Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τόσο περίπου ήταν το δικό μου μαζί με το λαστιχένιο πέλμα τουλάχιστον δύο εκατοστών .
Αυτό γνωρίζω κι εγώ και τα baikal έχουν τα πιο κοντά κοντάκια... τώρα τι έχει γίνει με το όπλο του Νίκου δεν γνωρίζω! Αφού δεν έχει επέμβει αυτός τότε είναι εξαίρεση!!!
Απαράδεκτο πάντως να πωλείται όπλο με τέτοιο κοντάκι!!!
Ούτε οι γυναίκες δεν χρησιμοπούν κοντάκι στα 33εκατοστά!!!
 
Αυτό γνωρίζω κι εγώ και τα baikal έχουν τα πιο κοντά κοντάκια... τώρα τι έχει γίνει με το όπλο του Νίκου δεν γνωρίζω! Αφού δεν έχει επέμβει αυτός τότε είναι εξαίρεση!!!
Απαράδεκτο πάντως να πωλείται όπλο με τέτοιο κοντάκι!!!
Ούτε οι γυναίκες δεν χρησιμοπούν κοντάκι στα 33εκατοστά!!!

Δεν ξερω τι κοντακια εχουν οι γυναικες....Αλλα ειμαι καθαροαιμο αρσενικο....και το κοντακι μου ηρθε
μια χαρα !!!
Παω στο περασμα...και ας μην περασει τιποτα....και αφηνω το σπασμενο κοντακι να ασχοληθεις...
Αναρωτηθηκες γιατι το πλαστικο εχει τις ιδιες διαστασεις ???
Πως το δικαιολογεις αυτο ???
 
Δεν ξερω τι κοντακια εχουν οι γυναικες....Αλλα ειμαι καθαροαιμο αρσενικο....και το κοντακι μου ηρθε
μια χαρα !!!
Παω στο περασμα...και ας μην περασει τιποτα....και αφηνω το σπασμενο κοντακι να ασχοληθεις...
Αναρωτηθηκες γιατι το πλαστικο εχει τις ιδιες διαστασεις ???
Πως το δικαιολογεις αυτο ???
Καταρχήν το σχόλιό μου δεν είναι για σένα...το έχεις πάρει πολύ προσωπικά το θέμα!!! Το ότι σε έχει βολέψει εσένα κανένα θέμα!!!Δεν ήταν προσωπικό εγώ μίλησα για την εταιρία!!! Μιλάμε για τις διαστάσεις ενός κοντακιού και μου έκανε εντύπωση η διάστασή του γιατί σίγουρα δεν είναι φυσιολογική!!!Για το πλαστικό σου απάντησα αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες! Το συγκεκριμένο κοντάκι είναι κατασκευασμένο για να φοράει το παλιό σύστημα kick off που του δίνει+3cm μήκος!!! Είναι λογικό να είναι τόσο κοντό με ένα απλό πέλμα!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top