Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ανέκαθεν ακόμα και επι εποχής δρχ.tortora και grive ηταν στο διαστημα για οποιον θυμαται.η αύξηση στο grive την τελευταια 5ετια είναι 2 ευρω.αυτο δεν μου κανει εντύπωση γιατι η nsi παντα χτυπούσε αυτές τις σειρές τουλάχιστον ο έλληνας αντιπροσωπος.τα δικά μας να σας κανει εντύπωση γιατι έχουν ξεφυγει τοσο.είναι δυνατόν tordo πορτοκαλί και ariston πανω απο 7 ευρώ οπως και το ευρωμιξ?εγω εκεί τρελαινομαι
 
Έριξε κανένας πέρισυ το Τασκωφ το Νέο βέλος να μας πει; Τάσο θυμάμαι εσύ τα έριχνες αυτά αλλά προτιμούσες το μαύρο..;
Περυσι οχι Μανο..Βελος δεν εχω ριξει παρα πολλα αλλα αυτα τα λιγα που εριξα μου αρεσαν η μονη παραφωνια ηταν που δυο φιλοι με 302 κ φρανκι 712 παραπονιοντουσαν οτι δεν τους εσκαγαν τα καψουλια σε μερικα φυσιγγια αλλα σε αυτο δεν φταιει ο κατασκευαστης..
Εχω καβατζα απο παλια σε rex, κ λιγα μαυρα cobra,καλά για τα λεφτα τους..
Αλλα το μαυρο τασκωφ ηταν ενα κλικ καλυτερο..
Αν εχει αλλαξει κατι τωρα δεν το ξερω..
 
Περυσι οχι Μανο..Βελος δεν εχω ριξει παρα πολλα αλλα αυτα τα λιγα που εριξα μου αρεσαν η μονη παραφωνια ηταν που δυο φιλοι με 302 κ φρανκι 712 παραπονιοντουσαν οτι δεν τους εσκαγαν τα καψουλια σε μερικα φυσιγγια αλλα σε αυτο δεν φταιει ο κατασκευαστης..
Εχω καβατζα απο παλια σε rex, κ λιγα μαυρα cobra,καλά για τα λεφτα τους..
Αλλα το μαυρο τασκωφ ηταν ενα κλικ καλυτερο..
Αν εχει αλλαξει κατι τωρα δεν το ξερω..

Το βέλος που είναι στα 32 γρ. το έχει 5,90 στην εικοσάδα όμως. Θεωρώ είναι από τα πιο οικονομικά του. Στο σάιτ του το γράφει για βελτιωμένο αλλά αν θες να κάνεις δοκιμή δεν παίρνεις 20 κουτιά με τη μία... Βέβαια τι στην ευχή για τα τσιχλάκια τουλάχιστον στο περπατητό κάτι θα κάνεις ακόμα κι αν δεν σε ικανοποιήσουν... Δεν ξέρω και τι πυρίτιδες δουλεύει...
 
Καλά που το έγραψες βρε Τόλη και θα κατέβαινα τσάμπα στο κέντρο..buy buy.
Δν χρειαζεται..Θα στα παρω εγω απο το καταστημα στον κηφισο που του περισσεψαν ..Απλα στειλε τηλ να συννενοηθουμε.yelling.
ha haaaha haaaha haaa
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top