Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πλακα πλακα, στο καρτερι που εχασε το τσοκ ο Ευριπιδης εχω παει 4-5 φορες για ψαξιμο, δυστυχως ομως δε βρηκα κατι. Το κουσουρι που ειχα απο πιτσιρικας να χαζευω τα φυσιγγια που εχουν ριχτει στα καρτερια, μου εχουν αποδωσει διαφορα ευρηματα, κυριως φυσιγγια, αλλα και αναπτηρες, κλειδια, 1 κινητο, και καμποσα λεφτα .my man.
 
Πλακα πλακα, στο καρτερι που εχασε το τσοκ ο Ευριπιδης εχω παει 4-5 φορες για ψαξιμο, δυστυχως ομως δε βρηκα κατι. Το κουσουρι που ειχα απο πιτσιρικας να χαζευω τα φυσιγγια που εχουν ριχτει στα καρτερια, μου εχουν αποδωσει διαφορα ευρηματα, κυριως φυσιγγια, αλλα και αναπτηρες, κλειδια, 1 κινητο, και καμποσα λεφτα .my man.
ενα μαμημενο τσοκ ομως δεν μπορεις να βρεις εεεεεεε???
.yelling.
 
Αργύρη τα πολλά πουλιά δεν εμφανίστηκαν σε μια νύχτα .Η χρονιά φάνηκε απο τον Οκτώβρη.Ολοι ξέραμε και το λέγαμε οτι φέτος θα εχει πουλιά γιατί το βλέπαμε .
Απλά οι άνθρωποι είναι καραγκιόζηδες ,χωρίς ίχνος επαγγελματισμού σχεδιασμού,και δυνατότητα πρόβλεψης.
Βαρέθηκα να δίνω συγχωροχάρτια σε ανθρώπους που θέλουν να πλουτίσουν από τη μια μέρα στην άλλη ,πουλάνε όσο γουστάρουν και δεν σέβονται τον καταναλωτή.
Αυτό βέβαια είναι κάτι που διακρίνει τον Ελληνα εδώ και πολλά χρόνια .
Σε αλλη ενοτητα με θεμα την στηριξη του Ελληνικου προιοντος ειχα "ρωτησει". Μηπως οι Ελληνες παραγωγοι κλπ βλεποντας αυξηση ζητησης σηκωνουν ψηλα τον αμανε? Αν καποιος με σεβεται θα βγαλει οσα φυσιγγια σωστα προλαβει. Οχι οτι οτι για να κονομησει
 
Σε αλλη ενοτητα με θεμα την στηριξη του Ελληνικου προιοντος ειχα "ρωτησει". Μηπως οι Ελληνες παραγωγοι κλπ βλεποντας αυξηση ζητησης σηκωνουν ψηλα τον αμανε? Αν καποιος με σεβεται θα βγαλει οσα φυσιγγια σωστα προλαβει. Οχι οτι οτι για να κονομησει

Ψάχνουν να "ρεφάρουν" Κώστα..... δεν κοιτούν πιό μακριά από τη μύτη τους....ο κόσμος όμως ξυπνάει και θα τιμωρήσει τον κάθε πονηρίδη που θέλει να βγάλει τα σπασμένα πέντε ετών, σε μία μόνο χρονιά !
Γι αυτό πάντα προτρέπω τους συναδέλφους να μη ξεχνούν τις "κακές" συμπεριφορές και να επιβραβεύουν τους συνεπείς και "καθαρούς" επαγγελματίες
 
Πολυ σωστα
Ψάχνουν να "ρεφάρουν" Κώστα..... δεν κοιτούν πιό μακριά από τη μύτη τους....ο κόσμος όμως ξυπνάει και θα τιμωρήσει τον κάθε πονηρίδη που θέλει να βγάλει τα σπασμένα πέντε ετών, σε μία μόνο χρονιά !
Γι αυτό πάντα προτρέπω τους συναδέλφους να μη ξεχνούν τις "κακές" συμπεριφορές και να επιβραβεύουν τους συνεπείς και "καθαρούς" επαγγελματίες
.
Ο ναυπλιωτης αλλαξε το καφε, το σπορτινγκ, το tordo και δε ξερω τι αλλο.
Φετος θα ξεκινησω με καραμανιδη και στη συνεχεια θα δω. Lambro δεν παιρνω ξανα παντως.
Πο@στιες αυτοι, αλλου τα λεφτα μου εγω. Απλο.
 
Ψάχνουν να "ρεφάρουν" Κώστα..... δεν κοιτούν πιό μακριά από τη μύτη τους....ο κόσμος όμως ξυπνάει και θα τιμωρήσει τον κάθε πονηρίδη που θέλει να βγάλει τα σπασμένα πέντε ετών, σε μία μόνο χρονιά !
Γι αυτό πάντα προτρέπω τους συναδέλφους να μη ξεχνούν τις "κακές" συμπεριφορές και να επιβραβεύουν τους συνεπείς και "καθαρούς" επαγγελματίες
Εγω θα ελεγα οχι απλως να μην ξεχασουμε αλλα να αναφερουμε και ονομαστικα τους σωστους επαγγελματιες μεσα στο φορουμ.Καλο θα ηταν δηλ. να λειτουργησουμε λιγο συλλογικα μπας και αντιληφθουν οτι οι εποχες του "ελα μωρε που θα πανε παλι εδω θα ερθουν" εχουν τελειωσει και οτι και γνωση και επιλογες εχουμε.
 
Ισως ναι, να ειναι ιδιo lot. Και οψη, και γομωση, λιγο δυσκολο, εφοσον λενε οτι αλλαξε η GM3.

Aκουσα οτι εγινε πιο σκουρα, ισχυει; Ξερει κανεις;
Και που ξερησ οτι ειναι η gm3 και δεν είναι prima.xm.παντοσ η καινούργια είναι πιο σκουρα την ειχα εγω και την εκανα προσαναμα:)
 
Πολυ σωστα

.
Ο ναυπλιωτης αλλαξε το καφε, το σπορτινγκ, το tordo και δε ξερω τι αλλο.
Φετος θα ξεκινησω με καραμανιδη και στη συνεχεια θα δω. Lambro δεν παιρνω ξανα παντως.
Πο@στιες αυτοι, αλλου τα λεφτα μου εγω. Απλο.
Ο καραμανιδης γιατι στο σαιτ δεν αναφερει την πυριτιδα που χρησιμοποιει ?
 
Και που ξερησ οτι ειναι η gm3 και δεν είναι prima.xm.παντοσ η καινούργια είναι πιο σκουρα την ειχα εγω και την εκανα προσαναμα:)

Και που να δεις τι φημη κυκλοφορει αυτη στιγμη στην Ιταλια. Η καινουργια GM3 δεν ειναι eξελιγμενη GM3 ουτε PRIMA αλλα βαμμενη πυριτιδα αλλης εταιρειας. Αλλα ειπαμε φημες και τιποτα το χειροπιαστο για την ωρα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top