Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
navaro 30 πάρε να έχεις απόθεμα μια χαρά είναι σε 9ρι και 10ρι πέρσι που τα δοκίμασα, γιαυτό φέτος φόρτωσα, θα πάρουν και τον ανηφορο και αυτα σιγα σιγα ηδη εχουν ανεβει 20 λεπτα απο την τελευτεα φορα που πηρα.

τα navaro 30 γρ αν δεν κανω λαθος εχουν παφυλα 8χιλ. ειχατε κανενα προβλημα με αυτο???
 
τα navaro 30 γρ αν δεν κανω λαθος εχουν παφυλα 8χιλ. ειχατε κανενα προβλημα με αυτο???
Μια φορά είχε τύχει σε ναβαρο30 αποκόλληση παφυλα σε συγκυνηγο μου πριν πολλά χρόνια,2012 νομίζω, χωρίς να συμβεί κάτι χειρότερο. Έχω ρίξει χιλιάδες ναβαρο30 και χιλιάδες 28αρια του Ρουμελιωτη με 8αρη κάλυκα. Δεν μου έχει συμβεί τίποτα.
 
τα navaro 30 γρ αν δεν κανω λαθος εχουν παφυλα 8χιλ. ειχατε κανενα προβλημα με αυτο???
Ουτε εγω ειχα ποτε προβλημα...υπαρχουν ομως καποια οπλα που το συγκεκριμενο υψος παφυλα δεν το πολυσυμπαθουν και μερικες φορες παρουσιαζουν προβλημα εξολκευσης...
 
Πρέπει να κραξω για να μπω στο κλαμπ ή απλά να σας κάνω να με συμπαθησετε για να με κραξετε; 😜
Βασική προϋπόθεση για είσοδο στο κλάμπ είναι να έχεις benelli...... προσοχή όμως..... από αυτές που δε σκοτώνουν....🥹🥹🥹🥹🤭🤭🤭
 
Back
Top