Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαίρετε συμφορουμίτες,

έχω ψηθεί άσχημα να πάρω την beretta A400 Lite σε 66cm , την έχω δει σε κατάστημα 2 φορές και μου άρεσε και σαν ζύγισμα και όπως κάθισε πάνω μου. Το πρόβλημα είναι ότι επωμίζω αριστερά και υπάρχουν μόνο δεξιές. Έχω επικοινωνήσει με όλα τα μεγάλα μαγαζιά και με την αντιπροσωπία και δεν υπάρχει πουθενά αριστερή και κάποιες (με το σταγονόμετρο) που θα φέρουν, είναι προπαραγγελίες.

Ζητώ τα φώτα σας, ιδίως από τους αριστεροεπωμίζοντες: Είναι μεγάλη βλακεία να πάρω τη δεξιά; Κυρίως από θέμα ασφαλείας όσον αφορά την έξοδο των αερίων ρωτώ.

Εναλλακτικά, ή πρέπει να κάνω παραγγελία και να περιμένω κάνα χρόνο, είτε να πάω σε Winchester SX4 αριστερή, που όμως δε με τρέλανε σαν αίσθηση, βγαίνει μόνο σε 71 εκ και δεν έχει φλάντζες αλλαγής κλίσεων. (κοιτάζω μόνο σε αερίων με χαμηλό λάκτισμα).
Και εγώ Τσίπρας είμαι???? Αλλά κυνηγάω χρόνια με δεξιά όπλα κανένα πρόβλημα αν έχουν τη φλάντζες για αλλαγή κλεισεων....
 
Καλορίζικο Ηλία να το χαρείς και να σου χαρίσει απίστευτες αναμνήσεις...... κανόνισε κακομοίρη μου να σου φεύγουν ζωντανές οι μπεκάτσες...... ποιος ακούει τους αντιμπενελακηδες,........😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
 
Καλορίζικο Ηλία να το χαρείς και να σου χαρίσει απίστευτες αναμνήσεις...... κανόνισε κακομοίρη μου να σου φεύγουν ζωντανές οι μπεκάτσες...... ποιος ακούει τους αντιμπενελακηδες
Σε ευχαριστώ πολύ φιλαράκι μου !! Το 828 φέτος θα δουλέψει στην μπεκάτσα!! Πιστεύω θα τις καπνίζω στον αέρα !! Αυτό θα δουλέψει μόνο καρτερία
 
Καλόριχτη συνάδελφε!
Μπορείς να μας πεις ποιο έχει καλύτερο ζύγισμα, ανάμεσα στην ethos και το 828;
Βάρος ίδιο δίνουν απ ότι διαβάζω.
Καλημέρα φιλαρΑκι μου !! Ίδιο βάρος έχουν ,αν και δεν το έχω πιάσει ακόμα το έθος καλά στα χέρια μου γιατί δεν έχω προλάβει ,το απόγευμα θα πάω να ρίξω ! Το 828 είναι πιο στιβαρό στα χέρια και με καλύτερη λαβή ! Έχει ωραίο ζύγισμα και το ethos και σηκώνεται απίστευτα ! Επίσης η ρίγα του μου αρέσει πάρα πολύ ! Σήμερα το απόγευμα το πάω για κάπνισμα
 
Καλημέρα φιλαρΑκι μου !! Ίδιο βάρος έχουν ,αν και δεν το έχω πιάσει ακόμα το έθος καλά στα χέρια μου γιατί δεν έχω προλάβει ,το απόγευμα θα πάω να ρίξω ! Το 828 είναι πιο στιβαρό στα χέρια και με καλύτερη λαβή ! Έχει ωραίο ζύγισμα και το ethos και σηκώνεται απίστευτα ! Επίσης η ρίγα του μου αρέσει πάρα πολύ ! Σήμερα το απόγευμα το πάω για κάπνισμα
Καλορίζικα τα εργαλεία λεβέντη μου... Μην με ακούς εμένα. Έχω χρόνιες αλλεργίες. Να'σαι γερός να τα χαρείς.
 
Όλα τα όπλα σκοτώνουν παιδιά με το σωστό κοντάκι και τον σωστό σκοπευτή από πίσω !! Τα όπλα είναι σαν τις γυναίκες ,σ αρέσει ;;;Την παίρνεις
Μη τα γράφεις αυτά ρε Ηλία
Τον βλεπς τον άλλον τον καρτερετζη μόλις το είδε μπαμ
 
Την πήρα
Το είδα στο fb πολύ ωραία να την ευχαριστηθείς σου εύχομαι. Γράψε τώρα ότι επιτέλους ξεφορτώθηκα την γκλίτσα Winchester sx4 και πήρα ένα σοβαρό όπλο με ορατή διαφορά σε όλλους τους τομείς!!! Έτσι για να ανάψουμε τα αίματα λίγο 😂😂😂😂
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top