Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Κάποτε έριχνα zenith με τα κασόνια. Είχε αν θυμάμαι καλά ένα σκιουρακι στο κουτί. Τώρα έχει 18ουρα View attachment 90378και το προτείνει για τρυγονι....
Μήτσο υπάρχει ακόμα και σκοτώνει το συγκεκριμένο...
Αν το βρεις παρτο σε 8αρι...
Νομίζω εάν δεν κάνω λάθος το έχει στην Αρτάκη ο παππούς στην πλατεία..
 
Fast, commando, light..
Στα 9 ευρω...
Συμπαθητική τιμουλα...
Το light ωραιο φυσιγγι με ακουιλα.Το commando πολυ καλο,ομως μονο με κρυο.Δεν ξερω αν εχει αποθεμα(για αυτες τις τιμες) ομως το καταστημα.Μεσα καλοκαιριου που ειχα περασει απο εκει δεν ειχε.
 
Τώρα που λέμε για j&b κάποιοι από την παρέα φέτος έριχναν στην έναρξη το heavy.
Ωραία σκοτωματα είδα.
Ότι βγάζει καλά φυσιγγια δεν το συζητάμε. Αλλά να δώσω 13€ για το 34αρι του ενώ με 11€ παίρνω nsi speed και 11€ για το commando ενώ με κάτι λιγότερο από 10€ παίρνω το ΑΖ 20 που μου έχει πάρει το μυαλό, συγνώμη αλλά δεν θα το κάνω.
 
Το light ωραιο φυσιγγι με ακουιλα.Το commando πολυ καλο,ομως μονο με κρυο.Δεν ξερω αν εχει αποθεμα(για αυτες τις τιμες) ομως το καταστημα.Μεσα καλοκαιριου που ειχα περασει απο εκει δεν ειχε.
Δεν νομίζω ότι υπάρχει Aquila πλέον, πολλοί που γέμιζαν με τέτοια το έχουν γυρίσει στις ισπανικές,αν μπορέσει κ σφάξει κάποιος κάνα light θα μας λυθεί η απορία
 
Δεν νομίζω ότι υπάρχει Aquila πλέον, πολλοί που γέμιζαν με τέτοια το έχουν γυρίσει στις ισπανικές,αν μπορέσει κ σφάξει κάποιος κάνα light θα μας λυθεί η απορία
Άμα την πήρε από τον αρτινο υπάρχει, έχει μεγάλο απόθεμα.
 
Τώρα που λέμε για j&b κάποιοι από την παρέα φέτος έριχναν στην έναρξη το heavy.
Ωραία σκοτωματα είδα.
Το heavy σε 5αρι η 7αρι ανάλογα το μέρος και την εποχή έκανε παπάδες στα μπασιματα φασσας στον Ασβέστη για τους γνωρίζοντες...
Αυτά που έχω ακόμα ( 2 κουτάκια) είναι με g3000...
Τα φετινά δεν γνωρίζω...
 
Back
Top