Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εν τω μεταξύ παίζει τώρα το καφέ της Λάμπρο να είναι πολύ καλύτερο από πριν..γενικά με τη Λάμπρο δεν έχω καθόλου καλεσ εμπειρίες, ίσως να αξίζει μια δεύτερη ευκαιρία στο καφέ,ίσως και στο 40αρι της με τεκνα. Η c7 l τι παίζει;; Πρώτη φορά την ακούω
Και κάτι άλλο...
Πόσο διαφορετικό θα είναι το καφέ 33 γραμμάρια με Α1, με το Α1 34 γραμμάρια;;
Τόσο πολύ πατημένο θα το έχει;;
Ας απαντήσουν οι ειδικοί η ας δοκιμαστεί to the field...
 
Να δώσουμε δεύτερη ευκαιρία στο καφέ, συμφωνώ και επαυξάνω...
Εξάλλου καφέ δούλευα στα πάντα την δεκαετία του 90 αλλάζοντας μόνο νούμερο..
Αλλά τι ευκαιρία να δώσω με 16 ευρώ το κουτί που έχει;;
15,70 για την ακρίβεια....!!!!!
Αν έχει τόσο όντως,γράψε άκυρο, 33 γραμμάρια 16 ευρώ να τα φάνε ,για να μην πω που να τα βάλουν..
 
Και κάτι άλλο...
Πόσο διαφορετικό θα είναι το καφέ 33 γραμμάρια με Α1, με το Α1 34 γραμμάρια;;
Τόσο πολύ πατημένο θα το έχει;;
Ας απαντήσουν οι ειδικοί η ας δοκιμαστεί to the field...
Και μόνο το μακρύ παφυλα να κρατήσει για ένα χρόνο ( μέχρι να το πάρουν χαμπάρι) όλους θα τους έχει πιάσει κότσο! Εμένα προσωπικά κανένα φυσεκι αυτής της εταιρείας δε μου έκατσε.. από το ευρομιξ και το veloce , μέχρι το καφέ,το μπλε και το 36 Άρι του με Α και το biturbo 36...για μένα όλα,δεν!!!! Πέρσι το Α1 χ32 το έριχνε ο φίλος μου με μπενελι 121 και ήταν πολύ καλό,το είδα με τα μάτια μου. Εγώ δε καταδεχτηκα να τα βάλω στα τουφέκια μου.
 
Και μόνο το μακρύ παφυλα να κρατήσει για ένα χρόνο ( μέχρι να το πάρουν χαμπάρι) όλους θα τους έχει πιάσει κότσο! Εμένα προσωπικά κανένα φυσεκι αυτής της εταιρείας δε μου έκατσε.. από το ευρομιξ και το veloce , μέχρι το καφέ,το μπλε και το 36 Άρι του με Α και το biturbo 36...για μένα όλα,δεν!!!! Πέρσι το Α1 χ32 το έριχνε ο φίλος μου με μπενελι 121 και ήταν πολύ καλό,το είδα με τα μάτια μου. Εγώ δε καταδεχτηκα να τα βάλω στα τουφέκια μου.
Κάποια φυσιγγια από αυτά που ανέφερες μεσουρανούσε κάποτε επί Λάμπρου...
Δεν πούλαγε κανένα άλλο.
Από τότε που ανέλαβε ο τωρινός ιδιοκτήτης δεν....
Αλλά εάν θες δοκίμασε το Α1 34...
Κάποια παιδιά εδώ μέσα, και μεταξύ αυτών και εγώ, λέμε αξίζουν..
 
Κάποια φυσιγγια από αυτά που ανέφερες μεσουρανούσε κάποτε επί Λάμπρου...
Δεν πούλαγε κανένα άλλο.
Από τότε που ανέλαβε ο τωρινός ιδιοκτήτης δεν....
Αλλά εάν θες δοκίμασε το Α1 34...
Κάποια παιδιά εδώ μέσα, και μεταξύ αυτών και εγώ, λέμε αξίζουν..
Φίλε Τάσο,το έχω ξαναγράψει, Πλέον είμαι προκατειλημμένος με την εταιρεία αυτή και καλό φυσεκι να είναι δεν το βάζω στο τουφέκι μου.
 
Γ

Για το διασπορας το 36αρι(4-5-6σκαγιο, γνωστο ως κιτρινο) αναφερε κατι φιλε;
Ηταν με s4
Δεν αναφέρει κάτι για το συγκεκριμένο Χρύσανθε παρά μόνο ότι S4, Sipe, Tecna δεν είναι πια διαθέσιμες (η είναι σε μικρές ποσότητες) να διατηρήσουν τις υπάρχουσες συνταγές στην παραγωγή για αυτό και η αναδιάρθρωση.
Θεωρεί ο ίδιος άριστη την Α1 και και την καινούργια C7-L η οποία λέει ότι είναι εξελιγμένη.
 
Δεν αναφέρει κάτι για το συγκεκριμένο Χρύσανθε παρά μόνο ότι S4, Sipe, Tecna δεν είναι πια διαθέσιμες (η είναι σε μικρές ποσότητες) να διατηρήσουν τις υπάρχουσες συνταγές στην παραγωγή για αυτό και η αναδιάρθρωση.
Θεωρεί ο ίδιος άριστη την Α1 και και την καινούργια C7-L η οποία λέει ότι είναι εξελιγμένη.
Σε ευχαριστω πολυ Φιλε μου.
 
Γεια σας έχει κανένας άποψη για τα az20 μαγιονκι αυτά με το μικρό κάλυκα αν ξέρει κάποιος και τιμη θα με βοηθήσει
μαμανε και δέρνουν!!! 9.9 τα πήρα και θα πάρω κι άλλα. μακρινά κοψίματα με 4αρι που τα δοκίμασα.
 
Δεν βρίσκεις Diana?
βρισκω αλλα εμαθα οτι δεν εχουν ακουιλα πια αλλα psb και το σκεφτομαι λιγο εχω μερικα ακομα εχω φορτωσει και δορκας διασπορας που περισυ με εντυπωσιασαν αυτα που ειναι σε μαυρο κουτι με πρασινα γραμματα θα παρω και δυο κουτακια μαγιονκι και βλεπουμε
 
Ποιός στο είπε αυτό?
ενας φιλος πηρε τον ιδιο στην αρτα που τα φτιαχνει δε το διασταυρωσα ομως του εχω εμπιστοσυνη γιατι ειναι ολη ηζωη του τα φυσιγκια και οι πιρυτιδες που εχουν αν εχεις πληροφορηση γραψε με ενδιαφερει
 
ενας φιλος πηρε τον ιδιο στην αρτα που τα φτιαχνει δε το διασταυρωσα ομως του εχω εμπιστοσυνη γιατι ειναι ολη ηζωη του τα φυσιγκια και οι πιρυτιδες που εχουν αν εχεις πληροφορηση γραψε με ενδιαφερει
 

Attachments

  • Screenshot_20240827_220016.jpg
    Screenshot_20240827_220016.jpg
    51,3 KB · Προβολές: 65
Back
Top