι κάτι θετικό, η αλλαγή μπορεί να είναι θετική ή αρνητική.
 
Ε,και;Δεν τα δηλώνει; Τράγκας είναι;

Παιρνεις ορκο........οτι τα δηλωνει ολα ???
Ο Τραγκας ''εβρισκε'' και τα εκρυβε....λες αυτος να μην μπορει ???
Αυτοι εχουν το καρπουζι....αυτοι και μαχαιρι.....Οτι γουσταρουν κανουν.....Αυτο πιστευω !!!
 
Αυτοί ,αυτοί είναι‼️τουλάχιστον αυτοί ευθαρσώς το δηλώνουν‼️(πως το δηλώνουν❓εκ πρώτης με το "προ'ι'ον" τους εκ δεύτερης με τη στάση τους)
οι άαααααλλοι τωρα, οι δήθεν οι μη μου άπτου,οι χαμουρες‼️ αφού ενοχλούνται από αυτά τα αλάνια....γιατί δεν απέχουν από εκδηλώσεις που παρευρίσκονται οι ανωθι❓
 
Παιρνεις ορκο........οτι τα δηλωνει ολα ???
Ο Τραγκας ''εβρισκε'' και τα εκρυβε....λες αυτος να μην μπορει ???
Αυτοι εχουν το καρπουζι....αυτοι και μαχαιρι.....Οτι γουσταρουν κανουν.....Αυτο πιστευω !!!
Εγώ ; Γιατί εσύ παίρνεις όρκο ότι δεν τα δηλώνει;
 
Εγώ ; Γιατί εσύ παίρνεις όρκο ότι δεν τα δηλώνει;

Καλημερα καλέ μου φιλε!!!
Καμια φορα ενα επιπλεον ''γραμμα'' αλλαζει ολο το νοημα του μηνυματος....
Στην συγκεκριμενη περιπτωση το ( ς ) αλλαξε ολο το νοημα...
Ηθελα να γραψω παιρνει και οχι παιρνεις....και φανηκα '' επιθετικος''......
Οσον αφορα την ερωτηση σου....Πιστευω οτι κρυβει και αυτος εισοδηματα.....και μην σου φανει παραξενο
εαν ''αυριο'' ακουσεις'' για καμια off shore εταιρεια !!!!!
Αλλωστε εαν ηταν διαφορετικος....θα πληρωνε τις υπερωριες και δεν θα εδινε ρεπο.....Τι θελει να δειξει
με αυτο ??? Οτι νοιαζεται για το δημοσιο χρημα ???

Τελος......Σου ζητω συγνωμη για το ( ς ) !!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top