Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
κανονικά στα ανέκδοτα έπρεπε να τ' αναρτήσω:
https://infognomonpolitics.gr/2022/...kai-i-ellada-pou-thelei-tin-konstantinoupoli/

Επίθεση από τον τουρκικό Τύπο κατά Ελλάδας: Ο “Κριζοτάκης” και η Ελλάδα που θέλει την Κωνσταντινούπολη


αν δεν το καταλάβατε ο μέσος τούρκος πολίτης πίστευει πως ο κούλης θέλει να μπει με τ' άρματα στην Πόλη!!!!
ο πολεμοχαρής κριζοτάκης!!!!
.very funny. .very funny. .very funny. .very funny. .very funny.
 
Θέμα στα δελτία ειδήσεων:"Πλακώθηκαν ο Snik με τον Light"!
Τί σκουπιδαριό είν'αυτό, ρέε...
Εχετε εικονα την ποιοτητα ενος αρκετα μεγαλου ποσοστου νεοελληνων?
Θα σας πω εγω....
Τρωει ¨σκουπιδια¨και το ευχαριστιεται!
Παω σημερα σε ενα σπιτι για δουλεια...η κατασταση της οικογενειας ειναι αυτη:

IMG_20220623_100949.jpg
Εχουν στρογγυλοκαθισει στον καναπε, εχουν παραγγειλει ντελιβερι καφε και ακουνε στη διαπασων κουτσομπολια για το ποιος τσακωθηκε, ποιος γ@μηθηκε και τι ειπε η γειτονισσα αυτης που σκοτωσε τα παιδια!
Και μη μου πειτε οτι ειναι η εξαιρεση...καθε μερα τα βλεπω...

Ο εγκεφαλος, (λεμε τωρα) εχει κολλησει!
Αν τους πεταξεις ενα επιδομα 200 ευρω ,θα σου φιλησουν και τα ποδια...
Εχουν οι ιδιοι ριξει τον εαυτο τους τοσο χαμηλα που ισα εξεχει το κεφαλι εξω απο τα σκατα!
( Μεταφορικα μιλωντας....)
 
Last edited:
κανονικά στα ανέκδοτα έπρεπε να τ' αναρτήσω:
https://infognomonpolitics.gr/2022/...kai-i-ellada-pou-thelei-tin-konstantinoupoli/

Επίθεση από τον τουρκικό Τύπο κατά Ελλάδας: Ο “Κριζοτάκης” και η Ελλάδα που θέλει την Κωνσταντινούπολη


αν δεν το καταλάβατε ο μέσος τούρκος πολίτης πίστευει πως ο κούλης θέλει να μπει με τ' άρματα στην Πόλη!!!!
ο πολεμοχαρής κριζοτάκης!!!!
.very funny. .very funny. .very funny. .very funny. .very funny.
μητσοτακης-κολοκοτρώνης-500x280.jpg .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Johnny, το κακό είναι, ότι η πιτσαρικαρία ψαρώνει και τους κάνει πρότυπα.
Και εκπομπές που<<σοκάρονται και καταδικάζουν >> το περιστατικό πιό πριν ενημέρωναν τον κόσμο για το τι κάνουν,τι είπαν,τι φοράνε,τι τρώνε,τι πίνουν,με ποιά έχουν σχέση,αν χώρισαν από αυτή την σχέση, και αν χώρισαν μήπως υπάρχει άλλη στην μέση κτλ κτλ κτλ
Προβάλουν το σκουπιδαριό και μετά το παίζουν και τιμητές.........
 
Johnny, το κακό είναι, ότι η πιτσαρικαρία ψαρώνει και τους κάνει πρότυπα.
Το ξέρω φίλε μου ,13.5 είναι ο γιος κ ακούνε όλοι αυτές τις μαλακίες‼️εγώ τον μεγάλωσα με Μότσαρτ κ κλαρίνα άι κ καμιά τζαζ κ στο σχολείο ....τραπ
 
Και εκπομπές που<<σοκάρονται και καταδικάζουν >> το περιστατικό πιό πριν ενημέρωναν τον κόσμο για το τι κάνουν,τι είπαν,τι φοράνε,τι τρώνε,τι πίνουν,με ποιά έχουν σχέση,αν χώρισαν από αυτή την σχέση, και αν χώρισαν μήπως υπάρχει άλλη στην μέση κτλ κτλ κτλ
Προβάλουν το σκουπιδαριό και μετά το παίζουν και τιμητές.........
...και μετά ψάχνουν να βρουν ποιανού είναι το παιδί!... .sarcastic.

Υ.Γ....σύννεφο το αλμυρό φιστίκι!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Και εκπομπές που<<σοκάρονται και καταδικάζουν >> το περιστατικό πιό πριν ενημέρωναν τον κόσμο για το τι κάνουν,τι είπαν,τι φοράνε,τι τρώνε,τι πίνουν,με ποιά έχουν σχέση,αν χώρισαν από αυτή την σχέση, και αν χώρισαν μήπως υπάρχει άλλη στην μέση κτλ κτλ κτλ
Προβάλουν το σκουπιδαριό και μετά το παίζουν και τιμητές.........
Αυτός είναι ο ρόλος τους Γιώργο. Η τηλεόραση (δημοσιογράφοι και πρωινές εκπομπές), κάνουν το μεγαλύτερο κακό, γιατί διαμορφώνουν, πρότυπα και στερεότυπα. Το χειρότερο είναι, ότι αυτά τα πρότυπα που προβάλουν και υιοθετεί η νέα γενιά, είναι ότι πιο σάπιο και ποταπό.
 
Το ξέρω φίλε μου ,13.5 είναι ο γιος κ ακούνε όλοι αυτές τις μαλακίες‼️εγώ τον μεγάλωσα με Μότσαρτ κ κλαρίνα άι κ καμιά τζαζ κ στο σχολείο ....τραπ
Τι μουσική για καταθλιπτικούς είναι αυτή που ακούνε οι νέοι ρε συ ;
Κατάντια, αποσύνθεση ...

Βρε ντίσκο, να πιάνεις και κανέναν κώλο στα μπλουζ.
 
Τι μουσική για καταθλιπτικούς είναι αυτή που ακούνε οι νέοι ρε συ ;
Κατάντια, αποσύνθεση ...

Βρε ντίσκο, να πιάνεις και κανέναν κώλο στα μπλουζ.
Είναι μουσική που ξεφτυλιζει τις γυναίκες,που είναι οι φεμινίστριες ❓
 
Σε λίγο το sex θα απαγορευτεί ή θα ανοίγει με πλατφόρμα χαχαχα ... παιδί μόνο με τουν σουλήνα
Άστα φίλε ,σε λίγο καιρό τα κόβω τα σχολεία να γίνονται Τέξας,θα έχουν ανιχνευτή μετάλλων για να μπεις μεσα ...άγρια γενιά πολυ‼️
Από νωρίς στα βασανα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top