Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
EMMMM εκτος οτι θα εχει ιδια τιμη , αντε να καψει ελαχιστο ...ειναι ταλαιπωρια για εμενα ,μιας και θα πρεπει να παρω το αμαξι και να ανεβω Αθηνα, οποτε ΔΕΝ, καποιος θα τα φερει δεν μπορει!
 
παιδια RM ποιος φερνει τωρα? Εμενα παντως μ αρεσαν περισσοτερο απο του κενταυρου και για 0,5 euro δεν πολυσκαω ..ασε που εχουν κ κουτια :) , απο Παρδαλακη τα επερνα , εφερνε και ο Alectoris
Πληροφοριες μια και το εχεις δουλεψει; ξερεις με τι ειναι γεμιζμενο; μαλακο;
 
Νικο δεν εχω ιδεα μιας κ η RM ολο αλλαζει τα γεμισματα της! Παντως ειναι σταθερο και μαλακο φυσιγγι, απο τα Lambro μου φαινοταν πιο μαλακο. Οι περισσοτεροι Σχιστο τοτε RM ριχναμε.
 
Ο καραμανιδης εχει 28αρι και με μεσοταπα. Θα βοηθησει στα τσοκαρισματα 3.1 που εχω σε μεσαιες αποστασεις; η κανονικη ταπα; τα εχετε ριξει αυτα; τι πυρυτιδα βαζει;.xm.
 
Ο καραμανιδης εχει 28αρι και με μεσοταπα. Θα βοηθησει στα τσοκαρισματα 3.1 που εχω σε μεσαιες αποστασεις; η κανονικη ταπα; τα εχετε ριξει αυτα; τι πυρυτιδα βαζει;.xm.
Τα μάτια στον δίσκο και μην ασχολείσαι με τίποτα άλλο....με τίποτα άλλο ;):)
 
Είναι πολύ ωραίο φυσιγγι, το είχα ρίξει παλιά στο Σχιστο, τα έφερνε ένα φεγγάρι ο Βερυκακης.
 
Εφόσον δεν γίνετε κάποιος αγώνας,Αν ρίχνει κανείς στο σκοπευτηριο με 32γρ υπάρχει πρόβλημα?
Το λέω γιατί καμιά φορά βρίσκεις 32αρια πιο φτηνά από 28αρια..
 
Τα μάτια στον δίσκο και μην ασχολείσαι με τίποτα άλλο....με τίποτα άλλο ;):)

Ηθελα α το γραψω εχθες αλλα δεν μπορουσα απο το κινητο... Ο μονος λογος που μπορει να μην μας αρεσει ενα σκοπευτικο φυσιγγι ειναι λογω πιο εντονης κ κοφτης αισθησης ανακρουσης... Ειναι ανευ ουσια να ασχολουμαστε με πυριτιδες κ υλικα πιστευω... Οικονομικο να ειναι, μαλακο κ ολα τα αλλα τα κανουμε εμεις... 28αρη με ασχημη συμπεριφορα κ κατανομη δυσκολα θα βρουμε...
 
Πειτε ιδεες γιατι με βλεπω προς το τελος της σαιζον να σταματαω να γεμιζω σκοπευτικα.

Με τιμες απο 5.5 εως 6-6μιση ευρω δε συμφερει ιδιαιτερα το γεμισμα :(
 
Πειτε ιδεες γιατι με βλεπω προς το τελος της σαιζον να σταματαω να γεμιζω σκοπευτικα.

Με τιμες απο 5.5 εως 6-6μιση ευρω δε συμφερει ιδιαιτερα το γεμισμα :(
Τι ιδέες να σου πούμε. Πάρε ένα τηλέφωνο τον Σπυλιωτόπουλο και ζήτα του να σου στείλει Κρήτη 3 κούτες (δεκάρες), τις οποίες τις κάνει ένα κιβώτιο, τα RM Premium Gold 28gr n.7,5 στα 5,8€.
Φυσιγγάκι αλλιώτικο ;) Από ότι μου είπε, στέλνει συνέχεια Κρήτη φυσίγγια. Συνεργάζεται με πρακτορείο που πάει Κρήτη, μέσω Αθήνας βέβαια, η επιβάρυνση ανά κούτα είναι πολύ μικρή γιατί το πρακτορείο το εκλαμβάνει σαν ένα πακέτο. Τα μοιράζεστε με τους υπολοίπους ....συνήθεις ύποπτους και είστε πρώτοι.
Μετά κούτα από Κένταυρο ... σου ανέφερα τις δύο πρώτες δικές μου επιλογές :cool:
 
Kοιτα, ηθελα να προτιμησω εγχωριο κατασκευαστη. Τα RM που αναφερεις τα ριχνουν παιδια εδω, και εχουν καλες εντυπωσεις, και ειναι πολυ ψηλα στην επιλογη μου. Επισης γλυκοκοιταω και τα πρασινα Sporting του Lambro. Για να καταλαβεις, το καλυτερο ως τωρα που χω δοκιμασει (και προσπαθησει να αντιγραψω) ειναι το NSI DUO με 8½ μετα απο προτροπη του Λεωνιδα.

Θα το κοιταξω παντως, εχω ακομα χρονο και υλικα, αλλα σιγα σιγα θα το βρω.
 
Τα παιδιά εκεί ρίχνουν τα επινικελωμένα 7,5 άρια και έχουν καλές εντυπώσεις; .xm.Ά ρε, πες στα παιδιά ότι δεν ξέρουν να ρίχνουν ... χαχαχα ... σε πειράζω :D
Με ξενέρωσες τώρα με τα Lambro τα πράσινα ... :(...:D
Αν πάρετε το RM το επινικελωμένο και το σφάξετε, θα πάθετε πλάκα, θα λυπάστε να τα ρίξετε μετά ... ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top