Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
γιατρε που εισαι και τι κανεις?? το mezzo το 8-9 ριχτο τη πρωτοχρονια για τα καλοριζικα του χρονου. το 9-10 θεριζει
3,5 μήνες Αλεξ/πολη λόγω σχολής, ψιλοέπηξα, αρχίσαμε και λίγο κλινικές δεν κινούμε πολύ ιντερνετικά. Μακάρι να έχει πουλιά, γτ οι πληροφορίες για κάτω είναι πολύ δυσοίωνες. Από ότι έχω ακούσει Πελοπόννησο πρέπει να τα έχει μαζέψει τα πουλιά φέτος. Ελπίζω σε χιόνια μέσα στις γιορτές να φχαριστηθώ λίγο κυνήγι.
http://www.kalkantzakos.com/Product/4708/bravo-32,-fusiggia-lambroΑυτα ειναι καινουργια?Γνωριζει κανεις για πυριτιδα κ.λ.π?Τα εχει κανεις δοκιμασει?
Πολύ καλά, τραβάνε και με πιο ζόρικο καιρό.
 
J&b fast τα εχει δοκιμασει κανενας;

Δεν ερχονται στα μερη σου αυτα ευρυπιδηηηη....που να τα ξερεις...αλλα κολπα!


Ηλία τα ρίχνει ένα φιλαράκι μου με ποζε και είναι ευχαριστημένος,έτυχε και κάναμε κάποια κυνηγια μαζί πάνε όμως σχεδόν δύο χρόνια τώρα, αλλά όλα τα πουλιά ξερά και χωρίς αίματα. Βλέπω ότι έχει αλλάξει συσκευασίες τώρα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.

Μην το λες αυτό τα πάντα έχει ο Μουμπαρακ..sarcastic.

Αρχική
http://castellas.com.gr/
 
Έβγαλε ο Κένταυρος νέα φυσίγγια; Βρήκα 2 κουτιά που πήρε ο πατέρας μου, Κένταυρος SAFARI 32γρ σε πορτοκαλί ισπανικό κάλυκα 16mm. Και φτηνά από ότι μου είπε (γύρω στα 5,5 δεν θυμόταν καλά) Μένει η δοκιμή το ΣΚ.
 
Φιλαρακι αγωρασε πρειν μια εβδομάδα την maxus την ξύλινη και ψάχνει κανενα φυσηγγακι 32γρ. για χαμηλές θερμοκρασίες στα τσιχλοκοτσιφα εγω δεν ξερω να του πω γιατι ιδιογομω.μην τον παρο στο λεμο μου. τα λαμπρο που δοκιμασε euromix/tordo32.δεν του αρεσαν καθολου
 
jordan μπλε 33γρ
oscar μπλε 33gr
mb32 classic 32gr
cheddite tordo 32gr τα οποία με έχουν αφήσει ικανοποιημένο στον κρύο καιρό
kill 32gr καραμανίδης πολύ καλό φυσίγγι σε καλή τιμή

και τέλος NSI S4 για δύσκολο καιρό με υγρασία ( πάντα έχω ένα πακετάκι μαζί μου )
 
Φιλαρακι αγωρασε πρειν μια εβδομάδα την maxus την ξύλινη και ψάχνει κανενα φυσηγγακι 32γρ. για χαμηλές θερμοκρασίες στα τσιχλοκοτσιφα εγω δεν ξερω να του πω γιατι ιδιογομω.μην τον παρο στο λεμο μου. τα λαμπρο που δοκιμασε euromix/tordo32.δεν του αρεσαν καθολου
Ariston express 32 και για μεγάλα ζόρια λαμπρο καφέ που είναι 33 βέβαια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top