Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θυμήθηκα τώρα ένα πρωινό που χιόνιζε στους Μύλους πανω Πελασγία κι έριχνα με τη rafaello που είχα τότε, είχα 3 τύπους φυσιγγιών, αν θυμάμαι καλά πυρκαλ derby, lambro tordo και νομιζω neo velox και με όλα επεφταν τραυματισμένες και κοψόφτερες. Εντωμεταξύ να περνάνε συνέχεια. Ημουν ετοιμος να τα παρατήσω και να πεταξω τον εξοπλισμό στο ρέμα, όταν θυμήθηκα οτι είχα ενα κουτί gevelot 7 αρια στο αυτοκίνητο. Παω τα παίρνω και αμέσως άλλαξαν όλα...Δυστυχώς όμως είχα μόνο ένα κουτί απ αυτα!
Μάλλον τα 7άρια έκαναν την δουλειά και όχι τα gevelot.

Στα άλλα δεν ανέφερες νούμερο 🤣
 
Είναι μη σου κάτσει και όσο μεγαλώνουμε αρχίζουν πολλά να γίνονται βαρετά και κερδίζει η αξιοπιστία γι'αυτό γέμισε ο τόπος Μπενελι εξαλου και οι συνθήκες δεν είναι όπως παλιά τα πράγματα αλλάζουν όλα ακριβαινουν ο καιρός ζεστός τις περισσότερες μέρες σε μπενελι μας βλέπω όλους ακόμη και οι καιρικές συνθήκες τις ευνοούν.
Δε πουλάμε‼️
 
Θυμήθηκα τώρα ένα πρωινό που χιόνιζε στους Μύλους πανω Πελασγία κι έριχνα με τη rafaello που είχα τότε, είχα 3 τύπους φυσιγγιών, αν θυμάμαι καλά πυρκαλ derby, lambro tordo και νομιζω neo velox και με όλα επεφταν τραυματισμένες και κοψόφτερες. Εντωμεταξύ να περνάνε συνέχεια. Ημουν ετοιμος να τα παρατήσω και να πεταξω τον εξοπλισμό στο ρέμα, όταν θυμήθηκα οτι είχα ενα κουτί gevelot 7 αρια στο αυτοκίνητο. Παω τα παίρνω και αμέσως άλλαξαν όλα...Δυστυχώς όμως είχα μόνο ένα κουτί απ αυτα!
Έβγαλε ήλιο????
 
Δε πουλάμε‼️
Δεν θέλω έχω αλλάξει 4/5 τις βαρέθηκα πάω για παραγγελία όπλο πλέον με μοναδικά χαρακτηριστικά που θα του δημιουργήσω και κανη βουτηγμένη στο αρσενικό και μετά στο υδροκυάνιο μέχρι να σιτεψει.
 
Αυτή είναι γαλλική αλλά είχα 81 σε γνήσια Μπερέτα στη 302 μαγκουμ κιόλας.
Παλιά στο Τέξας είχε σε ένα περιοδικό θυμάμαι μια fabarm που έβγαινε πάνω από τα καλάμια στο βάλτο.Λογικα όποιος την πήρε συγχωρεθηκε από αστροπελέκι.
 
Αντιθέτως, φύγαμε κάποια στιγμή γιατι το στρωσε!
Ακούς Περικλή,για επιδείνωση...gevelot .Και μη ξεχάσεις Ακάκιε,το ν7!!!Χωρίς παρεξήγηση και με σεβασμό.Κανουμε λίγο πλάκα ,γιατί ο γραπτός λόγος,εύκολα παρεξηγείται... .love.
 
Δεν έπαιρνα τότε πάνω απο νο 8...
Έτσι σε θέλω, stopping power .yel.
Δεν θέλω έχω αλλάξει 4/5 τις βαρέθηκα πάω για παραγγελία όπλο πλέον με μοναδικά χαρακτηριστικά που θα του δημιουργήσω και κανη βουτηγμένη στο αρσενικό και μετά στο υδροκυάνιο μέχρι να σιτεψει.
Κανόνισε να σε πετύχω στο σχιστό.
Θα σε βάλω να τουφεκάς τον πίνακα από την κεντρική είσοδο .yel.
 
Χιόνιζε .... είχα 3 τύπους φυσιγγιών, αν θυμάμαι καλά πυρκαλ derby, lambro tordo και νομιζω neo velox
Νέο velox μόνο για τρυγόνια στην έναρξη.

Πυρκάλ ντέρμπυ, ακουστά τα έχω, μπορεί να είχα πάρει και κανένα, σε περίεργο χρώμα ήταν νομίζω. Μαύρα δεν είχε ;

Για τα άλλα θα σου πει ο Άλεξ ... 🤣

Πότε περίπου έγινε αυτό ;
 
Νέο velox μόνο για τρυγόνια στην έναρξη.

Πυρκάλ ντέρμπυ, ακουστά τα έχω, μπορεί να είχα πάρει και κανένα, σε περίεργο χρώμα ήταν νομίζω. Μαύρα δεν είχε ;

Για τα άλλα θα σου πει ο Άλεξ ... 🤣

Πότε περίπου έγινε αυτό ;
Από τότε που έλεγε τον καιρό ο Λαζάνης μάλλον...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top