Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σε ευχαριστω φιλε μου,λεω και εγω αλλα ακουγονται αλλα ειναι παλυ...
Παντως τα εχω δουλεψει και δεν ειχα κανενα παραπονο απλα μου τελειωσαν και ειπα να ριξω μερικα αναμεικτα που ειχα στο σπιτι...μαλλον αυτα θα παρω την αλλη παρασκευη που φευγω για αρτα!
 
κοιτα ρε φιλε μου που εφτασα να υπερασπιζομαι τους ευρωμικτες που εβγαζα σπυρια μονο που εβλεπα το κουτι. τασοοοο λες ν αρχιζω να τα χανω???
Το πιο πιθανο αυτο ειναι....δεν πιςτευω να πινεις τιποτα ρακες πριν αγορασεις φυσιγγια.......
 
Φιλαρακι αγωρασε πρειν μια εβδομάδα την maxus την ξύλινη και ψάχνει κανενα φυσηγγακι 32γρ. για χαμηλές θερμοκρασίες στα τσιχλοκοτσιφα εγω δεν ξερω να του πω γιατι ιδιογομω.μην τον παρο στο λεμο μου. τα λαμπρο που δοκιμασε euromix/tordo32.δεν του αρεσαν καθολου
Ζωχιος κόκκινο και πράσινο για κρυο. Για μαλακό καιρό predator και για διασποράς το μπλε. Επίσης bravo, imperial και για πιο ακριβά gorilla.
 
Για τα NSI S4(διβασική) 32γρ τι αποψη εχετε?
15391234_1795337264055721_8545496107785848402_n.jpg
 
αργυρη γραψε κι εμενα. τα μισουσα δεν μπορουσα να τα βλεπω. με φετεινα 8-9 εχω κανει τρελες κηδειες σε τρελες αποστσσεις.την προηγουμενη παρασκευη με τρελη υγρασια και κρυο πηρα 6 απο τις 12 μονοτουφεκια απο 30-35 μετρα. τσοκ 3 αστρα beretta μαμα. ακαριαια σκοτωματα. τις υπολοιπες με τα παντα απιστευτα tordo
Optima....:);)
 
Λοιπόν πέρασα πριν λίγο από το μαγαζάκι στο χωριό, τα Safari τελικά είναι στα 6 ευρώ, όπως και τα Gm3 Fast του Ναυπλιώτη (πήρα ένα κουτί για δοκιμή). Tordo30 στα 5,70 (πήρα άλλο ένα) και Tordo32 στα 6,20. Mezzo32 6,30 και γενικά σχεδόν όλα τα 32αρια του (μεγάλη ποικιλία) όχι πάνω από 6,5. Τσίμπησα και για το 20αρι ένα κουτάκι 3Α στα 8 ευρώ.
 
Ηλία μιας και τα έχεις ρίξει , γνωρίζεις τα κόκκινα gorilla τί πυρίτιδα έχουν ;

o Γκογκος δεν απαντάει μάλλον είναι κάποια μυστική πυρίτιδα και δεν θέλει να το μάθουμε :mad:
Θα σου σφαξω ενα φυσιγγι και θα στο στειλω γιατι εγω δεν ξερω απο αυτα για να σου απαντησω!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top