Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η V3 εχει κατι που ελκυει πολλους. Brand name πολυ δυνατο μαλλον. Εχει μεινει η συμπαθεια.
Φαντάσου ότι την είχα στην λίστα με τους 4 φιναλίστ και εγώ. 🤣
Ειλικρινά, ένα βίντεο με το λύσιμό της στο yt με κάτι μέγκενες και σφυριά και κάτι σπασίματα σε έναν πείρο που είχα δει στο shotgunworld με έκαναν να την διαγράψω.
Τι να την κάνω την βλητική υπεροχή όταν μου δημιουργεί ψυχολογική μειονεξία.
 
Φαντάσου ότι την είχα στην λίστα με τους 4 φιναλίστ και εγώ. 🤣
Ειλικρινά, ένα βίντεο με το λύσιμό της στο yt με κάτι μέγκενες και σφυριά και κάτι σπασίματα σε έναν πείρο που είχα δει στο shotgunworld με έκαναν να την διαγράψω.
Τι να την κάνω την βλητική υπεροχή όταν μου δημιουργεί ψυχολογική μειονεξία.
Και σου βγήκε τραβελι😆😆😆😆😆😆
 
Φαντάσου ότι την είχα στην λίστα με τους 4 φιναλίστ και εγώ. 🤣
Ειλικρινά, ένα βίντεο με το λύσιμό της στο yt με κάτι μέγκενες και σφυριά και κάτι σπασίματα σε έναν πείρο που είχα δει στο shotgunworld με έκαναν να την διαγράψω.
Τι να την κάνω την βλητική υπεροχή όταν μου δημιουργεί ψυχολογική μειονεξία.
ευκαιρια να παρεις μεγγενη και κανενα σφυρι .yelling.
 
Αν θελουν απαντανε οσοι πουλησαν V3 γιατι πουλησαν?
Ο Leo και ο Aris εχουν πει.
Θελω να μαθω αν εσπασε κατι ή υπήρχε κάποια αστοχία υλικού πχ στο συγκροτημα του κλειστρου ας πουμε.
τι μπορει να σπασει σε μια ρεμ?:)
 
Φαντάσου ότι την είχα στην λίστα με τους 4 φιναλίστ και εγώ. 🤣
Ειλικρινά, ένα βίντεο με το λύσιμό της στο yt με κάτι μέγκενες και σφυριά και κάτι σπασίματα σε έναν πείρο που είχα δει στο shotgunworld με έκαναν να την διαγράψω.
Τι να την κάνω την βλητική υπεροχή όταν μου δημιουργεί ψυχολογική μειονεξία.
Ποσσα φυσιγγια θα ρίξεις σε μια σεζόν για να χρειαστεί να λύσεις το μηχανισμό που εδρεύει στην κανη εννοώ.Πιστευω ότι με δύο φορές στη σεζόν θα Σάι καλυμμένος τι το τραγικό.
 
Ωραία κοντάκια,λαβές ,κανες(απ' ότι λένε) αλλά οοοοοολα τα άλλα πως τα κάνουν πτανα ρε τους μαδαφακες‼️
Νομίζω ότι όταν μια τέτοια εταιρεία δεν μπορεί να αντιγράψει σωστά ένα όπλο που ήδη υπάρχει (Benelli M4), δεν έχει πολύ μέλλον.
 
Σωστά. Στο τέλος της ηλεκτροκόλλησαν μία ατσάλινη σφήνα στο στόμιο για να καταφέρουν να σκάσει!
το παχος των των κανων της 1100 στο υψος της θαλαμης ειναι εντυπωσιακο σε σχεση με αλλες καννες ανταγωνιστων
 
το παχος των των κανων της 1100 στο υψος της θαλαμης ειναι εντυπωσιακο σε σχεση με αλλες καννες ανταγωνιστων
Απ' όσο ξέρω, επειδή οι πρώτες 11-87 ήταν έντονα εμπροσθόβαρες, προχώρησαν στο προφίλ Light Contour.
 
τι να το κανεις λεωνιδα μεχρι εκει ειναι Ο αντιπροσωπος σου στελνει καλαθι με ποτα στην γιορτη σου
Με τον μπαμπά Διαμαντόπουλο είχα αρπαχτει μία φορά που πήγα εκ μέρους του περιοδικού. Ο γιος του που έχει αναλάβει πλέον μου φαίνεται πολύ αξιόλογος πάντως.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top