Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Βρε παιδια, δεν υπαρχουν δευτερα υλικα. Αντε να παραδεχτω οτι υπαρχουν καλυκες και καψουλια διαλογης, αλλα υλικα υλικα δευτερα δεν υπαρχουν, ακομα και τα Ελληνικα βυσματα ειναι μια χαρα αν κανεις τον κοπο να πειραματιστεις οσο χρειαζεται για να βγαλεις φυσιγγι αξιοπρεπες. Αυτο που πασχουν οι Ελληνες, αλλα και πολλοι ξενοι βιοτεχνες, ειναι η αξιοπιστια, και η σταθεροτητα.
 
Oχι Δημητρη. Απλα και τα εγχωρια, αν κατσει καποιος να ασχοληθει πραγματικα και οχι "βαλε μωρε αυτο μα το ιδιο ειναι", θα βγαλουν αξιοπρεπη αποτελεσματα.

Και σου φερνω για παραδειγμα τις "φτηνες" Ισπανικες πυριτιδες, που ειναι αξιολογοτατες, αλλα θελουν το ψαξιμο τους οπως και ολα τα υλικα
 
όταν εγραφα φθηνα εννουσα σε ποιοτητα , οσο αφορα τα ισπανικα υλικα η προσωπικη μου γνωμη είναι ότι μαζι με τα υλικα της BP είναι τα κορυφαια , παρα πολλα κορυφια ευρωπαικα φυσίγγια γεμίζονται με ισπανικα υλικα , καλο θα είναι ιδιογομωτες τουλάχιστον να μην δινουν σημασια στην τιμη αγορας αλλα στα ποιοτικα χαρακτηριστικα του κάθε υλικου
 
Eχεις δικιο, δεν το ξεκαθαρισα. Τα Ισπανικα δεν ειναι καθολου φτηνα σε ποιοτητα, ισα ισα. Ο πολυς κοσμος ομως αγοραζει βασει τιμης, και εκτιμαει καλυτερα το ακριβο, οποτε οπως καταλαβαινεις, φτηνο=κατωτερη ποιοτητα.
 
Καλησπερα σας , μου έφερε μολις ο αδερφός μου να δοκιμάσω κατι φυσιγγια στο δίκανο, nsi gm3 fast εννιάρακι αλλα πανω ο κάλυκας λεει max 1050 ! Τι 32 αρι κανόνι ειναι αυτο ? θα κουδουνίσω ? το ξέρετε ?
 
Καλησπερα σας , μου έφερε μολις ο αδερφός μου να δοκιμάσω κατι φυσιγγια στο δίκανο, nsi gm3 fast εννιάρακι αλλα πανω ο κάλυκας λεει max 1050 ! Τι 32 αρι κανόνι ειναι αυτο ? θα κουδουνίσω ? το ξέρετε ?
Νίκο είχα ριξει δυο κουτιά με την καραμπίνα πέρσι,καλά ήταν αλλα λίγο δυνατουτσικα.Με το πλάγιο φοβηθηκα να τα ριξω για τον ίδιο λόγο που λες κ εσύ.
 
Μπορεί να μην βγάλει ποτέ αυτές τις πιέσεις.Δεν το ξέρω ομως αυτο..Κ μόνο που το βλέπω γραμμένο δεν το ρισκάρω..Καλύτερα άλλαξε τα κ πάρε κατι άλλο..
 
δεν εχεται κανενα προβλημα με τα συγκεκριμενα εγω εχω ριξει μια κουτα με 302 που δεν ειναι magnum και δεν ειχα κανενα προβλημα και σκοτονουν και πολη καλα
 
δεν εχεται κανενα προβλημα με τα συγκεκριμενα εγω εχω ριξει μια κουτα με 302 που δεν ειναι magnum και δεν ειχα κανενα προβλημα και σκοτονουν και πολη καλα

Πως σου φάνηκαν ? θα ψάχνουμε τα δοντια μας με το δίκανο ?
 
εγω δεν ειχα κανενα προβλημα αλλα αυτο ειναι στον καθενα για αλλους μπορει να κλωτσαει παντως αξιζουν σαν φυσιγγια
 
με δικανο γνωμη μου ειναι να παιξεις σε navaro και euromix

Το Ναβάρο δεν με εχει ικανοποιήσει στο παρελθόν το euromix θα το δοκιμάσω .
Μεχρι σημερα έριχνα τα tordo της nsi αλλα τα σταμάτησε μου είπαν
 
Νικο εμενα μου ειχαν φανει δυνατουτσικα για τα γουστα μου κ για τσιχλα αλλα δοκιμασε τα... Το Max 1050 Bar ειναι υποχρεωτικο να γραφεται βαση κανονων ασφαλειας CIP στα φυσιγγια που ο μεσος ορος πιεσης υπερβεναι τα 740 bar... Προβλημα ασφαλειας δεν θα εχεις, δοκιμασε τα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top