Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
βρισκω αλλα εμαθα οτι δεν εχουν ακουιλα πια αλλα psb και το σκεφτομαι λιγο εχω μερικα ακομα εχω φορτωσει και δορκας διασπορας που περισυ με εντυπωσιασαν αυτα που ειναι σε μαυρο κουτι με πρασινα γραμματα θα παρω και δυο κουτακια μαγιονκι και βλεπουμε
Τα δορκάς πόσο τα βρήκες;
Διασπορέα Qualandi έχουν;
 
Για το 32 γρ λες φίλε ; Δε το έχω δοκιμάσει!
Ναι Μάνο 32αρι στο τέλος της περσινής σαιζόν πρόλαβα και έριξα 20 φυσιγκια σε καρτέρι τσίχλας με ένα δίκανο 1με 3 τσοκ πήρα 18 πουλιά μου νούμερο 9 ήταν δε χρειάστηκε άλλη δοκιμή πήρα 10 κουτάκια για φέτος τα υπόλοιπα θα είναι diana30
 
Ναι Μάνο 32αρι στο τέλος της περσινής σαιζόν πρόλαβα και έριξα 20 φυσιγκια σε καρτέρι τσίχλας με ένα δίκανο 1με 3 τσοκ πήρα 18 πουλιά μου νούμερο 9 ήταν δε χρειάστηκε άλλη δοκιμή πήρα 10 κουτάκια για φέτος τα υπόλοιπα θα είναι diana30
Για αυτό λες ε;; Screenshot_2024-08-28-18-28-03-987_com.android.chrome-edit.jpg
Για κάτσε να το δοκιμάσουμε!!
 
Τα AZ-20 που έχει ο Αλλαγιάννης με €9,50 καμία άποψη;;
Έχει τον αποσπώμενο πάτου συγκεντρωτήρα;
Από πυρίτιδα;

Γενικά από παλιά που τα περνά και μετέπειτα τα κλάσικα ήτανε θυμάμαι πάρα πολύ συγκεντρωτικά λόγω του συγκεντρωτήρα που είχε.... Πάντως αν τιμή για τα δεδομένα που ζούμε και για nsi.... είναι καλή η τιμή του για 32άρι .... Μιας και όλα τα εισαγωγής...κ αρκετά Ελληνικά έχουν €10+
Πάντως με C7 δύσκολο να είναι...νομίζω δεν υπάρχει αυτή την στιγμή...και ήταν κ από τις ακριβές πυρίτιδες.

Σε ιταλικά site που το είδα €10.75 έως € 11 το χουν.
 
Last edited:
Τα AZ-20 που έχει ο Αλλαγιάννης με €9,50 καμία άποψη;;
Έχει τον αποσπώμενο πάτου συγκεντρωτήρα;
Από πυρίτιδα;

Γενικά από παλιά που τα περνά και μετέπειτα τα κλάσικα ήτανε θυμάμαι πάρα πολύ συγκεντρωτικά λόγω του συγκεντρωτήρα που είχε.... Πάντως αν τιμή για τα δεδομένα που ζούμε και για nsi.... είναι καλή η τιμή του για 32άρι .... Μιας και όλα τα εισαγωγής...κ αρκετά Ελληνικά έχουν €10+
Πάντως με C7 δύσκολο να είναι...νομίζω δεν υπάρχει αυτή την στιγμή...και ήταν κ από τις ακριβές πυρίτιδες.

Σε ιταλικά site που το είδα €10.75 έως € 11 το χουν.
Εμένα μου άρεσε...μου θύμισε τα παλιά ΑΖ 20. Μακρινά και καθαρά σκοτωματα με ανοιχτό τσοκ. Πιστεύω με ένα ** στα μπασιματα θα τις κατεβάζει από πολύ ψηλά. Από άποψη τιμής εγώ το πήρα 9.90 την στιγμή που το euromix δίπλα ήταν 50 λεπτα φθηνότερο. Οπότε.....
 
Τα AZ-20 που έχει ο Αλλαγιάννης με €9,50 καμία άποψη;;
Έχει τον αποσπώμενο πάτου συγκεντρωτήρα;
Από πυρίτιδα;

Γενικά από παλιά που τα περνά και μετέπειτα τα κλάσικα ήτανε θυμάμαι πάρα πολύ συγκεντρωτικά λόγω του συγκεντρωτήρα που είχε.... Πάντως αν τιμή για τα δεδομένα που ζούμε και για nsi.... είναι καλή η τιμή του για 32άρι .... Μιας και όλα τα εισαγωγής...κ αρκετά Ελληνικά έχουν €10+
Πάντως με C7 δύσκολο να είναι...νομίζω δεν υπάρχει αυτή την στιγμή...και ήταν κ από τις ακριβές πυρίτιδες.

Σε ιταλικά site που το είδα €10.75 έως € 11 το χουν.
Με αποσπώμενο καί με c7 είναι,η ίδια η εταιρεία την φτιάχνει.
 
Πήρα κι εγώ 2 κούτες ,μια 9μιση και μια 7μιση
Τα είδα και τα νοστάλγησα
Αποσπώμενου είναι ναι ,όπως τα παλιά ,λοιπές λεπτομέρειες οι ειδικοί ας τα δούνε
Αν θυμάμαι καλά, το σφαγμένο είναι το 7μιση, το κουτί είναι απ το 9μιση
 

Attachments

  • IMG_8570.jpeg
    IMG_8570.jpeg
    357,9 KB · Προβολές: 69
  • IMG_8573.jpeg
    IMG_8573.jpeg
    341,5 KB · Προβολές: 70
  • IMG_8568.jpeg
    IMG_8568.jpeg
    387 KB · Προβολές: 68
  • IMG_8569.jpeg
    IMG_8569.jpeg
    344,2 KB · Προβολές: 67
  • IMG_8574.jpeg
    IMG_8574.jpeg
    444,7 KB · Προβολές: 67
Last edited:
Πήρα κι εγώ 2 κούτες ,μια 9μιση και μια 7μιση
Τα είδα και τα νοστάλγησα
Αποσπώμενου είναι ναι ,όπως τα παλιά ,λοιπές λεπτομέρειες οι ειδικοί ας τα δούνε
Αν θυμάμαι καλά, το σφαγμένο είναι το 7μιση, το κουτί είναι απ το 9μιση
Καλοριχτα!Από αλαγιαννη?
 
Πήρα κι εγώ 2 κούτες ,μια 9μιση και μια 7μιση
Τα είδα και τα νοστάλγησα
Αποσπώμενου είναι ναι ,όπως τα παλιά ,λοιπές λεπτομέρειες οι ειδικοί ας τα δούνε
Αν θυμάμαι καλά, το σφαγμένο είναι το 7μιση, το κουτί είναι απ το 9μισητα
Τα έχεις δοκιμάσει; Εστω σε χαρτιά αν κ έχει ζέστη ακόμα
 
Τα έχεις δοκιμάσει; Εστω σε χαρτιά αν κ έχει ζέστη ακόμα
Τα έριξα στα τρυγόνια, 2 ευκαιρίες που είχα, πήρα το ένα και ενώ την έφαγε την τουφεκιά, συνέχισε την πτήση του μέχρι που σιγά σιγά έσβηνε και έπεσε νεκρό. Διαμπερές τραύμα λογικά...χωρίς αίματα όμως, καθαρό το πουλί
Είχε πάρα πολύ ζέστη, ήταν και απόγευμα και με 2 φυσίγγια δεν βγαίνει συμπέρασμα , θα δείξει τον Οκτώβρη
 
Back
Top