Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
σήμερα πήρα μια κουτα Kill 32 g3000 και 2 πακέτα πάλι καραμανίδη dynamic 30gr aquila με κανονικό συγκεντρωτήρα και όχι μεσόταπο

εξαιρετικά φυσίγγια σε καλή τιμή
Το ενα καλυτερο απο το αλλο...το κοκκινο επανηλθε με g3000 αφου το γεμιζε με gm3 και απο την καινουρια παρτιδα εριξα 1 μονο κουτι με καλες εντυπωσεις δεν ξερω αν ειναι παλυ τοσο καλο πριν το γεμισει με gm3...οσο και το 30ρι με καλο καιρο εχουμε πραγματικα μινει εκπληκτοι απο τα ποσα μακρινα σκοτωματα εχουμε κανει στην παρεα μου...
 
το κόκκινο να δεις που κόβει Δημήτρη "στο θεό" και με Νο9
Εε αφου μου το λετε και εσεις κ.Παυλο επιβεβαιωνεται πως το κοκκινακι ειναι οπως το παλιο καλο καιρο...το γνωριζω πως ειναι πολυ καλο φυσιγκι διοτι 2 χρονια μονο αυτο εριχνα απλα απο φετος τον αυγουστο με την gm3 ουτε που το ξαναεβαλα στη καραμπινα μου ζωντανα τα πουλια ολα με αρκετο αιμα και αλλα να φευγουν ακαθεκτα...αλλα παλυ καλα απο οτι φενεται επανηλθε και πιστευω να μην το χαλασουν παλυ...
 
Last edited:
Εγω σας τα εχω πει τοσες φορες για τα φυσιγγια του καραμανιδη ειναι στα τοπ της αγορας και οχι φαρμακειο στις τιμες...
Ναι αλλά φέτος στην αρχή της χρονιάς έκανε μεγάλη λαλακία...κρέμασε πολύ κόσμο με τις αλλαγές στη ζούλα... βγες και πες ρε φίλε ότι δεν εχω μπαρούτι G3000 γιατι με κρέμασε ο Μαυρούλης και θα γεμίσω με οτι βρώ, πχ gm3... οποίος θέλει ας δοκιμάσει , τα εχω και μισό ευρώ φθηνότερα ... ...αλλιώς να περιμένει ενα μήνα να γεμίσω με την κανονική μπαρούτι ...
αν το έκανε αυτό όλοι θα λέγανε ότι ειναι πολύ μάγκας , καθαρός , και δεν θα έχανε και τίποτα , 5-6 παλέτες φυσίγγια το πολύ, τα οποία θα τα κάλυπτε με τις νέες παρτίδες ...αλλά για να μη χάσει τα φράγκα, γέμισε με οτι βρήκε, τα έβαλε στη παλιά συσκευασία , και οι περισσότεροι βρίζανε κυνηγώντας ζωντανά και κοψώφτερα πουλιά ...
Εγώ σε φίλο που του έδωσα πέρυσι 2 κουτάκια να δοκιμάσει και τα γούσταρε, του πήρα φέτος 2 κούτες Tsixla στην αρχή της σαιζόν και δεν είχαν καμία σχέση με τα περυσινά , ιδιαίτερα τώρα που άρχισαν τα κρύα .xm.
 
Ναι αλλά φέτος στην αρχή της χρονιάς έκανε μεγάλη λαλακία...κρέμασε πολύ κόσμο με τις αλλαγές στη ζούλα... βγες και πες ρε φίλε ότι δεν εχω μπαρούτι G3000 γιατι με κρέμασε ο Μαυρούλης και θα γεμίσω με οτι βρώ, πχ gm3... οποίος θέλει ας δοκιμάσει , τα εχω και μισό ευρώ φθηνότερα ... ...αλλιώς να περιμένει ενα μήνα να γεμίσω με την κανονική μπαρούτι ...
αν το έκανε αυτό όλοι θα λέγανε ότι ειναι πολύ μάγκας , καθαρός , και δεν θα έχανε και τίποτα , 5-6 παλέτες φυσίγγια το πολύ, τα οποία θα τα κάλυπτε με τις νέες παρτίδες ...αλλά για να μη χάσει τα φράγκα, γέμισε με οτι βρήκε, τα έβαλε στη παλιά συσκευασία , και οι περισσότεροι βρίζανε κυνηγώντας ζωντανά και κοψώφτερα πουλιά ...
Εγώ σε φίλο που του έδωσα πέρυσι 2 κουτάκια να δοκιμάσει και τα γούσταρε, του πήρα φέτος 2 κούτες Tsixla στην αρχή της σαιζόν και δεν είχαν καμία σχέση με τα περυσινά , ιδιαίτερα τώρα που άρχισαν τα κρύα .xm.
Εγω παντως που εριηα και με τα καινουργια με θερμοκρασια 15 βαθμους δεν ειχα κανενα θεμα. Το σιγουρο ειναι οτι το παλιο σεταπ ειναι κορυφη προσωπικα για εμενα. Αλλα σκεψου οτι οταν εισαι εμπορος δεν μπορεις να κρεμασεις τους πελατες σου. Σιγουρα επρεπε να ενημερωσει και εδω στη περιοχη τουλαχιστον το εκανε γνωστο απο τον αυγουστο οταν ειχε το θεμα με το μαρουλη. Παντως να ξερεται οτι ειναι ο μονος που δοκιμαζει προσωπικα ολα τα φυσιγγια του πριν τα βγαλει στην αγορα σε στοχο και σε κυνηγι γιατι ειναι κυνηγοι ολοι τους απο και δεν βγαζει ποτε φυσιγγια για να βγαλει απλως και οτι ειναι, και τα μηχανηματα του ειναι ιδια με του Ναυπλιωτη(lambro)
 
Και πως ειμαστε σίγουροι απο ποια παρτίδα παίρνουμε;
Παιρνουμε κουτακι. Σφαζουμε και βαζουμε φωτο στο www.hunterslife.gr ωστε να το δουν και αλλοι και να απαντησουν. Δοκιμαζουμε σε χαρτονι και θηραμα. παιρνουμε οσο μεγαλυτερη ποσοτητα μπορουμε απο τον ιδιο καταστηματαρχη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top