Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ανάλογα τις σφραγίδες δοκιμής πάντα.
Όπως λέει ο Βασίλης,και τη συχνότητα της χρήσης θα έλεγα.Στις σφραγίδες δοκιμής έχουν μια διαφορα αν είναι σε κιλά ή σε bar.Ο,τι έχει CIP,είναι ασφαλή.Οχι ότι είναι αποτελεσματικό κιόλας...
 
Πράγματι είναι σχεδόν ίδια. Θα έλεγα μια πιστή αντιγραφή τουλάχιστον εμφανισιακά (βλ. Breda Altair πιστή αντιγραφή της A302). Επίσης μοιάζει και με την Franchi Prestige.
Το ίδιο όπλο είναι απλά την ελίτ την έβγαζε με χρυσή σκανδάλη και μπουτόν κλείστρου.
 
Να τα λέμε και αυτά ...
Όσο πιο πολύ CIP έχει, τόσο κατεβαίνεις νούμερα 😂
Έτσι ακριβώς γιατί βασιζόμαστε στην κινητική ενέργεια πλέον που μας προσφέρει το κράμα που έχουμε να διαχειριστουμε ανάλογα της περιεκτικότητας σε άλλα μέταλλα όπως το αντιμόνιο κλπ.Με μια ανάσα το πήγα σαν το Γιάννη Κυνηγό...
 
Έτσι ακριβώς γιατί βασιζόμαστε στην κινητική ενέργεια πλέον που μας προσφέρει το κράμα που έχουμε να διαχειριστουμε ανάλογα της περιεκτικότητας σε άλλα μέταλλα όπως το αντιμόνιο κλπ.Με μια ανάσα το πήγα σαν το Γιάννη Κυνηγό...
Το χοντρό
1. Δεν παραμορφώνεται εύκολα
2. Κρατάει ταχύτητες
3. Τρυπάει περισσότερο

Ένα κακό έχει, ... λιγότερα σκάγια.

Δεκάρια σε τσίχλες τα έχω καταργήσει από καιρό.
Φονικότατα σε μικρές αποστάσεις με κύλινδρο αλλά πιο μακρυά τρέχεις ακόμα και με την 1187.
Φαντάσου με την m2 🤣
Δεν είμαστε να κουραζόμαστε τώρα.

Μια και στον Άγιο Πέτρο, όπως λέει και ο ξάδερφος.
 
Το χοντρό
1. Δεν παραμορφώνεται εύκολα
2. Κρατάει ταχύτητες
3. Τρυπάει περισσότερο

Ένα κακό έχει, ... λιγότερα σκάγια.

Δεκάρια σε τσίχλες τα έχω καταργήσει από καιρό.
Φονικότατα σε μικρές αποστάσεις με κύλινδρο αλλά πιο μακρυά τρέχεις ακόμα και με την 1187.
Φαντάσου με την m2 🤣
Δεν είμαστε να κουραζόμαστε τώρα.

Μια και στον Άγιο Πέτρο, όπως λέει και ο ξάδερφος.
Έχει κι ένα καλό.Δε γεμίζεις το πιάτο σκάγια .my man.
 
Το χοντρό
1. Δεν παραμορφώνεται εύκολα
2. Κρατάει ταχύτητες
3. Τρυπάει περισσότερο

Ένα κακό έχει, ... λιγότερα σκάγια.

Δεκάρια σε τσίχλες τα έχω καταργήσει από καιρό.
Φονικότατα σε μικρές αποστάσεις με κύλινδρο αλλά πιο μακρυά τρέχεις ακόμα και με την 1187.
Φαντάσου με την m2 🤣
Δεν είμαστε να κουραζόμαστε τώρα.

Μια και στον Άγιο Πέτρο, όπως λέει και ο ξάδερφος.
Εσύ φιρι -φιρι με πας στις βλητικες δοκιμές...
 
Μακάρι να ξέραμε ποτέ θα κλάσουν μέντες! 391 στον Γκιαούρ Αντά, με χιόνι και μείον πήγαινε πριονοκορδέλα! Το ίδιο όπλο Φλεβάρη στον Μώλο με λιακάδα και πεταλουδιτσες κι ανθισμένες μυγδαλιες με 7 διαφορετικούς τύπους φυσιγγίων κόντεψε να με στείλει Δρομοκαΐτειο!
Ακριβός το ίδιο και εμένα… μόνο που αντί για Μώλο ήμουν στη Σκάρφεια δίπλα μιας και από εκεί είμαι.
 
Τι να το κάνεις ρε φίλε άμα πρέπει να κουβαλάς ένα σακουλάκι ανταλλακτικά, εργαλεία στο γιλέκο και δεύτερο όπλο στο αμάξι; Κάποια στιγμή σκέφτεσαι "αρκετά ανέχτηκα"!
Αυτά που λέω όσο μεγαλώνεις προτιμάς καλύτερα τα σίγουρα από της περιπέτειες. Σαν το ανέκδοτο με το κρουαζιερόπλοιο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top