Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα tsihla του καραμανιδη ειναι απο τα καλυτερα τσιχλοφυσιγγα που εχω ριξει ποτε ντουφεκιες εξω απο τα ορια πολλες φορες, η τιμη φετος 6,5...
Οντως πολυ καλο φυσιγγι ειδικα σε σφιχτο καιρο!!! Το έριξα κ γω πέρισυ.....αν πιάσουν καλα κρύα ίσως το τιμήσω...αν κ καπως τσιμπημένο φετος!
 
Ο καθένας εχει την προσωπικη του εμπειρία κ γνώμη.....εγω δεν ειχα παράπονο ισα ισα με κάνανε να απορήσω με καποια πουλακια που πήρα εκτος ορίων θα έλεγα!!
Εννοείτε και εγω δεν ειπα οτι ειναι κακα τα αλλα που ειχαν 'αλευρι' μεσα εννοείτε οτι δεν στοχευσα εγω καλα
 
πληροφορία:
Ναυπλιώτης lambro ετοιμάζει φθηνό φυσίγγι
περισσότερες λεπτομέρειες δεν γνωρίζω :)

.my man.Για την ανάσταση ;

Τα tsihla του καραμανιδη ειναι απο τα καλυτερα τσιχλοφυσιγγα που εχω ριξει ποτε ντουφεκιες εξω απο τα ορια πολλες φορες, η τιμη φετος 6,5...

Τα προπέρσινα που ειχα πάρει και μάλιστα στα 5,5 € ήταν εκπληκτικά.Πέρσι τον Ιανουαριο που πήρα ,απλά έκλαναν, .sarcastic.
 
πληροφορία:
Ναυπλιώτης lambro ετοιμάζει φθηνό φυσίγγι
περισσότερες λεπτομέρειες δεν γνωρίζω :)
Τι φθηνο βρε μακη, που το sporting πωλειται στα 6.30 και ολα τα φυσιγγια του πηραν τουλαχιστον 60 λεπτα πανω. Μας κοροϊδεύει; Αλλαξε το καφε, το μπλε, το μπιτουρμπο, το τορντο το 30αρι, το sporting και τωρα βγαζει αλλο φυσιγγι; Της στραβης...
Καλα εκανες και το ειπες παντως. Ειμαι πολυ περιεργος να δω τι θα βγάλει.
 
Τι φθηνο βρε μακη, που το sporting πωλειται στα 6.30 και ολα τα φυσιγγια του πηραν τουλαχιστον 60 λεπτα πανω. Μας κοροϊδεύει; Αλλαξε το καφε, το μπλε, το μπιτουρμπο, το τορντο το 30αρι, το sporting και τωρα βγαζει αλλο φυσιγγι; Της στραβης...
Καλα εκανες και το ειπες παντως. Ειμαι πολυ περιεργος να δω τι θα βγάλει.
Το σπορτιγκ το βρισκεις 5,5 σε αρκετα μαγαζια...
 
Και σίγουρα να ακούμε γνώμες,αλλά να έχουμε βασικό κριτήριο πως τα φυσίγγια που συζητάμε με ποιο όπλο ρίχνονται και έχουν αφήσει τις τάδε εντυπώσεις!
Ετσι Ηλια τα κριτηρια ειναι πολλα αν μη τι αλλο συγκρινουμε τιμες....well done.
 
Το σπορτιγκ το βρισκεις 5,5 σε αρκετα μαγαζια...
B. Ελλάδα δεν παιζει τετοια τιμή. Πρέπει να παραγγείλεις απο Αθήνα + τα μεταφορικα.
Δε θα σωθούμε απο το μισο ευρώ αλλα είναι το γαμώτο . Οπως λέει ο lusso δεν είδα κανεναν απο εμας να πήρε αυξηση και να αυξήθηκε η αγοραστική του δύναμη για να ανεβουν τα φυσιγγια.
 
Μεχρι περσυ στα μισα σχεδον του καραμανιδη τα τσιχλα και το κοκκινο στα 32 γρ κενταγαν........μετα απλα αλλο φυσιγγι.
Του ειχε τελειωσει η g3000 και γεμισε με gm3 και μετα ξαναγυρισε στην g3000.
Πηρα καποια κουτια με την καινουργια g3000 αλλα δεν με ικανοποιησαν καθολου.....
Θα το σκεφτω πολυ σοβαρα αν θα ξαναπαρω φυσιγγια του,,,,,
 
Εγω να σου πω ! Επιδη δεν ειμαι πολλα χρονια στο χωρο εχω επιλεξει 2-3 φυσιγγια που μου ταιριαξαν και δεν κοιταω ποσο κανουν
βεβαια δειλα δειλα περνω και κανα κουτι απο φτηνοτερα και δοκιμαζω αν καποιο μου τεριαξει τοτε θα το επιλεξω..:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top