Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα παιδια, για την A400 xplor action με το gunpod, εχετε καποια αποψη?
Την έχω από 2015, χωρίς το gunpod αλλά αυτό δεν αλλάζει σε τίποτα το όπλο, απροβληματιστη, εύκολο λυσιμο-καθαρισμα για όπλο αερίων, εξαιρετικές ντουφεκιες και με τα μαμά τσοκ.
 
μια xlr composite ειναι η ποιο καλη επιλογη .Εαν μπορεις να περιμενεις καποια στιγμη θα ερθει και η sx4 Aπο οτι καταλαβα δεν σκεφτεσαι για αδρανεια
Μωρέ αν δε με ταλαιπωρούσε ένα παλιοαυχενικό προς αδράνεια θα πήγαινα.
Κοιτάζω ως πρώτη προτεραιότητα την πιο μαλακή ανάκρουση σε βάρος έως 3100 περίπου.
Έχω πάρει τηλέφωνο 2-3 φορές στη Κάλκο για την SX4 την αριστερή από την άνοιξη και το πάνε από μήνα σε μήνα...
 
Τα φώτα σας και τη γνώμη σας για αριστερό ελαφρύ όπλο αερίων για περπατητό κυνήγι κυρίως, με ζητούμενο την ήπια ανάκρουση, την εργονομία και το καλύτερο ζύγισμα.
Κοιτάζω αυτά τα δύο:

Beretta A400 Lite Synthetic Vs Fabarm L4S

View attachment 81866 View attachment 81868
Καλησπέρα επειδεις κυνηγάω με xlr5 αριστερή μέχρι σήμερα δεν είχα κάποιο θέμα ,βέβαια πηγενα για beneli και επωμησα και την xlr5 και την αγόρασα αμέσως λογο οτι εστανομουνα καλυτέρα οπότε το καλύτερο δοκιμή και μετα βλέπεις
 
Μωρέ αν δε με ταλαιπωρούσε ένα παλιοαυχενικό προς αδράνεια θα πήγαινα.
Κοιτάζω ως πρώτη προτεραιότητα την πιο μαλακή ανάκρουση σε βάρος έως 3100 περίπου.
Έχω πάρει τηλέφωνο 2-3 φορές στη Κάλκο για την SX4 την αριστερή από την άνοιξη και το πάνε από μήνα σε μήνα...
Είναι η αξιοπιστία των αντιπροσωπειών. Ας λέγανε θα φέρουμε κάποτε, όχι να δίνουν χρόνο και να περιμένει ο άλλος όποτε...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top