Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παιδια.Ερωτηση.71 η 66 πόντους σε αερίων λόγο μικρότερης βασης?
Ότι σε βολεύει αν ήταν για άλλο πράμα θα σου λεγα ότι και 2 πόντοι παίζουν ρόλο στη εδώ τι να σου πω όπως τη νιώθεις καλύτερα στα χέρια σου δοκίμασε και με τις δύο κανες
 
Καταρχήν το σχόλιό μου δεν είναι για σένα...το έχεις πάρει πολύ προσωπικά το θέμα!!! Το ότι σε έχει βολέψει εσένα κανένα θέμα!!!Δεν ήταν προσωπικό εγώ μίλησα για την εταιρία!!! Μιλάμε για τις διαστάσεις ενός κοντακιού και μου έκανε εντύπωση η διάστασή του γιατί σίγουρα δεν είναι φυσιολογική!!!Για το πλαστικό σου απάντησα αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες! Το συγκεκριμένο κοντάκι είναι κατασκευασμένο για να φοράει το παλιό σύστημα kick off που του δίνει+3cm μήκος!!! Είναι λογικό να είναι τόσο κοντό με ένα απλό πέλμα!!!

Ναι αλλα μαζι μου μιλαγες....και οχι με την μπερετα....και εμμεσως πλην σαφως...με αποκαλασες ''γκομενα''...
δεν ξερω εαν το καταλαβες...αλλα αυτο εκανες.
Ασχετα εαν εγω το περασα ντουκου....γιατι δεν μου αρεσουν οι φασαριες..

Και εφοσον ξερεις απο κοντακια η Φαμπαρμ η χραπα γιατι εχει το ιδιο μηκος σε κοντακι ??
Και μην μου αρχισεις τα περι ρασπας κτλ...γιατι το κοντακι ειναι απο την μαμα του....και δεν εχει πειραχτει !!!

εικόνα_Viber_2022-11-14_21-12-16-177.jpg
 
Η beretta όλα τα κοντάκια της είναι στα 36,5 τώρα για τα πλαστικά δεν γνωρίζω γιατί παίρνουν πλαστικές προσθήκες...το ξύλινο επειδή την είχα σίγουρα είναι 36,5 γιατί τα δικά μου τα φέρνω στα 35,5 που είμαι 1,68 και της 390 μου ήταν μεγάλο!!!
Το ξύλινο σίγουρα είναι κομμένο, φαίνεται κι από το πέλμα που δεν ταιριάζει σωστά!!!
Συμφωνώ με το 36,5
Τόσο είναι η δική μου 390 και με το πέλμα 38
 
Ναι αλλα μαζι μου μιλαγες....και οχι με την μπερετα....και εμμεσως πλην σαφως...με αποκαλασες ''γκομενα''...
δεν ξερω εαν το καταλαβες...αλλα αυτο εκανες.
Ασχετα εαν εγω το περασα ντουκου....γιατι δεν μου αρεσουν οι φασαριες..

Και εφοσον ξερεις απο κοντακια η Φαμπαρμ η χραπα γιατι εχει το ιδιο μηκος σε κοντακι ??
Και μην μου αρχισεις τα περι ρασπας κτλ...γιατι το κοντακι ειναι απο την μαμα του....και δεν εχει πειραχτει !!!

View attachment 60328
Το σχόλιό μου αναφερόταν στη beretta ή στον εισαγωγέα που εισάγουν ή μαϊμουδεύουν τα όπλα!!!!
Και είπα ότι και στα γυναικεία όπλα τα κοντάκια δεν είναι τόσο κοντά!!!
Τώρα εσύ πας αλλού την κουβέντα γιατί μάλλον δεν δέχεσαι την αντίθετη άποψη!!!
Όσο για το όπλο που μου δείχνεις είναι όντως 33 όλως τυχαίως και αυτό από τη μάνα του όπως φαντάζομαι και όλα όσα. έχουν περάσει από τα χέρια σου....
 

MONTEFELTRO COMFORT

1187 SPS SUPER MAGNUM CAMO

BELLMONTE I CAMO

A300 OUTLANDER SYNTHETIC

M2 SYNTHETIC TC


Μιας και ειμαι σε αναμενα καρβουνα μεχρι να μαθω τι εχει το δικο μου , ας κανουμε μια δημοσκοπηση για τα παραπανω οπλα . Ειναι τι μου αρεσαν σε σχεση φυσικα με αυτα που θελω να δωσω σε χρηματα . Γενικα τα καμο οπλα μου αρεσαν περισσοτερο σε οψη . Εχουμε καποιες εμπειρες γνωμες?
 

MONTEFELTRO COMFORT

1187 SPS SUPER MAGNUM CAMO

BELLMONTE I CAMO

A300 OUTLANDER SYNTHETIC

M2 SYNTHETIC TC


Μιας και ειμαι σε αναμενα καρβουνα μεχρι να μαθω τι εχει το δικο μου , ας κανουμε μια δημοσκοπηση για τα παραπανω οπλα . Ειναι τι μου αρεσαν σε σχεση φυσικα με αυτα που θελω να δωσω σε χρηματα . Γενικα τα καμο οπλα μου αρεσαν περισσοτερο σε οψη . Εχουμε καποιες εμπειρες γνωμες?
Αφού έχεις αερίων δοκίμασε αυτή την φορά αδρανειας.monte η m2
 
Ένα δικανο με κάννες 66εκ, όμως αρκετά βαρύ είναι οκ για compak sporting; Έχω σταμπαρει ένα skb 505 για αυτό ρωτάω. Το είχα επωμισει μια φορά και το ένιωσα πολύ καλά. Μου άρεσε.
Ακόμα και τα 71 εκ θεωρούνται κοντά για compak sporting
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top