Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Δεν χαμπαριαζω φίλε, το ακριβό είναι κ φθηνό πολλές φορές
Αν τα έχεις ρίξει και σου ταιριάζουν εννοείται αξίζουν.
Από την άλλη θεωρώ ότι υπάρχουν αρκετοί κατασκευαστές που υπερκοστολογούν τα προϊόντα τους σε σχέση με τα υλικά που χρησιμοποιούν.
 
Αν τα έχεις ρίξει και σου ταιριάζουν εννοείται αξίζουν.
Από την άλλη θεωρώ ότι υπάρχουν αρκετοί κατασκευαστές που υπερκοστολογούν τα προϊόντα τους σε σχέση με τα υλικά που χρησιμοποιούν.
Σάββατο πρωί απόγευμα δοκιμή στο πεδίο
 
Η καλυτερη δουλειά που έκανες...
Καλοριχτα!

farmakeio-ekso.JPG


Καλόριχτα Τζίμη!
Πάντοτε είχε τσιμπημενες τιμές...

Για να φορτώσει κανεις κιβώτια δεν είναι(βέβαια όπως το βλέπει ο καθένας) αλλά μια δοκιμουλα μπορεί να γίνει .....

...Θα πιουμε 2-3 καφέδες λιγότερους...
θα μπορουσα να πω το ίδιο κ για τα τσιγάρα αλλα αυτά θα αγοραστουν οπωσδήποτε.....

Έτσι κ αλλιως σήμερα οικονομικά τσιχλοφυσιγγα δεν υπάρχουν....
Ασχέτως που τα λέμε ετσι γιατί υπάρχουν κ άλλα ακριβότερα........

Ωτοασπίδες πήρες;;;

Καλόριχτα και ελπίζω να τα έχει μαλακώσει λίγο απο θέμα ανάκρουσης!!
Για να κατάλαβες εσυ ανάκρουση ρε θηρίο μου είναι σοβαρά τα πραγματα..... :oops:.yel..yel.
 
Η καλυτερη δουλειά που έκανες...
Καλοριχτα!


Πάντοτε είχε τσιμπημενες τιμές...

Για να φορτώσει κανεις κιβώτια δεν είναι(βέβαια όπως το βλέπει ο καθένας) αλλά μια δοκιμουλα μπορεί να γίνει .....

...Θα πιουμε 2-3 καφέδες λιγότερους...
θα μπορουσα να πω το ίδιο κ για τα τσιγάρα αλλα αυτά θα αγοραστουν οπωσδήποτε.....

Έτσι κ αλλιως σήμερα οικονομικά τσιχλοφυσιγγα δεν υπάρχουν....
Ασχέτως που τα λέμε ετσι γιατί υπάρχουν κ άλλα ακριβότερα........


Για να κατάλαβες εσυ ανάκρουση ρε θηρίο μου είναι σοβαρά τα πραγματα..... :oops:.yel..yel.
Κοίτα....
Για την ανάκρουση που εγραψα ίσχυε, διοτι ειχα ριξει απο 1 κουτακι έκαστος, σαν αυτα που αγόρασε ο Δημήτρης και κλωτσούσαν χωρίς λόγο, ηλικρινά!!
(Ιδικά το Vespa 32gr).
Θέλω να πιστεύω όμως, πως δεν εχουν παραμήνει έτσι, διότι είναι προσεγμένο προϊόν εδώ που τα λέμε!!
 
φιλεμου το ζαραλη τα φυσιγκια τα εριχνα για πολααα χρονιααα ωντος πολη ωραιααα και μαλιστα ειμαστε φιλαρακια και διναμε παραγκελια εδω σε μενα 2 3 4 ατωμα μαζι και μας τα εφερναι στο χωριομου μπωρο να πω αξιωπιστως κυριως,,,εχω ωμως να τα δουλεψω χρονιααααα απο την στιγμη που γνωρισα τον αντρεα ωπος στα πισω λογιαμουυυυ ;) ;)
 
Κοίτα....
Για την ανάκρουση που εγραψα ίσχυε, διοτι ειχα ριξει απο 1 κουτακι έκαστος, σαν αυτα που αγόρασε ο Δημήτρης και κλωτσούσαν χωρίς λόγο, ηλικρινά!!
(Ιδικά το Vespa 32gr).
Θέλω να πιστεύω όμως, πως δεν εχουν παραμήνει έτσι, διότι είναι προσεγμένο προϊόν εδώ που τα λέμε!!
Αν δεν πάρω 17 πουλιά στο κουτί είναι μάπα τα φυσίγγια
 
Αν δεν πάρω 17 πουλιά στο κουτί είναι μάπα τα φυσίγγια
Α έτσι παει? .yel.
Ε τοτε σου εχω κατι καλυτερο...

Βάλε 5* η bell κ αυτομάτως θα έχεις τα καλυτερότερα φυσίγγια κ εσυ θα είσαι πρωτο τουφέκι... .yelling.


εχω ωμως να τα δουλεψω χρονιααααα απο την στιγμη που γνωρισα τον αντρεα ωπος στα πισω λογιαμουυυυ ;) ;)
Τον Ανδρέα τον έχεις καταντήσει χήνα ρε Σακηηηηηηηηηη..........yelling.
 
Α έτσι παει? .yel.
Ε τοτε σου εχω κατι καλυτερο...

Βάλε 5* η bell κ αυτομάτως θα έχεις τα καλυτερότερα φυσίγγια κ εσυ θα είσαι πρωτο τουφέκι... .yelling.



Τον Ανδρέα τον έχεις καταντήσει χήνα ρε Σακηηηηηηηηηη..........yelling.
τον εβαλα στην παρεγκελια την επωμενη να μου βαλη και κατι για χυναριαααα ;)
 
Back
Top