Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Σίγουρα Καρδαρα?
Γιατί ο Τατσης εδω κ πολλαα χρόνια δουλευει gualandi στα φυσίγγια του..

Gualandi είχα βρει κ στο 30αρι πριν λίγα χρόνια..
Νομίζω ναι Τάσο....να φανταστείς η ακουιλα ήταν στο 1,70*32
 
έγινε τελικά?
Τα ξαναριξες σε άλλες συνθήκες?
Τα έριξα τελευταία μέρα ρε το 30 , το 32 ακόμα από δοκιμή να δω που δουλεύει καλύτερα.
Σίγουρα Καρδαρα?
Γιατί ο Τατσης εδω κ πολλαα χρόνια δουλευει gualandi στα φυσίγγια του..

Gualandi είχα βρει κ στο 30αρι πριν λίγα χρόνια..
Και εγώ gualandi βρίσκω.
 
καμια 30νταρια κουτακια πηρα ρουμελιωτης 24 skeet 9,5 για ορτυκακι και τσιχλαααα ;) τον ειπα εαν βγαζη και πιω λιγα γραμαρια και μου λεη οχιιιι εαν θες μωνο με το ποτηρακιιιι και του λεω βαλε ρε ανδρικο και λιγα απο αυτααααα.sarcastic. σιγα τα φυσιγκια που θελουνε τα σπουργιτακιαααααα.big smile.
 
καμια 30νταρια κουτακια πηρα ρουμελιωτης 24 skeet 9,5 για ορτυκακι και τσιχλαααα ;) τον ειπα εαν βγαζη και πιω λιγα γραμαρια και μου λεη οχιιιι εαν θες μωνο με το ποτηρακιιιι και του λεω βαλε ρε ανδρικο και λιγα απο αυτααααα.sarcastic. σιγα τα φυσιγκια που θελουνε τα σπουργιτακιαααααα.big smile.
μη γελας φιλεμου ηλιαααα για μενα ωντος ειναι σπουργιτακια και δεν θελουνε ταααα γραμαρια ;) και με 30γρ που τα κυνηγαω τον χειμωνα ειναι πωλλααααhippo
 
μη γελας φιλεμου ηλιαααα για μενα ωντος ειναι σπουργιτακια και δεν θελουνε ταααα γραμαρια ;) και με 30γρ που τα κυνηγαω τον χειμωνα ειναι πωλλααααhippo
Κυνηγουσα με cal 20 αρκετά χρόνια και 26 /28 γραμμάρια δεν θέλουν τίποτα παραπάνω αρκει να σου τεριαζει το φυσηγγι
 
Ο θείος μου ο Τζακ Νόρις χρόνια τώρα μόνο συνγκετρωτηρα και φουλ ,πέραν την πλάκα θεωρώ πως καλά ήταν και τα 32και τα 34 όταν μπορούσες να τα αγοράσεις δεν είμαι τσίχλας αλλά έχω φίλους φανατικούς και καλά πιστόλια όλοι απογοητεύτηκαν με τα σκοπευτικά ειδικά μετά τον Οκτώβρη .
 
Αυτό και το α1 32 ναι , με πονάει που το λέω , αλλά είναι καλά.

με το α1 32 περυσι δεν τα βρηκαμε καθολου..μα καθολου....χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν ειναι καλο το φυσιγγι βεβαια!!! μεχρι και ο ηχος της ντουφεκιας του με ενοχλουσε 😅😅
 
με το α1 32 περυσι δεν τα βρηκαμε καθολου..μα καθολου....χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν ειναι καλο το φυσιγγι βεβαια!!! μεχρι και ο ηχος της ντουφεκιας του με ενοχλουσε 😅😅
Εμένα φίλε μου δώρο μου είχαν κάνει 5 κουτιά στην γιορτή μου. Τα ακούμπησα την επόμενη σεζόν. Λίγα σε περαστικά τρυγόνια που πήγαν καλά και τα άλλα σε απογευματινα τσίχλας. Δεν ήταν και σούπερ ουάου αλλά πήρα και μερικά αρκετά ψηλωμενα πουλιά. Τα κατατασω στα καλά...
 
Back
Top