Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
νομιζω το β4
Καλα καταλαβα και γι'αυτο σε ρωτησα........αυτο που εγραψες ως BREDA B4 ειναι τυπος ατσαλιου που κατασκευαστηκαν οι καννες και οχι μαρκα.
Στα κανονικα BREDA S.P. δεν υπαρχουν τετοια προβληματα με ασφαλειες.
 
Πες τα φίλε!!!

Είναι άσχημο αυτο για 400€ ?View attachment 82062
Αν το κριτηριο σε ενα οπλο ειναι η ομορφια ειναι μεγα λαθος......αλλα επηδει το θεμα ''εξωτερικη εμφανηση'' ειναι το πρωτο που κοιτουν σχεδον ολοι .................το εχουν λαβει υποψιν οι εταιριες και δυστιχως σε καποιες εχει γινει καταχρηση........
Βλεπουμε οπλα ''καρναβαλους'' με χρωματα και χρυσοσκαλισματα .....κατι ηλεκτρονικα που μετρανε και λογια που σε κανουν να νομιζεις πως θα αποκτησεις το υπεροπλο!!!!
Αλλα πραγματα να κοιτατε σε ενα οπλο...η ομορφια ερχεται τελευταια να συμπληρωσει το πακετο επιλογη.
Παρ'ολα αυτα θεωρω πως ενα Baikal ειναι πιο τιμιο και αξιοπιστο(παντα διπλοσκανδαλο χωρις αυτοματους)...οχι πιο ομορφο.........
 
Αν το κριτηριο σε ενα οπλο ειναι η ομορφια ειναι μεγα λαθος......αλλα επηδει το θεμα ''εξωτερικη εμφανηση'' ειναι το πρωτο που κοιτουν σχεδον ολοι .................το εχουν λαβει υποψιν οι εταιριες και δυστιχως σε καποιες εχει γινει καταχρηση........
Βλεπουμε οπλα ''καρναβαλους'' με χρωματα και χρυσοσκαλισματα .....κατι ηλεκτρονικα που μετρανε και λογια που σε κανουν να νομιζεις πως θα αποκτησεις το υπεροπλο!!!!
Αλλα πραγματα να κοιτατε σε ενα οπλο...η ομορφια ερχεται τελευταια να συμπληρωσει το πακετο επιλογη.
Παρ'ολα αυτα θεωρω πως ενα Baikal ειναι πιο τιμιο και αξιοπιστο(παντα διπλοσκανδαλο χωρις αυτοματους)...οχι πιο ομορφο.........
Κάτι που για ένα άνθρωπο είναι όμορφο για κάποιον άλλον είναι άσχημο.

Κανείς δεν επιλέγει όπλο μόνο εμφανισιακά.

Όσον αφορά το δικό μου όπλο η ερώτηση ήταν αν είναι οκ για 400 ευρώ.

Εγώ που το έχω ξέρω πολύ καλά ότι είναι πολύ εντάξει για αυτά τα χρήματα και δεν το λέω για την ομορφιά του όταν λέω αν είναι άσχημο για 400€ το λέω για αυτά που κάνει και όχι για το πώς δείχνει.
 
Αν το κριτηριο σε ενα οπλο ειναι η ομορφια ειναι μεγα λαθος......αλλα επηδει το θεμα ''εξωτερικη εμφανηση'' ειναι το πρωτο που κοιτουν σχεδον ολοι .................το εχουν λαβει υποψιν οι εταιριες και δυστιχως σε καποιες εχει γινει καταχρηση........
Βλεπουμε οπλα ''καρναβαλους'' με χρωματα και χρυσοσκαλισματα .....κατι ηλεκτρονικα που μετρανε και λογια που σε κανουν να νομιζεις πως θα αποκτησεις το υπεροπλο!!!!
Αλλα πραγματα να κοιτατε σε ενα οπλο...η ομορφια ερχεται τελευταια να συμπληρωσει το πακετο επιλογη.
Παρ'ολα αυτα θεωρω πως ενα Baikal ειναι πιο τιμιο και αξιοπιστο(παντα διπλοσκανδαλο χωρις αυτοματους)...οχι πιο ομορφο.........
Μια χαρα εμφανιση εχουνε τα μπαικαλ χωρις να συγκρινουμε με αλλα διπλα
 
Κάτι που για ένα άνθρωπο είναι όμορφο για κάποιον άλλον είναι άσχημο.

Κανείς δεν επιλέγει όπλο μόνο εμφανισιακά.

Όσον αφορά το δικό μου όπλο η ερώτηση ήταν αν είναι οκ για 400 ευρώ.

Εγώ που το έχω ξέρω πολύ καλά ότι είναι πολύ εντάξει για αυτά τα χρήματα και δεν το λέω για την ομορφιά του όταν λέω αν είναι άσχημο για 400€ το λέω για αυτά που κάνει και όχι για το πώς δείχνει.
Εγώ μια χαρά το βλέπω,Μπαικαλ είχα,καλή κατασκευή,καλητερη από το Μπετισολι που είχα,αλλά χοντροκομμένο και δυσκίνητο.
 
Αν το κριτηριο σε ενα οπλο ειναι η ομορφια ειναι μεγα λαθος......αλλα επηδει το θεμα ''εξωτερικη εμφανηση'' ειναι το πρωτο που κοιτουν σχεδον ολοι .................το εχουν λαβει υποψιν οι εταιριες και δυστιχως σε καποιες εχει γινει καταχρηση........
Βλεπουμε οπλα ''καρναβαλους'' με χρωματα και χρυσοσκαλισματα .....κατι ηλεκτρονικα που μετρανε και λογια που σε κανουν να νομιζεις πως θα αποκτησεις το υπεροπλο!!!!
Αλλα πραγματα να κοιτατε σε ενα οπλο...η ομορφια ερχεται τελευταια να συμπληρωσει το πακετο επιλογη.
Παρ'ολα αυτα θεωρω πως ενα Baikal ειναι πιο τιμιο και αξιοπιστο(παντα διπλοσκανδαλο χωρις αυτοματους)...οχι πιο ομορφο.........
Δεν αποκλείει το ένα το άλλο.
Είχα κατά καιρούς όλα τα μοντέλα Baikal (πλην του 155), αλλά και όμορφο τούρκικο.
Εξαιρετικά και τα δύο.
 
Κάτι που για ένα άνθρωπο είναι όμορφο για κάποιον άλλον είναι άσχημο.

Κανείς δεν επιλέγει όπλο μόνο εμφανισιακά.

Όσον αφορά το δικό μου όπλο η ερώτηση ήταν αν είναι οκ για 400 ευρώ.

Εγώ που το έχω ξέρω πολύ καλά ότι είναι πολύ εντάξει για αυτά τα χρήματα και δεν το λέω για την ομορφιά του όταν λέω αν είναι άσχημο για 400€ το λέω για αυτά που κάνει και όχι για το πώς δείχνει.
[[[Κανείς δεν επιλέγει όπλο μόνο εμφανισιακά.]]].................Πιστεψε με....παρα πολλοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
[[[Κανείς δεν επιλέγει όπλο μόνο εμφανισιακά.]]].................Πιστεψε με....παρα πολλοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η πρώτη ερώτηση που κάνει και ο πλέον άσχετος είναι καλό αυτό το όπλο;

Αυτό θα ρωτήσει.

Τώρα αν δεν έχει γνώση είναι λογικό να παρασυρθεί από την εμφάνιση και αυτό επαληθεύει ότι δεν έχει γνώση.

Αν είχε γνώση δεν θα έμενε στην εμφάνιση.
 
Η πρώτη ερώτηση που κάνει και ο πλέον άσχετος είναι καλό αυτό το όπλο;

Αυτό θα ρωτήσει.

Τώρα αν δεν έχει γνώση είναι λογικό να παρασυρθεί από την εμφάνιση και αυτό επαληθεύει ότι δεν έχει γνώση.

Αν είχε γνώση δεν θα έμενε στην εμφάνιση.
Δυστιχως φιλε μου η κυνηγετικη μας μορφωση και γνωση ειναι κατω του μετριου.......
Αν ειχαμε γνωση δεν θα υπηρχε το Marketing το οποιο βασιζεται επανω στους αδαεις στον χωρο αλλα και τους απελπισμενους........
Εχουν φουσκωσει τα μυαλα των ανθρωπων με διαφορα ''καλουδια'' που θα λυσουν το προβλημα της αποτυχιας ως δια μαγειας αρκει να τα παρουν..........εχουν βαλει στο λουκι ενα σωρο κοσμο να ψαχνετε με τσοκακια...με καννες....με αυλους...με μηκος......με φυσιγγια.......με οτι μπορεις να φανταστεις αρκει να πουλησουν.........και τρεχουν και αγοραζουν και νομιζουν οτι ελυσαν το προβλημα.....
Μπορει να γινωμαι κουραστικος αλλα κανεις δεν χτιζει ενα σπιτι απο το ταβανι.......πρωτα απο τα θεμελια ξεκιναμε και προχωραμε και αυτα τα θεμελια λεγωνται ΚΟΝΤΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενα σωστο κοντακι δεν χρειαζεται ουτε τσοκακια....ουτε ειδηκες καννες ουτε ειδηκα φυσιγγια και ουτε καν magnum γομωσεις θα ελεγα ......
Ενα οπλο πρεπει πρωτα να ειναι καλο(να εχει αποδηξει την αξιοπιστια του)και μετα ομορφο..........ταπεινη μου αποψη.
 
Η αγορά έχει τα πάντα σε καινούργια σε μεταχειρισμένα, για όλα τα γούστα και τα χρήματα .Στο διαδίκτυο μπορείς να πάρεις όλες τις πληροφορίες γι'αυτό που ενδιαφέρεσαι δοκιμές αξιοπιστία , γνώμες από κατόχους.Αν ψαχτεις λίγο θα βρεις αυτό που θέλεις.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top