Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Όχι για τα καινούργια λέω το έγραψε κάποιος παιδί εδώ μέσα που το έσφαξε με τον ασημί κάλυκα
Μαζι τα λεγαμε Ηλια.Πηγα να παρω τα Veloce και τα Α1,αλλα τα Α1 δεν τα ειχε το μαγαζι και ειπα να δοκιμασω τα πορτοκαλι.Ειναι σε ασημι καλυκα,με gm3 και τον συγκεντρωτηρα που μου ειπες.Εγω τα πηρα τελος Ιουνιου-αρχες Ιουλιου,δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι τωρα
 
Μαζι τα λεγαμε Ηλια.Πηγα να παρω τα Veloce και τα Α1,αλλα τα Α1 δεν τα ειχε το μαγαζι και ειπα να δοκιμασω τα πορτοκαλι.Ειναι σε ασημι καλυκα,με gm3 και τον συγκεντρωτηρα που μου ειπες.Εγω τα πηρα τελος Ιουνιου-αρχες Ιουλιου,δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι τωρα
Αυτά είχανε gt συγκεντρωτηρα.αλλαξε?
 
Επίσης να γνωρίζετε για όποιον ενδιαφέρεται ότι μπλε και καφέ τα καινούργια πλέον είναι με α0.το biturbo δε γνωρίζω.nsi κι έχω το κεφάλι μου ήσυχο εκτός το α1 το 34 του Ναυπλιώτη που το εμπιστεύομαι ακομα
Να συμπληρώσω στα λεγόμενα του Ευριπίδη περί αλλαγής πυρίτιδας στα καινούργια φυσίγγια του Ναυπλιώτη την απάντηση που έδωσε ο ίδιος ο Ναυπλιώτης σε ερώτηση συναδέλφου στο FB για τις καινούργιες πυρίτιδες. Τα κάνω copy paste όπως τα ανέφερε ο ίδιος:

ΚΑΦΕ /Α1 Vectan, ΜΠΛΕ και BITURBO 36 με C7-L (προσοχή όχι C7), BITURBO 40 με Τecna.
Tο Biturbo 38 συνεχίζει για φέτος.
Το BITURBO 40 αντικαθιστά το παλιό Demi magnum ωστόσο με σημαντικές βελτιώσεις .
Αντιμόνιο 3-4% στα καινούργια φυσίγγια
Το Direct 32 θα είναι με C7
 
Καλό ο
Να συμπληρώσω στα λεγόμενα του Ευριπίδη περί αλλαγής πυρίτιδας στα καινούργια φυσίγγια του Ναυπλιώτη την απάντηση που έδωσε ο ίδιος ο Ναυπλιώτης σε ερώτηση συναδέλφου στο FB για τις καινούργιες πυρίτιδες. Τα κάνω copy paste όπως τα ανέφερε ο ίδιος:

ΚΑΦΕ /Α1 Vectan, ΜΠΛΕ και BITURBO 36 με C7-L (προσοχή όχι C7), BITURBO 40 με Τecna.
Tο Biturbo 38 συνεχίζει για φέτος.
Το BITURBO 40 αντικαθιστά το παλιό Demi magnum ωστόσο με σημαντικές βελτιώσεις .
Αντιμόνιο 3-4% στα καινούργια φυσίγγια
Το Direct 32 θα είναι με C7
Οπότε δεν ισχύει το α0
 
Γ
Να συμπληρώσω στα λεγόμενα του Ευριπίδη περί αλλαγής πυρίτιδας στα καινούργια φυσίγγια του Ναυπλιώτη την απάντηση που έδωσε ο ίδιος ο Ναυπλιώτης σε ερώτηση συναδέλφου στο FB για τις καινούργιες πυρίτιδες. Τα κάνω copy paste όπως τα ανέφερε ο ίδιος:

ΚΑΦΕ /Α1 Vectan, ΜΠΛΕ και BITURBO 36 με C7-L (προσοχή όχι C7), BITURBO 40 με Τecna.
Tο Biturbo 38 συνεχίζει για φέτος.
Το BITURBO 40 αντικαθιστά το παλιό Demi magnum ωστόσο με σημαντικές βελτιώσεις .
Αντιμόνιο 3-4% στα καινούργια φυσίγγια
Το Direct 32 θα είναι με C7
Για το διασπορας το 36αρι(4-5-6σκαγιο, γνωστο ως κιτρινο) αναφερε κατι φιλε;
Ηταν με s4
 
Εν τω μεταξύ παίζει τώρα το καφέ της Λάμπρο να είναι πολύ καλύτερο από πριν..γενικά με τη Λάμπρο δεν έχω καθόλου καλεσ εμπειρίες, ίσως να αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία στο καφέ,ίσως και στο 40αρι της με τεκνα. Η c7 l τι παίζει;; Πρώτη φορά την ακούω
 
Μάλλον Ευριπίδη. Τον ρώτησαν όταν τα ανέβασε στο FB για πρώτη φορά και απάντησε αυτά που μετέφερα παραπάνω.
Η C7-L τι μέρους του λόγου είναι?
Γνωρίζει κανείς?
Μια χαρά τα βλέπω εγώ, τουλάχιστον από την άποψη των πυρίτιδων ...
Η C7-L είναι λίγο πιο προοδευτική από την C7, δηλαδή κατάλληλη για 36 γρ. σκάγια.
 
Εν τω μεταξύ παίζει τώρα το καφέ της Λάμπρο να είναι πολύ καλύτερο από πριν..γενικά με τη Λάμπρο δεν έχω καθόλου καλεσ εμπειρίες, ίσως να αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία στο καφέ,ίσως και στο 40αρι της με τεκνα. Η c7 l τι παίζει;; Πρώτη φορά την ακούω
Να δώσουμε δεύτερη ευκαιρία στο καφέ, συμφωνώ και επαυξάνω...
Εξάλλου καφέ δούλευα στα πάντα την δεκαετία του 90 αλλάζοντας μόνο νούμερο..
Αλλά τι ευκαιρία να δώσω με 16 ευρώ το κουτί που έχει;;
15,70 για την ακρίβεια....!!!!!
 
Fast θυμαμαι εφερνε ο κουμπαρος μου κατι κοκκινα 32γρ απο ενα μαγαζι στο βουρκο , στη Χαλκιδας, θυμαμαι καλα;
Ναι, καλά θυμάσαι...
Ακόμα τα έχει...
Παπακωνσταντινου λέγεται...
Πάντως χαζεύοντας το ίντερνετ τα έχω βρει και 9 ευρω...
Αν βρεις πάρε 1 κουτάκι..
 
Τον εαυτό σου ότι βαράς καλά να εμπιστευτείς.
Αυτή την εμπιστοσύνη την έχω σε υπερβολικό βαθμό,σε σημείο ηλιθιότητας...αστοχία στα 15 μέτρα με διασποράς και συγχρόνως καταβολής θηράματος στα 50+ μέτρα ,να τρίβω και εγώ τα μάτια μου ώρες ώρες! .terror.
 
Back
Top