Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μετα απο τηλ με τον αντιπρωσοπο τις εταιρια για τον αν μπορει να εισαχθει κ αν μπορει να γινει παραγκελια το πλαγιο mp43 12/70 διαμετριμα με 66ποντους κ τσοκακαρισματα cyl/cyl που υπαρχει στο σαητ τις baikal,υπηρξε κ το ερωτημα για δισκανδαλο η μονοσκανδαλο,του ειπα δισκανδαλο
Μου ειπε οτι δεν δεν ειναι θεμα παραγκελια αλλα λογο εμπαργκο δεν ξερουν ποτε θα εισαγουν
Αρα μπορουν να ερθουν κ εδω baikal με ανοιχτα τσοκαρισματα κ οχι μονο 1-3 αυτο μου εδωσε να καταλαβω
Νικόλα καλησπέρα.
Είχα κάνει και εγώ προσπάθεια καλώντας τον Κυργια ,πριν κάνα χρόνο αν θυμάμαι καλα, για ενα mp27 4*/2* που έχει στο site η Baikal και μου απάντησε κάτι παρόμοιο.
Αν πάντως καταφέρεις και βγάλεις άκρη θέλω και το πλάγιο και το αλληλεπιθετο.:p.yel.
 
Νικόλα καλησπέρα.
Είχα κάνει και εγώ προσπάθεια καλώντας τον Κυργια ,πριν κάνα χρόνο αν θυμάμαι καλα, για ενα mp27 4*/2* που έχει στο site η Baikal και μου απάντησε κάτι παρόμοιο.
Αν πάντως καταφέρεις και βγάλεις άκρη θέλω και το πλάγιο και το αλληλεπιθετο.:p.yel.
Κώστα άκρη βγάζεις έτσι όπως το σκέφτηκα μάλλον πρέπει να κάνεις παραγγελία σε κάποιο μαγαζί που έχει την όρεξη να ψαχτεί αλλά θα πρέπει να περιμένεις πότε θα γίνει παραγγελία και εκτελονισμος
 
Κώστα άκρη βγάζεις έτσι όπως το σκέφτηκα μάλλον πρέπει να κάνεις παραγγελία σε κάποιο μαγαζί που έχει την όρεξη να ψαχτεί αλλά θα πρέπει να περιμένεις πότε θα γίνει παραγγελία και εκτελονισμος
Σιγουρα θα υπάρχει λύση.
Ποιος άλλος εισαγει Baikal στην Ελλάδα;
 
Επίσης θα ήθελα να μάθω αν κάποιος χρησιμοποιεί μονοκαννο στο περπατητο στις τσίχλες.
Γράφω σε αυτό το θέμα γιατί θεωρώ πως το μόνο αξιόλογο μονοκαννο όπλο είναι το mp18 στην ελλαδα.
έχω χρησιμοποιήσει εγώ κατά κόρον στο παρελθόν, αν το επιλέξεις, ΜΗΝ το πάρεις φουλ τσοκ :)
 
Γενικά δεν χρησιμοποιω όπλα με κατω από 3* δηλαδή 2* η 1*.
Το θεωρώ υπερβολικό.
Απλά κάποιες φορες σε όλους έχει τύχει να τραβήξεις την σκανδάλη για δεύτερη φορά σε θήραμα που ξέρεις ότι δεν θα το πάρεις μόνο και μόνο από την αδρεναλίνη της στιγμής.
Για αυτο έκανα την ερώτηση για το μονοκαννο.
Σε προπονεί απίστευτα στη σκόπευση και σε γλίτωνει από σπαταλη φυσίγγιων.
 
Γενικά δεν χρησιμοποιω όπλα με πάνω από 3*.
Το θεωρώ υπερβολικό.
Απλά κάποιες φορες σε όλους έχει τύχει να τραβήξεις την σκανδάλη για δεύτερη φορά σε θήραμα που ξέρεις ότι δεν θα το πάρεις μόνο και μόνο από την αδρεναλίνη της στιγμής.
Για αυτο έκανα την ερώτηση για το μονοκαννο.
Σε προπονεί απίστευτα στη σκόπευση και σε γλίτωνει από σπαταλη φυσίγγιων.
είναι για ψύχραιμους ανθρώπους, σε περπατητό που θα σου βγαίνουν κοντά και πολλά πουλιά, μπορεί εύκολα τα νεύρα σου να γίνουν κρόσσια... για καρτεράκια είναι καλύτερο.
 
Μονοκαννο κ μάλιστα με φουλ τσοκ το μεγαλύτερο σκοπευτικο σχολείο..
οποιος πετυχαίνει τέτοιους στο κυνήγι που κυνηγάν χρόνια με αυτό χωρίς να έχουν άλλο όπλο ψάχνει θάμνο να κρυφτεί..
Έχοντας κάνει παλιά αρκετά περπατητα με το μονοκαννο 18Μ-ΕΜ(το έχω παραμελισει αρκετά αλλά κάποτε θα το βγάλω στην γύρα..το έχω σκοπό κ του το χρωστάω γιατί μου είχε χαρίσει όμορφες συγκινήσεις κ αναμνησεις) έχω να πω ότι ο αυτόματος εξωλκεας είναι πολύ σημαντικό πλεονέκτημα για αυτό τον τύπο οπλου..
Το κορυφαίο πλεονέκτημα του όμως είναι το χαμηλό βαρος,περπατάς όσο αντέχουν τα πόδια σου ..συν ότι είναι το πιο μανιτζεβελο όπλο..
Ένα όπλο με είχε κάνει κάποτε να ανοίξω την βιτρίνα καταστήματος κ να το πιάσω στα χέρια μου χωρίς καν να ρωτησω,αυτό ήταν το μονοκαννο μπαικαλ με τα τσοκακια κ την 76αρα κάννη με την ρίγα..ο-πλα-ρα!!
Να του πάρεις κ μερικά αφτερμαρκετ τσοκ κ να γίνει ο κακός χαμός..
Το θέμα είναι ποιος τρελός θα δώσει αυτά τα χρήματα για μια τουφεκιά...
Ίσως κάποιος από τους ελάχιστους κ αθεραπευτους μονοκανναδες....
 
Επίσης θα ήθελα να μάθω αν κάποιος χρησιμοποιεί μονοκαννο στο περπατητο στις τσίχλες.
Γράφω σε αυτό το θέμα γιατί θεωρώ πως το μόνο αξιόλογο μονοκαννο όπλο είναι το mp18 στην ελλαδα.
Ο Στέλιος κυνηγάει με μονοκανο baikal αλλά νομίζω καρτέρι θα σου απαντήσει.
Με μονοκανο κυνηγούσα και γω αυτό το κυνήγι στις αρχές με το investarm spa και αυτό πολύ καλό και νομίζω σε αυτό τον τύπο όπλου είναι οι καλύτερες επιλογές.
 
Μονοκαννο κ μάλιστα με φουλ τσοκ το μεγαλύτερο σκοπευτικο σχολείο..
οποιος πετυχαίνει τέτοιους στο κυνήγι που κυνηγάν χρόνια με αυτό χωρίς να έχουν άλλο όπλο ψάχνει θάμνο να κρυφτεί..
Έχοντας κάνει παλιά αρκετά περπατητα με το μονοκαννο 18Μ-ΕΜ(το έχω παραμελισει αρκετά αλλά κάποτε θα το βγάλω στην γύρα..το έχω σκοπό κ του το χρωστάω γιατί μου είχε χαρίσει όμορφες συγκινήσεις κ αναμνησεις) έχω να πω ότι ο αυτόματος εξωλκεας είναι πολύ σημαντικό πλεονέκτημα για αυτό τον τύπο οπλου..
Το κορυφαίο πλεονέκτημα του όμως είναι το χαμηλό βαρος,περπατάς όσο αντέχουν τα πόδια σου ..συν ότι είναι το πιο μανιτζεβελο όπλο..
Ένα όπλο με είχε κάνει κάποτε να ανοίξω την βιτρίνα καταστήματος κ να το πιάσω στα χέρια μου χωρίς καν να ρωτησω,αυτό ήταν το μονοκαννο μπαικαλ με τα τσοκακια κ την 76αρα κάννη με την ρίγα..ο-πλα-ρα!!
Να του πάρεις κ μερικά αφτερμαρκετ τσοκ κ να γίνει ο κακός χαμός..
Το θέμα είναι ποιος τρελός θα δώσει αυτά τα χρήματα για μια τουφεκιά...
Ίσως κάποιος από τους ελάχιστους κ αθεραπευτους μονοκανναδες....
.RESPECT..congrats.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top