Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τουλάχιστον κανε του ενα τηλεφώνημα να δούμε τι θα σου πει.Θα εχει ενδιαφέρον να μάθουμε.
Ειναι εντυπωσιακή η ταχύτητα που ξευτιλίζονται ένας ένας.
Και να θέλω, που το θέλω ,δεν μπορώ πια να τους υποστηρίζω και να κανω πειραματισμούς καθε τρίμηνο.Κοστίζει περισσότερο.Οσο δεν τους κραζουμε ,οπως και να λέγονται ,οσο μεγαλη εταιρεία και αν ειναι,θα συνεχίσουν να μας αντιμετωπίζουν σαν μαιμούδες.
Γιατί να μπω στη διαδικασία; Μήπως θα το δεχθεί; Μάλλον θα προσπαθήσει να με βγάλει μ@...αν και κράτησα 4 φυσίγγια με πρόβλημα. Τέλος πάντων αυτός χάνει με όσα ακούγονται,αν σου πω πως φέτος πρέπει να πήρα πάνω από 15 κούτες.
 
εγω παιδες πρωσοπικα δουλευω 28 και 30 γρ ν8 στην τσιχλα σε καρτερι,αντε και 32γρ σπανιαααα,,,απο της στιγμη που ξερης να τουφεκαςςςςςς το πουλακι θα πεσηηηη ,,,τωρα εαν τουφεκας στον θεοοοοοοο το μωνο που θα παρης ειναι καμια μουτσα απο τον θεοοοο .sarcastic..sarcastic. στην τσιχλα θελουμε φυσιγκια με ταχυτητεςςςς και τα λιγα γραμαρια της εχουνεεε,,και βεβαια παντα το καταληλο τσοκαρισμααααα.my man.
Απόλυτο δίκιο έχεις και συμφωνώ...
 
Σαν τα gorilla 32 δεν υπαρχει φυσιγγι!
Ηλια ποια gorilla 32; Τα μπλε η τα κοκκινα; Τα ειδα σε ενα μαγαζι Χανια γι αυτο ρωταω...Παντως Χανια οπου κοιταξα f2 b&p δεν υπαρχει ουτε για δειγμα και γενικα φυσιγγια δεν εχουν μεινει και παρα πολλα.δοκιμασα σημερα τα lampro tordo τα νεα τα ΜΠΛΕ πολυ μετρια,δεν τα ξαναπαιρνω.
 
Ηλια ποια gorilla 32; Τα μπλε η τα κοκκινα; Τα ειδα σε ενα μαγαζι Χανια γι αυτο ρωταω...Παντως Χανια οπου κοιταξα f2 b&p δεν υπαρχει ουτε για δειγμα και γενικα φυσιγγια δεν εχουν μεινει και παρα πολλα.δοκιμασα σημερα τα lampro tordo τα νεα τα ΜΠΛΕ πολυ μετρια,δεν τα ξαναπαιρνω.
εχει μερικα 9αρια f2 ο μιχελας και μου ειπε οτι θα φερει μεσοβδομαδα
 
Κατι 34gr saga μπλε ειδα εκει που κυνηγουσα σημερα..αυτα λες; Ποσο πανε;
οχι τα 34.τα 32.τα 34 κανουνε 7 ευρω νομιζω και τα 32 τα πρασινα 6,50.παρε τα 32 ειναι πολυ γρηγορα και γαζωνουνε.για τα 34 δεν ξερω
 
Ηλια ποια gorilla 32; Τα μπλε η τα κοκκινα; Τα ειδα σε ενα μαγαζι Χανια γι αυτο ρωταω...Παντως Χανια οπου κοιταξα f2 b&p δεν υπαρχει ουτε για δειγμα και γενικα φυσιγγια δεν εχουν μεινει και παρα πολλα.δοκιμασα σημερα τα lampro tordo τα νεα τα ΜΠΛΕ πολυ μετρια,δεν τα ξαναπαιρνω.
Τα κοκκινα
 
Αποστόλη σ'ευχαριστώ πολύ,αλλά ήδη πήγα & τα πήρα.buy buy..Ευτυχώς δεν πήρα πολλά 3 κουτάκια μόνο.Τα πήρα στο Αιγάλεω στον Παρδαλάκη 6€.Τον άνθρωπο τον γνώρισα από κοντά,τις προηγούμενες φορές πηγαίναν άλλοι & μου έπαιρναν.Έχω να πω τα καλύτερα.Να φανταστεις για να μην περπατήσω μέχρι το μετρό με πήγε ο άνθρωπος με το αυτ/τό του!!!Πάντως έχει αρκετά φυσίγγια & σε καλύτερες τιμές από πολλούς άλλους.
Θα το συγκρίνω & με το 30άρι του Ζώτου & θα δω.Πάντως & του Ζώτου είναι πολύ καλά.


Καλή εβδομάδα σε όλους τους φίλους.
Χτες έριξα τα tordo.Δεν ήταν άσχημα,μου αφήσαν καλές εντυπώσεις.Σε κοντινές αποστάσεις πήρα 3 πουλιά,λίγο πιο μακρυά χαιρετιόμασταν:).Του Ζώτου πάντως που έριξα μου άρεσαν περισσότερο,μου πήγαιναν πιο καλά.Όχι ότι τα tordo ήταν άσχημα αλλά του Ζώτου ήταν ένα κλικ καλύτερα.
 
Καλημέρα και καλή εβδομάδα και από μένα το Σάββατο στο Καρτέρι είπα να δοκιμάσω και εγώ την τύχη μου με τα Φάντομ 32 γραμμάρια μέρα με αρκετό κρύο σχεδόν - 1 βαθμό - 2 ε ξύριζαν μια χαρά πέντε στις πέντε ντουφεκιές πέσανε κάτω
Πιο μετά βέβαια επειδή βάρεσα άλλες τρεις και δεν τις βρήκα ποτέ ενώ ήτανε δίπλα μου σε κατι βατά λόγο ψυχολογίας δεν πετυχαίνα ούτε ελέφαντα στο μετρό απο τα νεύρα μου Προτείνω να τα Δοκιμάσετε είναι οικονομικά και απ' ό,τι μου φάνηκε εμένα πολύ καλά 5,70 το κουτί
 
καποιος που να εχει κυνηγησει φετος τα ok της nobel sport να μας πει εντυπωσεις; να θυμησω 30 γρ σκαγια gm3 μπαρουτι..
Τα ευχαριστήθηκα! Τα πήγα πολύ καλά με αυτά φέτος. Έριξα 10 κουτιά από τα μπασιματα μεχρι και τα Χριστούγεννα, δεν κωλωσαν πουθενά.
 
Καλημέρα και καλή εβδομάδα και από μένα το Σάββατο στο Καρτέρι είπα να δοκιμάσω και εγώ την τύχη μου με τα Φάντομ 32 γραμμάρια μέρα με αρκετό κρύο σχεδόν - 1 βαθμό - 2 ε ξύριζαν μια χαρά πέντε στις πέντε ντουφεκιές πέσανε κάτω
Πιο μετά βέβαια επειδή βάρεσα άλλες τρεις και δεν τις βρήκα ποτέ ενώ ήτανε δίπλα μου σε κατι βατά λόγο ψυχολογίας δεν πετυχαίνα ούτε ελέφαντα στο μετρό απο τα νεύρα μου Προτείνω να τα Δοκιμάσετε είναι οικονομικά και απ' ό,τι μου φάνηκε εμένα πολύ καλά 5,70 το κουτί
Από που τα παίρνεις τα fantom; Γιατί βλέπω ότι τα φτιάχνει στον πύργο.
 
Από που τα παίρνεις τα fantom; Γιατί βλέπω ότι τα φτιάχνει στον πύργο.
Από Πύργο τα παραγγέλνω
Είχα πάρει 5 κουτάκια τα δοκίμασα Μ αρέσουν και τώρα θα κοιτάξω την επόμενη βδομάδα να κάνω κι άλλη παραγγελία απλά έχει σταματήσει να παράγει με granular γιατί δεν υπάρχει ο τύπος δε βάζει κάτι άλλο αν δεν έχει την πυρίτιδα που θέλει οπότε τώρα θα πάρω S4 Πάλι δικιά του παραγωγής
είναι οικονομικός και καλώς αν θέλεις Τα λέμε σε μήνυμα επειδή βλέπω ότι είσαι Μενίδι εγώ είμαι μεταμόρφωση αν είναι να κάνουμε μία παραγγελία μήπως λέω μήπως και μας κανει και τίποτα καλύτερο αν και δεν νομίζω
 
Last edited:
Για το επόμενο περπατητό αγόρασα σήμερα RC 32gr και Lambro A1 Special 34gr. Δεν τα έχω ξαναρίξει οπότε θα δούμε σύντομα τι λένε. Οι καταστηματάρχες μου είπαν θετικά σχόλια και για τα δύο.
Τα rc τα εριχνα συνεχεια πριν 3 χρονια που το γυρισα σε euromix.Στην υγρασια δεν τα πανε πολυ καλα αλλα να ξερεις οτι ειναι πολυ αξιολογο και τις κατεβαζει απο την στρατόσφαιρα και αρκετα συγκεντρωτικο απο οτι θυμαμαι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top